SEADD s.r.o. vyrábí veškeré kovové konstrukce už od roku 1993

Společnost SEADD s.r.o. byla založena roku 1993 a její výrobní sekce je umístěna ve Starém Městě u UH. Už více než 20 let vyrábíme nejrůznější ocelové, nerezové ale i hliníkové konstrukce pro venkovní i vnitřní použití. Naše technologie neustále zlepšujeme a modernizujeme, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších klientů.


Vyrábíme kovové konstrukce podle nejnovějších trendů

Při výrobě kovových konstrukcí používáme různé materiály. Nejčastěji se jedná o nerez, hliník ale i mosaz podle potřeby. Spolupracujeme s předními designéry a architekty, a tak vám nabízíme nerezové i hliníkové konstrukce s nevšedním vzhledem. Naši nabídku navíc neustále rozšiřujeme podle aktuální poptávky i designových trendů. Nabízíme následující výrobky a služby:

  • nerezové zábradlí (venkovní i vnitřní)
  • vybavení interiérů (bary, jídelny, restaurace, obchody, školy, knihovny, nemocnice)
  • městský mobiliář (lavičky, odpadkové koše, mříže kolem stromů, stojany na kola a další)
  • zahradní nábytek (židle, stoly, altány)
  • speciální zakázky
  • zastřešení dveří

Objednejte si u nás nerezové konstrukce na míru

Specializujeme se na výrobu venkovních i vnitřních zábradlí, které splní bezpečnostní normy a doplní vzhled vašeho domu. Jakým způsobem si u nás můžete tyto kovové konstrukce objednat? Většinou pracujeme podle návrhů klienta, které jen upravíme podle potřeby. Na výrobu používáme nerez, ocel, případně kombinaci nerezu se sklem. Při výrobě zábradlí je nesmírně důležitá přesnost a kvalita odvedené práce, jinak by mohly nastat problémy při montáži konstrukce. Právě proto je nejlepší spoléhat na odborníky, kteří své práci skutečně rozumí a dělají ji poctivě. Povrchová úprava nerezu je brus nebo lesk.

Speciální zakázky

Již delší dobu se na SEADD s.r.o. obracejí různé společnosti s žádostmi o zhotovení netypických výrobků s velkým podílem ruční práce a je naší profesní ctí tyto výrobky zrealizovat. Touto cestou jsme se stali profesionály s výbornou pověstí při zakázkové výrobě atypických výrobků. ¨

Pokud je to technicky možné, jsme připraveni zhotovit jakýkoli výrobek z našeho oboru. Jedná se zejména o vybavení interiérů, restaurací a barů, zhotovení výstavních stánků a prodejních ploch.

Vyberte si z široké nabídky městského mobiliáře

Na SEADD s.r.o. se často obrací i představitelé měst a obcí s prosbou o zhotovení městského mobiliáře. Nabízíme litinové, ocelové i nerezové konstrukce, jejichž vzhled zapadne do každého města. Na zakázku vyrábíme odpadkové koše, lavičky i stojany na kola, dále také květináče nebo zahrazovací sloupky. Dále vyrábíme mříže, které se usazují kolem stromů. Takové kovové konstrukce mají hned dvě výhody. Kromě estetické funkce chrání kmen stromu před poškozením.

Pro bližší informace se podívejte na web společnosti SEADD s.r.o., kde veškeré dostupné kovové konstrukce představujeme blíže.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.seadd.cz

Vydáno 27.01.2015
265 Zhlédnutí
Topováno 26.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba vnitřního i venkovního nerezového zábradlí

Výroba vnitřního i venkovního nerezového zábradlí
Nerezové zábradlí, jednoduchá leč velice účelná věc, která je snadno dostupná, lehce udržovatelná a navíc od firmy SEADD s.r.o., za skvělou cenu včetně práce a jejich originálního designu. Každé zábradlí se vytváří dle požadavků a přání zákazníků a je k němu vyhotovena také výkresová dokumentace.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SEADD s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEADD s.r.o.
www.seadd.cz
Adresa

Adresa

Zerzavice 1056
Uherské Hradiště 686 01

seadd@seadd.cz
+420 572 552 294


Najdete nás také zde:

ARES
captcha