Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel

Autoservis Dolina Miroslav Říš

Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na vozy značek Jeep, Chrysler, Dodge a nejrůznější off-roady. Zajišťuje ale samozřejmě také běžný servis všech značek – od služeb pneuservisu, až po seřízení brzdné soustavy či diagnostiku motoru. Jednou z oblíbených služeb autoservisu, která už zachránila motor a tedy i spoustu finančních prostředků celé řadě zákazníků, je pak dekarbonizace motoru.

Opravujeme osobní motorová vozidla všech značek

Výměna oleje v automatické převodovce i motoru

Velmi důležitým krokem při servisu každého vozu je výměna oleje – a to jak v motoru, tak automatické převodovce. Proto vám v Autoservisu Dolina zkontrolujeme a vyměníme obojí, stejně jako dohlídneme na stav vašich olejových filtrů nebo vaší autobaterie. V případě zjištěných nedostatků nabídneme buď dobíjení autobaterie nebo její úplnou výměnu, pokud to bude potřeba. Zajistíme také opravu vaší automatické převodovky.

Autoservis Dolina


Autoservis i pneuservis na jednom místě

V rámci služeb našeho autoservisu se postaráme i o vaše kola a pneumatiky. Pokud tedy s příchodem jara a podzimu pokaždé hledáte vhodný pneuservis pro výměnu pneu, ale nejste spokojeni s čekací lhůtou nebo cenami, doporučujeme opět zajet do Autoservisu Dolina. Zajistíme pro vás nejen přezutí pneu na léto nebo na zimu, ale také vyvažování kol. Jak kola, tak pneumatiky a plechové disky rovněž prodáváme.


Dekarbonizace motoru – naše specialita

Mezi specifické služby, na které se v Autoservisu Dolina zaměřujeme, patří velmi oblíbená dekarbonizace motoru. Jde o účinný způsob, jak prodloužit životnost motoru vašeho čtyřkolového miláčka zaneseného karbonovými usazeninami. Při procesu dekarbonizace motoru použijeme pro váš motor speciální chemicko – technické kapaliny, které napomohou regeneraci motoru a navrácení jeho původního výkonu. Dekarbonizace motoru probíhá rovněž ve výfukových a palivových cestách, takže dochází mimo jiné nejen ke snížení spotřeby paliva, ale dekarbonizace motoru napomáhá také ke snížení emisí.

Dekarbonizace motoru


Autoservis pro Uherské Hradiště a široké okolí

Provozovnu Autservis Dolina najdete na adrese Kudlovice 292 u města Uherské Hradiště, v místě známém jako Kudlovská dolina – odtud také název naší společnosti. Mezi naše spokojené zákazníky však patří řidiči nejen z celého okolí Uherského Hradiště, Otrokovic, Kroměřížska ale i mnohem vzdálenějších destinací, než je samotný Zlínský kraj. Pravidelně servisujeme a upravujeme vozy řidičů z jižní Moravy, Vysočiny, Moravskoslezského kraje, Prahy i ze Slovenska.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://autoservischrysler.cz

Vydáno 28.01.2015
461 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta
Usazeniny motor zanáší postupně a nenápadně. Časem ale mohou způsobit dokonce jeho nenávratné poškození a vám nezbyde nic jiného, než se s motorem rozloučit. Pravidelný profesionální servis, dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic ale škodám a finančním ztrátám zabrání. Obraťte se ...

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?
Pravidelná dekarbonizace motoru není žádným marketingovým švindlem. Pokud dekarbonizaci motoru po určitém počtu ujetých kilometrů podceníme, můžeme se těšit na velké nepříjemnosti, které mohou skončit až tím, že se s motorem, ať už benzínovým nebo dieselovým, budeme muset nadobro ...

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge
Americké značky automobilů jsou u nás stále populární a mají své příznivce, kteří se jich nikdy nevzdají. Značky vozidel jako je Chrysler, Jeep a Dodge můžete nechat odborně opravit ve Zlínském kraji v Autoservisu Dolina. Zaměřují se zde nejen na americké značky automobilů, ale provádí i běžné ...

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta
Patříte taky mezi milovníky aut? Pak máte možná doma v garáži i vy zaparkovaný americký model vozu. Přestože auta značek Jeep, Chrysler nebo Dodge patří k nejlepším na trhu, nevyhnou se pravidelným servisním kontrolám. A právě od toho tu je Autoservis Dolina.
PODSTRÁNKY

Dekarbonizace

Dekarbonizace
Dekarbonizace dieselových motorů v profesionálním autoservise

Opravy převodovky

Opravy převodovky
Servis a opravy automatických a manuálních převodovek vozů všech značek

Autoservis Chrysler, JEEP

Autoservis Chrysler, JEEP
Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoservis Dolina Miroslav Říš
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoservis Dolina
www.prevodovky-uh.cz
Adresa

Adresa

Kudlovice 292
Kudlovice 687 03

autoservis@emailbox.cz
+420 734 202 054


Najdete nás také zde:

www.prevodovky-uh.czARES
captcha