Oblíbená realitka, realitní kancelář - dobré zkušenosti a recenze

AVAPO - realitní kancelář s.r.o. Opavská realitka

Oblíbená realitka, realitní kancelář - dobré zkušenosti a recenze

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.
Opavská realitkaAVAPO – realitní kancelář zařídí vše od prodeje až po výkup a financování nemovitostí

Jak se řekne Opava pozpátku? No přece AVAPO. A právě to je název realitní kanceláře, která vám v Opavě i okolí již několik let nabízí kompletní služby v oblasti nemovitostí. Prodej, nákup či výkup nemovitostí, ale i odhady tržní ceny a financování nemovitostí bankou, to vše zařídí AVAPO – realitní kancelář.


Seženeme vám bydlení přesně podle vašich představ

Plánujete koupi bytu, domu, či komerčních prostor, ale nevíte si rady? Přesně v takových případech je tu AVAPO – realitní kancelář. Nabízíme prodeje a pronájmy rodinných domů, bytů, pozemků i nebytových prostor. A výběr je opravdu velký. Opava ale i její okolí nabízí celou řadu nemovitostí pro rodiny s dětmi, studenty,i ty, co hledají luxusně vybavené prostory. Ať už tedy toužíte po útulném domečku, vile nebo vám stačí malá garsonka, u nás si určitě vyberete. S vyřizováním smluv či jednáním s majiteli se navíc vůbec nemusíte zatěžovat, my vše potřebné zařídíme za vás. S námi si tak ušetříte čas i nervy a navíc máte jistotu, že nenaletíte podvodníkům.

Zajistíme výkup nemovitostí, financování i potřebné posudky

AVAPO – realitní kancelář nenabízí pouze prodeje a pronájmy nemovitostí, jsme tu pro vás také v případě, že se svého majetku chcete výhodně zbavit. Ať už se stěhujete, nebo jste ve finanční tísni, my vám nabízíme výhodný výkup nemovitostí. Našim klientům nabízíme nejen výhodný výkup nemovitostí, my odkupujeme také domy a byty v exekuci či insolvenci a postaráme se tak o jejich oddlužení.

 

To ale stále není vše. Zajistíme pro vás také posudky pro odhad tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení, či rozvod, ale i vše potřebné pro přiznání daní. Přímo v bance vám také zařídímefinancování nemovitosti při koupi. To vše za odborného dohledu našeho právníka, který je vám kdykoli k dispozici. S námi se tak nemusíte bát nesrovnalostí, u nás máte jistotu, že vše bude v pořádku.

Proč právě AVAPO? Jsme realitní kancelář pro lidi

Ptáte se, čím se AVAPO –realitní kancelář liší od těch ostatních? Práce v realitách je pro nás mnohem více než jen způsob vydělávání peněz, je to především splněný sen, kterému předcházelo dlouholeté získávání zkušeností v oboru, píle a tvrdá práce. Pouze díky tomu vám dnes můžeme nabídnout zkušený tým, který vám poskytne nejen své odborné znalosti z oblasti nemovitostí, ale také přátelský přístup a férové jednání.

 

A protože vám chceme být neustále nablízku a jít s dobou, najdete nás na webových stránkách www.avapo-rk.cz, Facebooku, Twitteru i jiných sociálních sítích. Chcete realitní kancelář, která nabízí kompletní služby v oblasti nemovitostí a ještě něco na víc? Pak vsaďte na AVAPO – realitní kancelář z Opavy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.avapo-rk.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

Prodej nemovitostí či shánění vhodného bytu ke koupi není žádná legrace. V případě, že uvažujete o koupi domu či bytu nebo svoji nemovitost naopak prodáváte, obraťte se na realitní kancelář AVAPO Opava. Reality jsou naším oborem již několik let, kompletní služby nabízíme nejen zákazníkům z Opavy, ale i z širokého okolí.

Vydáno 12.02.2016
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.

Vydáno 12.05.2018
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.

Vydáno 09.02.2017Vydáno 28.01.2015
164 Zhlédnutí