Pohřebnictví Konkordia zařídí pohřeb dle Vašich požadavků

KONKORDIA Pohřební ústav Zdeněk Melichárek

Pohřebnictví Konkordia zařídí pohřeb dle Vašich požadavků

V těžkých chvílích jsme tu pro Vás. Kompletní pohřební služby Vám uleví od starostí

Ztráta blízké osoby je bolestná a smutná. Ani v těchto těžkých chvílích ale nemusíte být sami. Je tu pro Vás pohřební služba Konkordia z Kroměříže. Pomůžeme Vám s plánováním smutečního obřadu a zesnulému společně připravíme důstojné poslední rozloučení

Smuteční síň - KONKORDIA, Kroměříž

Komplexní pohřební služby

Chvíle truchlení a smutku bývají často narušeny necitlivým přístupem pracovníků pohřební služby a se spoustou praktických věcí, které je potřeba zařídit. My jsme ale jiní. V oboru se pohybujeme již od roku 1992 a nabízíme Vám komplexní pohřební služby. Přesně tak víme, co je třeba před pohřbem zařídit a se vším Vám rádi pomůžeme. Po celou dobu Vám tak budeme k dispozici nejen v praktických věcech a papírování, ale také jako psychická opora.

Pohřební služba Konkordia


NETRAPTE SE FORMALITAMI A PAPÍROVÁNÍM, MY VŠE ZAJISTÍME ZA VÁS

Vyřizování formalit a vyplňování dokumentů je v době smutku nepříjemnou, ale bohužel nutnou záležitostí. V pohřební službě Konkodria se Vám však snažíme vyjít maximálně vstříc a všechny dokumenty pro Vás připravíme. K vyřízení pohřbu tak stačí přinést občanský průkaz vyřizovatele a zesnulého a také oblečení, ve kterém se zesnulý vydá na poslední cestu. Vše ostatní pak vyřídíme za Vás.


ZAŘÍDÍME VŠECHNY DRUHY OBŘADU PŘESNĚ PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Splnit zesnulému poslední přání a vystrojit mu pohřeb tak, jak si přál, je často to poslední, co pro něj můžeme udělat. Naše pohřební služba Vám proto bude nápomocná při plánování všech druhů obřadů. V Kroměříži i okolí kompletně zařídíme církevní i civilní rozloučení, pohřeb žehem nebo do země. Také netradiční přání v podobě speciálních obřadů, prostor či výzdoby Vám rádi splníme. Již 22 let zajišťujeme církevní obřady a pohřby v kostelech v celém okrese Kroměříž. Jsou to zejména kostely Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Kroměříži, dále Břest, Cetechovice, Hradisko, Hulín, Chropyně, Kyselovice, Kvasice, Rataje, Roštín, Skaštice, Těšnovice, Zborovice, Zdounky, Zlámanka a Žalkovice.


POSKYTNEME VÁM KOMPLETNÍ POHŘEBNÍ SLUŽBY OD KVĚTINY AŽ PO SVOZ SMUTEČNÍCH HOSTŮ

Smuteční oznámení, květinové dary, rakev, nebo hudba, to jen několik věcí, na které je nutné při zařizování smutečního obřadu myslet. Nechceme však, abyste si přidělávali starosti, a vše zajistíme za Vás. Stačí nám sdělit, jaké představy o pohřbu máte, a my za Vás vše objednáme a dopravíme na místo obřadu. Také autobus pro svoz smutečních hostů pro Vás zajistíme a Vy se tak nemusíte přidělávat starosti.

Ztráta blízké osoby a poslední rozloučení s ní je vždy velmi emotivním okamžikem, se kterým se každý musí poprat po svém. V pohřební službě Konkordia se ale snažíme Vám situaci co nejvíce ulehčit a nezatěžovat Vás formalitami. Lidský přístup, férové jednání a psychická podpora je totiž to nejmenší, co Vám v těžkých chvílích můžeme nabídnout.

Pohřební služba sídlí v obřadní síni na hřbitově v Kroměříži, kde zajišťuje smuteční rozloučení před kremací i před uložením do hrobu.

Kompletní pohřební služby


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.konkordia.cz/

Vydáno 28.01.2015
452 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2018
PODSTRÁNKY

Kompletní pohřební služby

Kompletní pohřební služby
Kompletní pohřební služby, smuteční obřady, pohřby Zlínský kraj

Převozy zesnulých v ČR i zahraničí

Převozy zesnulých v ČR i zahraničí
Převozy zesnulých v ČR i zahraničí, vyřízení dokumentace

Rozloučení se zesnulým

Rozloučení se zesnulým
Rozloučení se zesnulým, kremace, uložení do země, s obřadem i bez obřadu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KONKORDIA Pohřební ústav Zdeněk Melichárek
WEBOVÁ STRÁNKA
KONKORDIA
www.konkordia.cz
Adresa

Adresa

Velehradská 3893, smuteční síň na hřbitově
Kroměříž 767 01

info@konkordia.cz
+420 573 338 151


Najdete nás také zde:

ARES
captcha