AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

AVAPO - realitní kancelář s.r.o. Opavská realitka

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

AVAPO – realitní kancelář zařídí vše od prodeje až po výkup a financování nemovitostí

Jak se řekne Opava pozpátku? No přece AVAPO. A právě to je název realitní kanceláře, která vám v Opavě i okolí již několik let nabízí kompletní služby v oblasti nemovitostí. Prodej, nákup či výkup nemovitostí, ale i odhady tržní ceny a financování nemovitostí bankou, to vše zařídí AVAPO – realitní kancelář.


Seženeme vám bydlení přesně podle vašich představ

Plánujete koupi bytu, domu, či komerčních prostor, ale nevíte si rady? Přesně v takových případech je tu AVAPO – realitní kancelář. Nabízíme prodeje a pronájmy rodinných domů, bytů, pozemků i nebytových prostor. A výběr je opravdu velký. Opava ale i její okolí nabízí celou řadu nemovitostí pro rodiny s dětmi, studenty,i ty, co hledají luxusně vybavené prostory. Ať už tedy toužíte po útulném domečku, vile nebo vám stačí malá garsonka, u nás si určitě vyberete. S vyřizováním smluv či jednáním s majiteli se navíc vůbec nemusíte zatěžovat, my vše potřebné zařídíme za vás. S námi si tak ušetříte čas i nervy a navíc máte jistotu, že nenaletíte podvodníkům.

Zajistíme výkup nemovitostí, financování i potřebné posudky

AVAPO – realitní kancelář nenabízí pouze prodeje a pronájmy nemovitostí, jsme tu pro vás také v případě, že se svého majetku chcete výhodně zbavit. Ať už se stěhujete, nebo jste ve finanční tísni, my vám nabízíme výhodný výkup nemovitostí. Našim klientům nabízíme nejen výhodný výkup nemovitostí, my odkupujeme také domy a byty v exekuci či insolvenci a postaráme se tak o jejich oddlužení.

 

To ale stále není vše. Zajistíme pro vás také posudky pro odhad tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení, či rozvod, ale i vše potřebné pro přiznání daní. Přímo v bance vám také zařídímefinancování nemovitosti při koupi. To vše za odborného dohledu našeho právníka, který je vám kdykoli k dispozici. S námi se tak nemusíte bát nesrovnalostí, u nás máte jistotu, že vše bude v pořádku.

Proč právě AVAPO? Jsme realitní kancelář pro lidi

Ptáte se, čím se AVAPO –realitní kancelář liší od těch ostatních? Práce v realitách je pro nás mnohem více než jen způsob vydělávání peněz, je to především splněný sen, kterému předcházelo dlouholeté získávání zkušeností v oboru, píle a tvrdá práce. Pouze díky tomu vám dnes můžeme nabídnout zkušený tým, který vám poskytne nejen své odborné znalosti z oblasti nemovitostí, ale také přátelský přístup a férové jednání.

 

A protože vám chceme být neustále nablízku a jít s dobou, najdete nás na webových stránkách www.avapo-rk.cz, Facebooku, Twitteru i jiných sociálních sítích. Chcete realitní kancelář, která nabízí kompletní služby v oblasti nemovitostí a ještě něco na víc? Pak vsaďte na AVAPO – realitní kancelář z Opavy.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.avapo-rk.cz

Vydáno 28.01.2015
175 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Prodávejte vaši nemovitost s námi
Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. ...

Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby
Prodej nemovitostí či shánění vhodného bytu ke koupi není žádná legrace. V případě, že uvažujete o koupi domu či bytu nebo svoji nemovitost naopak prodáváte, obraťte se na realitní kancelář AVAPO Opava. Reality jsou naším oborem již několik let, kompletní služby nabízíme nejen zákazníkům z Opavy, ...

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení
Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete ...
PODSTRÁNKY

Jak prodat dům

Jak prodat dům
Prodej nemovitosti v Moravskoslezském kraji s profesionálním realitním makléřem

Spolehlivá realitní kancelář

Spolehlivá realitní kancelář
Profesionalita a spolehlivost při prodeji, koupi, pronájmu nemovitosti

Jak prodat byt

Jak prodat byt
Prodej bytu, nemovitosti s profesionální realitní kanceláří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AVAPO - realitní kancelář s.r.o. Opavská realitka
WEBOVÁ STRÁNKA
AVAPO - realitní kancelář s.r.o.
www.avapo-rk.cz
Adresa

Adresa

Veleslavínova 240/8
Opava 746 01

palova@avapo-rk.cz
+420 603 776 879


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha