Autoservis Dolina
Miroslav Říš

Vydáno 28.01.2015
396 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2018

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na vozy značek Jeep, Chrysler, Dodge a nejrůznější off-roady. Zajišťuje ale samozřejmě také běžný servis všech značek – od služeb pneuservisu, až po seřízení brzdné soustavy či diagnostiku motoru. Jednou z oblíbených služeb autoservisu, která už zachránila motor a tedy i spoustu finančních prostředků celé řadě zákazníků, je pak dekarbonizace motoru.


Výměna oleje v automatické převodovce i motoru

Velmi důležitým krokem při servisu každého vozu je výměna oleje – a to jak v motoru, tak automatické převodovce. Proto vám v Autoservisu Dolina zkontrolujeme a vyměníme obojí, stejně jako dohlídneme na stav vašich olejových filtrů nebo vaší autobaterie. V případě zjištěných nedostatků nabídneme buď dobíjení autobaterie nebo její úplnou výměnu, pokud to bude potřeba. Zajistíme také opravu vaší automatické převodovky.

Autoservis i pneuservis na jednom místě

V rámci služeb našeho autoservisu se postaráme i o vaše kola a pneumatiky. Pokud tedy s příchodem jara a podzimu pokaždé hledáte vhodný pneuservis pro výměnu pneu, ale nejste spokojeni s čekací lhůtou nebo cenami, doporučujeme opět zajet do Autoservisu Dolina. Zajistíme pro vás nejen přezutí pneu na léto nebo na zimu, ale také vyvažování kol. Jak kola, tak pneumatiky a plechové disky rovněž prodáváme.

Dekarbonizace motoru – naše specialita

Mezi specifické služby, na které se v Autoservisu Dolina zaměřujeme, patří velmi oblíbená dekarbonizace motoru. Jde o účinný způsob, jak prodloužit životnost motoru vašeho čtyřkolového miláčka zaneseného karbonovými usazeninami. Při procesu dekarbonizace motoru použijeme pro váš motor speciální chemicko – technické kapaliny, které napomohou regeneraci motoru a navrácení jeho původního výkonu. Dekarbonizace motoru probíhá rovněž ve výfukových a palivových cestách, takže dochází mimo jiné nejen ke snížení spotřeby paliva, ale dekarbonizace motoru napomáhá také ke snížení emisí.

Autoservis pro Uherské Hradiště a široké okolí

Provozovnu Autservis Dolina najdete na adrese Kudlovice 292 u města Uherské Hradiště, v místě známém jako Kudlovská dolina – odtud také název naší společnosti. Mezi naše spokojené zákazníky však patří řidiči nejen z celého okolí Uherského Hradiště, Otrokovic, Kroměřížska ale i mnohem vzdálenějších destinací, než je samotný Zlínský kraj. Pravidelně servisujeme a upravujeme vozy řidičů z jižní Moravy, Vysočiny, Moravskoslezského kraje, Prahy i ze Slovenska.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://autoservischrysler.cz