Prezentační systémy a praktické stojany vám pomohou v propagaci firmy

Co je základem úspěchu každé firmy? No přece její propagace. Správné představení nového produktu, značky nebo činnosti firmy je důležité nejen na obchodních konferencích, ale také na výstavách a veletrzích, kde můžete zaujmout řadu nových klientů i investorů. Přesně pro takové případy je tu společnost Activity promotion, nabízíme prezentační systémy všeho druhu, které pomohou vaší firmě ukázat se v tom nejlepším světle. Veletržní stánky, stojany či Roll–Up systémy? To vše u nás seženete.

Prezentační systémy

Mobilní prezentační systémy vám ušetří čas i místo

Chystáte se prezentovat nový výrobek před zahraničními sponzory, nebo jste právě na cestě na významný veletrh? Díky nám si už s reklamními materiály nemusíte dělat starosti. Prezentační systémy, které vám ve firmě Activity promotion nabízíme, jsou totiž zcela mobilní a jejich montáž zvládne úplně každý. Nemusíte tak ztrácet čas složitým přemisťováním těžkých bannerů a tabulí, s našimi prezentačními systémy je vše připraveno raz dva.

Prezentační stěny


Roll-Up systémy: stačí zatáhnout a prezentace může začít

Velký formát, snadná a rychlá montáž, ale i stylový design, to je jen několik výhod praktických Roll-Up systémů. Vaši prezentaci můžete mít díky tomuto systému neustále po ruce. Jak je to možné? Jednoduše. Připravené podklady srolujete a v praktickém obalu je převezete, kam je třeba, pak už stačí zatáhnout za šňůrku a prezentace může začít. Vše jednoduše bez zbytečného montování či poškození. Vybrat si můžete Roll-Up systémy nejrůznějších designů a velikostí, které se skvěle hodí na soukromou obchodní prezentaci, ale i velké akce.

Roll-Up systémy


Úspěch na veletrzích vám zaručí Pop–Up stěny a veletržní stánky z naší nabídky

Zaujmout, to je hlavní cíl každé firmy. Ve firmě Activity promotion víme, jak na to. Máme pro vás zajímavé a praktické Pop-Up stěny a veletržní stánky, se kterými se stanete ozdobou každé výstavy. Velkoformátové interiérové billboardy neboli Pop–Up stěny jsou zajímavé nejrůznějšími tvary i barevnou grafickou plochou, jsou stabilní a velmi snadno se přemisťují. Umožní vám tak zajímavou prezentaci firmy na veletrzích, vhodné jsou ale i pro oddělení jednotlivých prostor ve firmě či zasedací místnosti.


Variabilní veletržní stánky a reklamní stojany

Veletržní stánky a nejrůznější reklamní stojany vám zase díky své variabilitě poskytnou dostatek prostoru pro přehlednou prezentaci firmy i komunikaci se zákazníky. Stačí si vybrat a můžete si sestavit veletržní stánek přesně podle vašich aktuálních potřeb. Stojany i stánky z naší nabídky skvěle vypadají, ale přitom jsou nenáročné na údržbu. Hravě tak obstojí i na velkých světových veletrzích a výstavách.

Zaujala vás naše nabídka? Pak navštivte naše webové stránky a vyberte si nejvhodnější prezentační systémy. Správná prezentace, to je totiž základ úspěchu.

Reklamní poutače


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.shop.activity.cz/

Vydáno 28.01.2015
360 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice
Hledáte způsob jak rozdělit kancelář? Místnost pro jednání nebo třeba prostor v obchodě? Paravány a zástěny se skvěle hodí pro členění jakýchkoliv prostor. Navíc fungují na principu stavebnice, takže jsou variabilní a můžete mít trojúhelník, čtverec nebo si ponechat klasickou sestavu.

Výstavní systém, se kterým vaše prezentace skutečně vynikne

Výstavní systém, se kterým vaše prezentace skutečně vynikne
Pořádáte výstavy, semináře, reklamní kampaně či konference, které vyžadují výstavní systémy? Vsaďte na systémy ISO Frame, které poskytuje firma Activity Promotion. Správné výstavní stěny a systémy zajistí, že vaše prezentace získá zcela nový rozměr. Lidé si vás lépe zapamatují a prezentace bude pro ...
PODSTRÁNKY

Roll-up systémy

Roll-up systémy
Přenosné reklamní a prezentační systémy typu Roll Up nejvyšší kvality

Světelné LED rámy

Světelné LED rámy
Světelné LED rámy, LED klaprámy a světelný poutač Lightbox pro účinnou propagaci

Reklamní stojany

Reklamní stojany
Multifunkční reklamní stojany pro venkovní i interiérové použití
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Activity promotion s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Activity promotion s.r.o.
www.shop.activity.cz
Adresa

Adresa

Olomoucká 77
Brno 627 00

mail@activity.cz
+420 548 211 748


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha