Mobilní dočasné oplocení, výrobce oplocení a plotových systémů

Ploty Gaves GAVES - DM s.r.o.

Mobilní dočasné oplocení, výrobce oplocení a plotových systémů

Žádejte od oplocení funkčnost i estetiku

Oplocení k rodinnému domu si často nepořizujeme na pár let, ale byli bychom rádi, kdyby nám vydrželo co nejdéle. Zároveň by také v našich očích mělo splňovat určité estetické požadavky. Naopak u některých typů plotů a oplocení řešíme spíše to, zda manipulace s nimi bude jednoduchá a bude možná jejich demontáž – jako třeba pokud pořádáme festival nebo jinou kulturní akci. Se všemi stránkami týkajícími se plotů a oplocení, tedy estetikou, funkčností i montáží se však můžeme obrátit na odborníka a ušetřit si tak spoustu starostí a často i financí. Jedním z nich je společnost GAVES PLOT Znojmo.

Poplastované čtyřhranné pletivo, výrobce pletiva, PLOTY GAVES Marian Garaj, Znojmo

ZÁKLADNÍ TYPY OPLOCENÍ, PLOTŮ A PLETIV

Výběr nejen na e-shopu, ale samozřejmě také v kamenné prodejně GAVES PLOT Znojmo je skutečně široký. Pokud na začátku ve výběru oplocení skutečně tápete, uvádíme zde několik základních typů plotů, oplocení a pletiv, které ve výběru najdete: poplastované pletivo(pozinkovaný ocelový drát s plastovou ochrannou vrstvou, pozinkované pletivo vysoce a dlouhodobě odolné proti korozi, okrasné pletivo v různých dekorech hodící se na předzahrádky nebo třeba do parků, pletivo proti zvěři s možností jednoduché instalace i v těžko přístupných terénech, mobilní oplocení často využívané při pořádání kulturních akcí nebo pro oplocení staveniště, a další typy plotů, oplocení a pletiv.

Široká nabídka plotů a oplocení


E-SHOP S PLOTY ŠETŘÍ VÁŠ ČAS I PENÍZE

Máte-li relativně jasno v tom, jaký materiál chcete pro svůj plot zvolit nebo jak by měla vypadat vaše nová branka, doporučujeme rozhodně nákup v našem jednoduchém a přehledném e-shopu s ploty. Nakupování přes internet je hitem posledního desetiletí a u široké veřejnosti si získává čím dál větší oblibu. V našem případě se ale samozřejmě nejedná o e-shop, který by pouze bezhlavě ploty, oplocení a jejich příslušenství přeprodával, ale rádi vám poradíme a ploty ukážeme také přímo na naší prodejně ve Znojmě.


OPLOCENÍ GAVES PLOT: DOPRAVA AŽ K VÁM ZA SYMBOLICKOU CENU

Jakmile si plot vyberete, zajistíme vám dopravu našimi rozvážkovými vozy až k vám, a to po celé České republice. Cena za dopravu běžně velkých zakázek je symbolických 300,-. Jste-li navíc z Jihomoravského kraje nebo nakoupíte ploty či příslušenství za více než 15 000,-, pak vás jistě potěší doprava zcela zdarma.

Doprava zboží


ODBORNÁ MONTÁŽ OPLOCENÍ

Samotným prodejem plotů a oplocení to pro nás ale nekončí. Provádíme totiž také odbornou montáž oplocení prakticky jakéhokoli rozsahu a stavbu plotů na klíč. Zdarma pro vás vypracujeme kalkulaci na montáž plotu či oplocení nejen vašeho domu, firmy, hřiště nebo jiného objektu. Zakládáme si na profesionálním přístupu, takže se vás vždy pokusíme provést celým procesem od A do Z – tedy od výběru toho správného oplocení až právě po jeho bezproblémovou montáž.

Pokud raději dáváte přednost tomu prohlédnout si ploty na vlastní oči a v reálu, než nakupovat oplocení na e-shopu, kdykoli vás rádi uvítáme přímo v provozovně GAVES PLOT. Tu najdete na adrese Lahoferova 545, Znojmo – Dobšice (v areálu bývalého zemědělského družstva při příjezdu od Brna do Znojma).

Montáž oplocení


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gaves-plot.cz/

Vydáno 28.01.2015
226 Zhlédnutí
Topováno 06.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč
Zajímáte se o výrobu pletiva? Sháníte konkrétní druh za účelem ohraničení vašeho pozemku, chaty, rodinného domu, komerčního objektu nebo třeba haly? V tom případě se o vše postará firma Ploty Gaves, která ploty nejenom vyrábí, ale také prodává a montuje a to v regionu Jihlava, Znojmo, Brno a Třebíč.

GAVES PLOT: Oplocení zahrady i velkého průmyslového objektu

GAVES PLOT: Oplocení zahrady i velkého průmyslového objektu
Výběr oplocení je velmi důležitý krok pro zabezpečení vaší nemovitosti. Při koupi totiž musíte zohlednit několik podstatných faktorů, což může být trochu komplikované. Nemusíte ale zoufat, s výběrem plotů a oplocení pozemku vám pomůže společnost GAVES PLOT Znojmo. Představíme vám výhody i nevýhody ...

Ploty, pletiva a oplocení - Gaves

Ploty, pletiva a oplocení - Gaves
Chcete ohraničit svůj pozemek? Nechcete, aby na něj někdo nezákonně vstupoval? Plot je základním prvkem, který tvoří jakýsi mezník mezi naším vlastním pozemkem a pozemkem někoho jiného. Pokud se více zajímáte o styly a druhy oplocení, pak se obraťte na firmu Ploty Gaves. Zabývají se samotnou ...

Prodej pozinkovaného a poplastovaného pletiva

Prodej pozinkovaného a poplastovaného pletiva
Potřebujete oplotit dům, zahradu nebo halu či sportoviště? Nebo naopak potřebujete kvalitní plot či oplocení pro firemní objekt nebo jiný průmyslový pozemek? Pak Vám pomůže firma Ploty Gaves.

Ploty pro domy, zahrady, průmyslové objekty i sportoviště

Ploty pro domy, zahrady, průmyslové objekty i sportoviště
Plánujete k vašemu rodinnému domu, průmyslovému objektu, zahradě, hale, sportovišti či jakémukoliv pozemku pořídit nové ploty? Je důležité si uvědomit, že ploty nejsou krátkodobá záležitost - pokud zvolíte vhodný materiál od spolehlivé společnosti, vydrží vám mnoho let. Prohlédněte si nabídku ...

Funkční oplocení domu i firmy, které navíc skvěle vypadá?

Funkční oplocení domu i firmy, které navíc skvěle vypadá?
Oplocení domu, zahrady nebo třeba průmyslové haly není radno podceňovat. Správný plot totiž nejen jasně vymezí váš pozemek, ale dodá vám také pocit bezpečí a ochrání vás před nezvanými hosty. A co víc, když si správně vyberete, mohou se ploty stát také ozdobou a skvělým doplňkem vašeho domu. Ve ...

Chraňte svůj majetek před nezvanými návštěvníky kvalitním oplocením

Chraňte svůj majetek před nezvanými návštěvníky kvalitním oplocením
Kvalitní oplocení je nejen jedním z preventivních opatření proti nezvaným lidským i zvířecím návštěvníkům a ukazatelem výměry pozemku, ale může plnit i funkci estetickou. Ať už sháníte oplocení pro jakýkoliv účel, prvořadým kritériem při výběru plotu je kvalita materiálu, dále pak bezúdržbový ...
PODSTRÁNKY

Poplastované pletivo

Poplastované pletivo
Kvalitní poplastované pletivo pro oplocení zahrad i lesních obor

Pozinkované pletivo

Pozinkované pletivo
Pozinkované pletivo pro oplocení domů, lesnických i průmyslových objektů

Příslušenství k plotům

Příslušenství k plotům
Příslušenství k plotům - sloupky, panely, brány i podhrabové desky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ploty Gaves GAVES - DM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ploty Gaves
www.gaves-plot.cz
Adresa

Adresa

Lahoferova 545
Znojmo 671 82

marianga@seznam.cz
+420 603 360 753


Najdete nás také zde:

Facebookwww.plotyznojmo.czARES
captcha