Profesionální gastro vybavení včetně autorizovaného návrhu kuchyně

Investice do gastro provozů se obvykle nepohybují v řádech desetikorun, a proto je potřeba si předem rozmyslet nejen nákup té správné varné technologie, myčky nádobí a dalšího gastro vybavení, ale také celou koncepci kuchyně. Jedině tak bude váš kuchyňský provoz fungovat skutečně tak, jak má, a vy nevyhodíte vaše investované peníze oknem. S výběrem jednotlivých kusů gastro vybavení, ale i s certifikovaným návrhem vašeho gastro provozu vám pomůžeme v naší autorizované projekční kanceláři.


Konvektomat a varný kotel = gastro vybavení, bez kterého to ve velkokuchyních nejde

Gastro vybavení, které najdete na e-shopu Uni market gastro, sahá od naprostého základu každé velkokuchyně - varných technologií, jako jsou varné kotle a konvektomaty, které se používají k přípravě velké většiny jídel a pokrmů, až po zdánlivé drobnosti, jako je třeba inventář ve formě krájecích desek. Díky tomu, že spolupracujeme s kvalitními a prověřenými dodavateli, jsou naše varné technologie sázkou na jistotu a představují skutečně dlouhodobé řešení pro vaši kuchyni.

Vedle vysoce profesionálních strojů určených pro gastro provozy a velkokuchyně u nás můžete zakoupit třeba v poslední době také tolik oblíbený konvektomat pro domácnost, ve kterém lze připravovat maso, přílohy i mnoho dalších jídel.

Ani bez profesionální myčky nádobí se žádný gastro provoz neobejde

Dalším základním gastro vybavením každé velkokuchyně je kromě konvektomatu či varného kotle bezesporu myčka nádobí. Myčky nádobí na našem e-shopu s gastro vybavením najdete v celé řadě provedení – nabízíme menší barové myčky i myčky - giganty. Tyto profesionální myčky nádobí od renomovaného italského výrobce myček Comeda můžeme rozdělit do základních kategorií, kterými jsou myčky bílého nádobí, myčky černého nádobí a myčky skla.

Dále v nabídce e-shopu Uni market gastro figurují kuchyňské stroje, jako třeba velkokapacitní škrabky na brambory a zeleninu, krájecí desky a vály, vše pro výdej jídel a servírování, třeba ohřívač knedlíků, ale také mycí a čisticí prostředky. Součástí našeho e-shopu je také bazar gastro vybavení, kde můžete nakoupit ještě výhodněji.

Projekce gastro provozu: Proč je certifikovaný návrh velkokuchyně tak důležitý?

Protože žádný projekt vás nebude stát tolik peněz, kolik jich vyhodíte z okna, když jeho přípravu podceníte. Vytvořit funkční koncepci kuchyně, natož velkokuchyně a celého gastro provozu, je poměrně náročné. I když se to nezdá, studuje se na vysokých školách. Pro získání kvalitního projektu gastro provozu jsou však potřeba také praktické zkušenosti z jednotlivých provozů, znalost hygienických norem a vždy samozřejmě také zohlednění specifických požadavků a potřeb daného gastro zařízení. A my v INOSTAR to vše umíme skloubit dohromady.

Není nic horšího, než investovat nemalé částky do gastro zařízení, abyste nakonec už při zkušebním provozu zjistili, že šlo o vyhozené peníze, protože výsledek je v praxi v podstatě nepoužitelný. Najednou není kde jídlo uskladňovat, kapacita pro vaření je nedostačující, nelze zajistit výdej jídla, protože není kudy, a do toho všeho při kontrolách z hygieny úředníkům stále něco vadí. Vyhněte se těmto problémům a nechtě si zpracovat kvalitní návrh pro váš gastro provoz.

Veškeré další potřebné informace o webu a e-shopu nabízejícího gastro vybavení a návrhy velkokuchyní, stejně jako kompletní nabídku produktů, najdete přímo na adrese www.unimarket.cz. Chcete se na něco zeptat, potřebujete poradit nebo hledáte gastro vybavení, které jste v naší nabídce na webu nenašli? Volejte +420 543 210 731 nebo pište na obchod@unimarket.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.unimarket.cz

Vydáno 28.11.2013
480 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA INOSTAR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INOSTAR s.r.o.
www.unimarket.cz
Adresa

Adresa

Husova 592
Rosice 665 01

lanik@inostar.cz
+420 737 285 401


Najdete nás také zde:

ARES
captcha