Naše vinařské potřeby dodávají vínu šmrnc

Ať už jste producenti malého nebo velkého množství vína, pomoc se vám vždy hodí. Pomocnou ruku vinařům podává společnost Zamma-Sudy, v jejímž sortimentu najdete velké množství vinařských potřeb, které vám práci vinaře usnadňují. Není to ostuda povolat si na pomoc vinařské stroje. Ba naopak, zefektivníte tak výrobu a zkvalitníte celý proces přípravy vína.

Etiketovací stroje na víno - ZAMMA-SUDY

Spolehliví pomocníci od ZAMMA-SUDY

Společnost ZAMMA-SUDY dodává kvalitní technologie pro malé vinaře, ale i pro vinařské a ostatní nápojářské společnosti. A z čeho tedy u nás můžete vybírat? Dodáváme kompletní vinařské potřeby pro výrobu vína, a to ve všech fázích. Vše začíná starostí o hrozny a prevencí proti případným chorobám a nemocím. Proto firma ZAMMA-SUDY nabízí veškeré produkty na ošetření hroznů a chemické postřiky od různých výrobců. V našem sortimentu najdete také doplňkový sortiment, například enologickou literaturu.

Kvalitní technologie pro malé vinaře


ZAMMA-SUDY dodá technologie na zpracování hroznů

Při výrobě vína je každá dílčí činnost důležitá a ovlivňuje koncovou kvalitu a chuť vína. Velice důležitým procesem je fáze zpracování hroznů. Tato činnost je nejenom důležitá, ale také náročná, protože vyžaduje značnou sílu. My vám ale námahu ušetříme. V ZAMMA-SUDY totiž dodáváme kompletní technologie na zpracování hroznů, do kterých patří např. odzrňovací a mlýnkoodzrňovací stroje, pneumatické lisy a mnoho dalších. Dodáváme také filtry (deskové, křemelinové, rotační vakuové, cross flow), díky kterým vytvoříte sterilitu filtrovaného produktu (pokud je žádaná). Výsledkem je pak nádherně čiré víno, jehož chuť neovlivňují případné napadeniny či další nežádoucí elementy.

Koncovou fází distribuce vína je jeho rozdělení do lahví, zátkování, etiketování, atd. I v tomto procesu vám pomůžou vinařské potřeby společnosti ZAMMA-SUDY. Dodáváme totiž plničky, zátkovačky, etiketovačky a další výrobky, které vám usnadní námahu a zefektivní vaši práci. Nabízíme také doplňkový sortiment, který využijete jako dárkové zboží. Vaše zákazníky jistě potěší originální sklenice, obaly na víno, koštýře a další originální dárky s vinařskou tematikou.

Kompletní technologie


Spolehlivé stroje díky pravidelnému servisu

Každý stroj se časem opotřebuje. My v ZAMMA-SUDY se tomu snažíme předcházet, co nejvíce to jde. Proto našim zákazníkům poskytujeme spolehlivý záruční i pozáruční servis. Naši servisní pracovníci jsou plně vyškolení a s opravami vinařských strojů mají bohatý zkušenosti. Jsou ochotní za vámi přijet kdykoliv, když se vyskytne problém. To oceníte zejména v době vinobraní, kdy jsou stroje nejvíce vytížené. Sídlo společnosti ZAMMA-SUDY najdete ve Vojkovicích nad Svratkou.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zamma-sudy.cz

Vydáno 26.01.2015
365 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Deskový filtr na víno, křemelinový filtr, vinařské lisy i další vinařské potřeby na jednom místě

Deskový filtr na víno, křemelinový filtr, vinařské lisy i další vinařské potřeby na jednom místě
Každý správný vinař ví, že základem úspěchů není pouze kvalitní úroda hroznů, ale i správné vinařské potřeby. A přesně ty seženete v nabídce společnosti ZAMMA SUDY. Nabízíme vinařské potřeby pro malé vinaře i velké vinařské společnosti. Sháníte-li vinařské lisy, sudy nebo deskový filtr na víno, u ...

Vinařské potřeby a nápojová technika

Vinařské potřeby a nápojová technika
Výroba vína je založena na citu a umění. Aniž bychom si to běžně uvědomovali, chce to trpělivost a spoustu zkušeností. Jenomže to není zdaleka všechno, co budete k výrobě vína potřebovat a proto je zde náš kompletní sortiment výrobků a veškerých potřebných věcí, které při výrobě vína potřebujete.
PODSTRÁNKY

Vinařské potřeby, nápojová technika

Vinařské potřeby, nápojová technika
Prodej vinařských potřeb, produktů k ošetření hroznů, nápojová technika

Technologie na zpracování hroznů

Technologie na zpracování hroznů
Technologie na zpracování hroznů i dalšího ovoce pro vinaře i nápojový průmysl

Chlazení a řízená fermentace

Chlazení a řízená fermentace
Zařízení pro chlazení a řízenou fermentaci pro vinařství i gastro provozy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZAMMA-SUDY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZAMMA-SUDY, s.r.o.
www.zamma-sudy.cz
Adresa

Adresa

Hlavní 51
Vojkovice nad Svratkou 667 01

info@zamma-sudy.cz
+420 547 231 753


Najdete nás také zde:

ARES
captcha