AUTOCENTRUM KAŠPARKia: kvalita, bezpečnost i jedinečný design

Vozidla Kia si v České republice získávají stále více příznivců, a to nejen díky spolehlivosti a bezpečnosti vozů, ale také stylovému designu všech modelů Kia. Kromě kvalitních automobilů v mnoha provedeních přináší Kia také unikátní program Kia 777, díky němuž majitelé oblíbených modelů Cee´d, Sportage a Carens ušetří nemalé částky za provozní výdaje

Autocentrum Kašpar - komplexní služby pro majitele vozů Kia

Autorizovaný dealer i servis vozů Kia v Rapotíně u Šumperka

Vozy Kia i autorizovaný servis najdete v Rapotíně nedaleko Šumperka, kde sídlí Autocentrum Kašpar. Prostřednictvím kvalifikovaných pracovníků autocentra se vám dostane veškerých služeb spojených s nákupem, pojištěním, servisem i financováním vozů Kia všech modelů. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy týkající se automobilů Kia a souvisejících služeb. Stačí navštívit naše webové stránky Autocentra Kašpar, kde najdete veškeré potřebné kontakty.

Kromě zmíněných služeb nadále zůstáváme autorizovaným servisem vozů Chevrolet.

Autocentrum Kašpar


Ocenění vozů Kia za design v Paříži

Že mají vozidla Kia jedinečný design, dokazuje nejen vzrůstající zájem spotřebitelů všech věkových skupin, ale také hned 3 letošní ocenění za design na autosalonu v Paříži. Mezi oceněnými modely byly vozy Kia Provo a Kia Soul, třetím oceněním byl titul Tým roku pro návrhářský tým Kia pod vedením prezidenta a šéfdesignera Kia Motors Petera Schreyera.


Program Kia 777

Jednou z mnoha jedinečných služeb, které jakožto autorizovaný dealer Kia nabízíme, je i Program Kia 777, jenž přináší nejen úsporu peněz. Program Kia 777 poskytuje bezkonkurenční výhody včetně garančních prohlídek zdarma po dobu 7 let! Chcete-li podstatně snížit náklady na provoz vozidla a jste majiteli vozu Kia Cee´d, Sportage nebo Carens, je Program Kia 777 vytvořen přesně pro vás.

Více informací o nabízených výhodách naleznete zde.


Autocentrum Kašpar - komplexní služby pro majitele vozů Kia

Hledáte-li spolehlivý a bezpečný vůz, který vás navíc bude skvěle reprezentovat moderním designem, je vůz Kia tím ideálním společníkem na cesty. Autocentrum Kašpar vám nabízí k vozidlům Kia veškeré profesionální služby pro pohodlný nákup i servis vozidla. Využít můžete i výhodných nabídek služeb včetně financování vozu Kia. Těšíme se na vaši návštěvu!

Vydáno 28.01.2015
326 Zhlédnutí
Topováno 04.11.2019