Virtuální dům služeb
Dumnet.cz

Vydáno 24.01.2015
720 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2017

Komplexní péče o dům aneb co je to Virtuální dům služeb

Unikátní projekt s názvem Virtuální dům služeb nabízí péči o dům a vše, co si z této oblasti vůbec umíte představit. Úklidové služby, pokládka podlahy, péče o seniory nebo venčení psa. To je pouze několik z nich. Nezáleží na tom, zda máte rodinný dům, byt v paneláku nebo hledáte někoho, kdo se postará o váš komerční objekt. Z oblasti péče o dům pro vás zajistíme doslova vše, a to od A do Z, a to třeba i likvidace pozůstalostí nebo venčení vašeho psa. Naše služby lze přitom objednat naprosto jednoduše přes internet.


Úklid, nákup do domu a péče o seniory

Jste pracovně vytížení a nestíháte se sami dostatečně starat o úklid domácnosti? Nebaví vás nakupovat nebo se staráte o starší rodiče a hodila by se vám pomoc ve formě péče o seniory? Virtuální dům služeb pro vás rád zajistí nákup do domu, ale třeba také doprovod seniora či zdravotně postiženého rodinného příslušníka k lékaři nebo na úřady.

Nejen péče o dům, ale i údržba vozového parku

Plně se na nás můžete spolehnout také v rámci údržby vozového parku vaší rodiny či firmy. Nejen, že povedeme evidenci oprav a zajistíme pro vašeho čtyřkolového miláčka pravidelné prohlídky, ale připravíme vaše auto také na zimu, zastoupíme vás při jednání s pojišťovnou a vyřídíme za vás případné potřebné změny v evidenci a registru vozidel.

Potřebujete novou podlahu? Přijedeme za vámi!

V oblasti stavebních úprav a rekonstrukcí bytů se na nás můžete spolehnout při rekonstrukcích bytových jader, výměně oken a dveří, malířských a natěračských pracích a mnoho dalších činnostech. Unikátní je pak náš přístup k podlahářským pracím.

Podlahy až do domu

U podlahářských prací totiž poskytujeme zcela ojedinělou službu, kterou je takzvaný nákup podlahy přímo z domu. Co to přesně znamená? Že ani na chvilku nebudete muset opustit teplo svého domova. Přijedeme za vámi, ukážeme vám vzorníky koberců a PVC podlah, místo pro vaši novou podlahu zaměříme a zpravidla do druhého dne zcela zdarma vytvoříme kalkulaci. Z přibližně 320 variant koberců a 60 druhů PVC podlah nejrůznějších vzorů a odstínů si určitě vyberete. Následně zajistíme jak likvidaci původní podlahové krytiny, tak pokládku podlahy nové. Samozřejmostí je také konečný úklid, nenecháme za sebou ani smítko.

Interiéry na míru, jejich přestavby a opravy

Více informací o unikátním projektu Virtuální dům služeb, stejně jako reference našich spokojených klientů najdete na našich webových stránkách. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím jednoduchého online kontaktního formuláře nebo na uvedených telefonních číslech. Vaše dotazy i objednávky rádi vyřídíme na telefonním čísle +420 596 810 829.

Usnadněte si život a získejte potřebný volný čas! Kontaktujte Virtuální dům služeb, specialistu na péči o dům.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dumnet.cz