Stavba rodinných domů již za 2 měsíce? U dřevostavby to není problém

Uvažujete o novém bydlení? Možnou alternativou může být rodinný dům na bázi dřevostavby. I přes řadu mýtů má totiž toto bydlení mnoho nesporných výhod, které Vám v tomto článku v krátkosti představíme. A pokud se budete chtít přesvědčit všemi svými smysly, doporučujeme Vám navštívit vzorový dům společnosti VEXTA a.s., který naleznete ve středních Čechách - v Šestajovicích (vedle pražských Horních Počernic).

Dřevostavby Vexta

Rychlost Stavby Nového Rodinného Domu

První nespornou výhodou moderní dřevostavby VEXTA je rychlost jejího pořízení. Nový rodinný dům na klíč může být totiž postaven za neuvěřitelné 2 měsíce. Přitom se nemusíte obávat, že by byla jakkoliv ohrožena kvalita Vašeho budoucího bydlení. Tato rychlost je umožněna technologickým procesem stavby dřevostaveb, které probíhají tzv. suchou cestou, díky níž není třeba zařazovat technologické přestávky.


Typový dům nebo individuální projekt?

Ve spolupráci s renomovanými architekty ze společnosti Vyšehrad Ateliér pro Vás VEXTA vytvořila nabídku typových domů, jež si můžete prohlédnout na stránkách společnosti, popř. si můžete vyžádat zaslání tištěného katalogu. Stačí zavolat na bezplatnou infolinku 800 900 963. K dispozici jsou přízemní bungalovy i patrové domy, domy tradičního venkovského vzhledu i několik moderních novinek. A ač jsou tyto typové domy velmi oblíbené, je možné zapracovat individuální požadavky jednotlivých klientů. V praxi se však jedná pouze o drobné "kosmetické" úpravy. Samozřejmí je také možnost individuálního projektu.

Dřevostavby - nabídka typových domů


Náklady na dřevostavby

Pro většinu z nás jsou jedním z nejdůležitějších rozhodovacích kritérií náklady nového bydlení. I zde Vás dřevostavby jistě mile potěší. Ceny jednotlivých typových domů najdete přímo v katalogu, kde je připraveno i několik cenových hitů, jak v kategorii přízemních domů, tak i u domů patrových. Zajímavé je také porovnání s bytem o podlahové ploše 75m2 a domem VEXTA B75 TREND, který je nyní dostupný se vším všudy za 1.625.000,-Kč bez DPH!

Ale pořizovací cena není jediný faktor, který dělá dřevostavby VEXTA výhodnými. Najdeme totiž ještě celou řadu skrytých úspor.

V prvé řadě jde o porovnání se zděnými domy. Dřevostavby mají totiž oproti zděné konstrukci o 10% větší podlahovou plochu domu. Zjednodušeně řečeno, při stejné zastavěné ploše Vašeho pozemku získáte u přízemních domů navíc jeden pokoj a u dvoupatrového domu to mohu být navíc i dva samostatné pokoje.

Také náklady na provoz dřevostaveb VEXTA jsou nižší, díky nízké energetické náročnosti domů již v provedení standard. V případě zájmu je možné postavit i pasivní dům na bázi dřevostavby.
A to ještě není vše. Další úspora je spojená s rychlostí stavby. Pokud totiž na stavbu nového domu čerpáte hypotéku a platíte souběžně stávající bydlení a hypoteční úvěr, je velký rozdíl, zda tato dvojitá platba trvá 2 roky nebo jen pár měsíců!


Poradenství a osobní přístup ke každému zákazníkovi

Nesmíme opominout také pro-zákaznický přístup společnosti VEXTA. Pomáhá s výběrem pozemku, optimálního financování, včetně dostupných dotačních titulů, zajišťuje kompletní inženýring (tedy veškerou potřebnou administrativu vedoucí k vydání stavebního povolení). Samozřejmě umožňuje výběr podlah, dveří, obkladů a dlažeb, zajišťuje vizualizace koupelen, atd. A to vše samozřejmě bezplatně. Proč tedy ztrácet čas orientací na trhu, když odborníci z VEXTY dělají průzkum pravidelně za Vás?


Další mýty okolo dřevostaveb

Často se setkáváme s obavami týkajícími se životnosti dřevostaveb. Můžeme Vás ubezpečit, že jsou úplně zbytečné a neopodstatněné. Celková životnost domů VEXTA se plně vyrovná stavbě zděné. Zaručuje to důsledné dodržování projektové dokumentace a platných technologických postupů, použití osvědčených materiálů a důsledná kontrola celého procesu výroby a výstavby. Důkazem je také celoživotní záruka na skelet domu.

Také statika není nikterak horší než u zděných domů.

V neposlední řadě bychom také rádi vyvrátili mýtus, který se okolo dřevostaveb velmi často objevuje. Není třeba obav z ohně, neboť dřevo je uvnitř nosné VEXTA konstrukce utěsněno tak, že se k němu vzduch přímo nedostane, což výrazně omezuje riziko vzniku požáru. A jako každá jiná stavba pro bydlení, i dřevostavba musí splňovat všechny zákonem dané požární předpisy a normy.

VEXTA DOMY, tak NESNĚTE, BYDLETE!

BLOWER DOOR TEST - Co to je a k čemu slouží?


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vexta.cz

Vydáno 24.01.2015
505 Zhlédnutí
Topováno 25.06.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VEXTA a.s
WEBOVÁ STRÁNKA
VEXTA a.s
www.vextadomy.cz
Adresa

Adresa

Hovorčovická 137
Bořanovice - Pakoměřice 250 65

drevostavby@vexta.cz
+420 800 900 963


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha