Posviťte si na svět kvalitně a efektivně s osvětlením EFOS

Od té doby, co Thomas Alva Edison představil světu svou první žárovku, si už lidé nevystačí pouze s denním světlem a svíčkou. Nároky na osvětlování jsou čím dál vyšší a v dnešní době už si člověk bez moderních lamp, zářivek či lustrů ani nedovede život představit. Kvalitní a efektivní osvětlení je tedy nedílnou součástí každého komfortního interiérového i exteriérového prostředí. Firma EFektivní OSvětlování (EFOS) se stará o to, abyste měli vždy tolik světla, kolik potřebujete, ať už jste doma, v práci, na sportovišti či ve městě.


Kvalitní osvětlení? Tam, kde slunce nemůže, firma EFOS pomůže

Ačkoliv si to člověk možná plně neuvědomuje, je na umělém osvětlení dost závislý. Používáme ho všude a pořád. Při vaření, při učení, při práci i zábavě, při péči o zdraví i krásu, zkrátka ho potřebujeme k mnoha každodenním činnostem. Společnost EFektivní OSvětlování poskytuje služby v oblasti exteriérového i interiérového osvětlení, a to včetně regulace osvětlení. Spolehlivě dovede vytvořit osvětlení na míru každého pracoviště, skladu, kanceláře, sportoviště, průmyslové stavby, historických i moderních budov, parků, kašen, veškerých veřejných prostor a komunikací, reklamních panelů, ale i domácností. EFOS se snaží vyjít vstříc všem klientům, ať už jsou jejich přání jakákoli.

Kvalitní a efektivní osvětlení dle požadavků zákazníka je prioritou číslo jedna

Není nic neobvyklého, že lidé dnes přemýšlí nejen ekonomicky, ale i ekologicky. Společnost EFOS vás nezklame ani v jednom z těchto hledisek. Zaměřuje se nejen na efektivitu a kvalitu osvětlení, která je zde naprostou samozřejmostí, ale dává si záležet také na šetrném zacházení s přírodními zdroji a elektrickou energií. Díky dlouholetým technickým zkušenostem je firma EFOS schopna produkovat nadčasově kvalitní a atraktivní výsledky práce. Spokojenost zákazníků je zde na prvním místě a proto se každý projekt realizuje v závislosti na konkrétním typu prostor a objektů přímo na míru. Firma spolupracuje výhradně s výrobci, jejichž produkty jsou kvalitní, účinné a mají dlouhou životnost.

Využijte služeb EFOS a doveďte vaše osvětlení k dokonalosti

Prodej a montáž svítidel zdaleka není jedinou činností společnosti EFOS. Jedním z hlavních předmětů práce je také odborné poradenství. Vysoce kvalitní pracovníci svým zákazníkům provedou rozbor situace, všechny výpočty, návrhy a vytvoří pak konkrétní projekt včetně projektové dokumentace (světelně technické výpočty, vizualizace…) klientovi přesně na míru. Samozřejmostí je vždy také dbaní na dodržování všech platných norem České republiky a Evropské unie. Další součástí je následná kompletní, efektivní a kvalitní realizace těchto projektů prostřednictvím týmu důkladně proškolených a spolehlivých pracovníků. Společnost kromě toho provádí také regulaci osvětlení a provozuje velkoobchod i maloobchod se specializovaným sortimentem zboží z oblasti efektivního osvětlení. Vy jako zákazník se nemusíte trápit ani s nepříjemným zařizováním, jako je sehnání vyjádření vlastníků pozemku, správců sítí či hygienické stanice. I to za vás udělá EFOS.

Nebojte se tedy využít kompletních služeb a brzy se těšit z kvalitního, ekonomického, efektivního a spolehlivého osvětlení.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.efos.cz

Vydáno 24.01.2015
94 Zhlédnutí
Topováno 24.07.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EFektivní OSvětlování, s.r.o. EFOS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EFektivní OSvětlování, s.r.o.
www.efos.cz
Adresa

Adresa

Kojčice 82
Kojčice 394 09

petr.svarovsky@efos.cz
+420 602 494 979


Najdete nás také zde:

ARES
captcha