Kia: kvalita, bezpečnost i jedinečný design

Vozidla Kia si v České republice získávají stále více příznivců, a to nejen díky spolehlivosti a bezpečnosti vozů, ale také stylovému designu všech modelů Kia. Kromě kvalitních automobilů v mnoha provedeních přináší Kia také unikátní program Kia 777, díky němuž majitelé oblíbených modelů Cee´d, Sportage a Carens ušetří nemalé částky za provozní výdaje

Autocentrum Kašpar - komplexní služby pro majitele vozů Kia

Autorizovaný dealer i servis vozů Kia v Rapotíně u Šumperka

Vozy Kia i autorizovaný servis najdete v Rapotíně nedaleko Šumperka, kde sídlí Autocentrum Kašpar. Prostřednictvím kvalifikovaných pracovníků autocentra se vám dostane veškerých služeb spojených s nákupem, pojištěním, servisem i financováním vozů Kia všech modelů. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy týkající se automobilů Kia a souvisejících služeb. Stačí navštívit naše webové stránky Autocentra Kašpar, kde najdete veškeré potřebné kontakty.

Kromě zmíněných služeb nadále zůstáváme autorizovaným servisem vozů Chevrolet.

Autocentrum Kašpar


Ocenění vozů Kia za design v Paříži

Že mají vozidla Kia jedinečný design, dokazuje nejen vzrůstající zájem spotřebitelů všech věkových skupin, ale také hned 3 letošní ocenění za design na autosalonu v Paříži. Mezi oceněnými modely byly vozy Kia Provo a Kia Soul, třetím oceněním byl titul Tým roku pro návrhářský tým Kia pod vedením prezidenta a šéfdesignera Kia Motors Petera Schreyera.


Program Kia 777

Jednou z mnoha jedinečných služeb, které jakožto autorizovaný dealer Kia nabízíme, je i Program Kia 777, jenž přináší nejen úsporu peněz. Program Kia 777 poskytuje bezkonkurenční výhody včetně garančních prohlídek zdarma po dobu 7 let! Chcete-li podstatně snížit náklady na provoz vozidla a jste majiteli vozu Kia Cee´d, Sportage nebo Carens, je Program Kia 777 vytvořen přesně pro vás.

Více informací o nabízených výhodách naleznete zde.


Autocentrum Kašpar - komplexní služby pro majitele vozů Kia

Hledáte-li spolehlivý a bezpečný vůz, který vás navíc bude skvěle reprezentovat moderním designem, je vůz Kia tím ideálním společníkem na cesty. Autocentrum Kašpar vám nabízí k vozidlům Kia veškeré profesionální služby pro pohodlný nákup i servis vozidla. Využít můžete i výhodných nabídek služeb včetně financování vozu Kia. Těšíme se na vaši návštěvu!Vydáno 28.01.2015
331 Zhlédnutí
Topováno 04.11.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOCENTRUM KAŠPAR
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOCENTRUM KAŠPAR
www.kia.com
Adresa

Adresa

U Cihelny 599
Rapotín 788 13

skala@autocentrumkaspar.cz
+420 583 242 195


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha