Dejte svému interiéru nový kabát v podobě lakovaného nábytku

Nic neoživí váš interiér lépe než kvalitní lakovaný nábytek. Ve společnosti Draft Inc to víme, a proto se už od roku 1995 zabýváme výrobou a lakováním kuchyňských dvířek, ale i dalšího nábytku. To ale není vše. V našem interiérovém studiu v Brně vám pomůžeme vytvořit interiér snů od původního návrhu až po montáž poslední skříňky.

Lakovaná kuchyňská dvířka od firmy Draft Inc

Ve firmě Draft Inc lakování dvířek skutečně rozumíme

Při lakování kuchyňských dvířek dbáme především na pečlivou práci a moderní technologické postupy. Neustále vyvíjíme a zdokonalujeme naše výrobní procesy tak, abychom mohli všem zákazníkům nejen v Brně nabídnout ta nejkvalitnější lakovaná dvířka. Provádíme povrchové úpravy nejrůznějších materiálů. Dřevěná i plastová dvířka jsme tak schopni vyhotovit ve všech barevných odstínech, a to ve vysokém lesku i matné variantě. Je libo extravagantní kuchyňská dvířka ve vysokém lesku? Žádný požadavek pro nás není neřešitelný.

Kvalitní lakovaná dvířka


Nábytek nejen lakujeme, my ho i vyrábíme

Ve firmě Draft Inc dostane každý kus nábytku dokonalý lesklý kabát. To ale není vše. Úspěšně se věnujeme také výrobě kuchyňských dvířek, ale i dalšího atypického nábytku. Řezání jednotlivých kusů provádíme v nářezovém centru řízeném počítačem, které je zárukou absolutní přesnosti. Jsme proto schopni zhotovit i velmi atypické vybavení vaší kuchyně, či kanceláře. Závěrečný lak nanášíme na nábytek ručně, i netradiční nábytek s množstvím záhybů se tak dočká dokonalé povrchové úpravy.


V našem interiérovém studiu se sny stávají skutečností

Protože chceme vyhovět všem vašim požadavkům, zřídili jsme pro vás v Brně moderní interiérové studio. Zde si můžete detailně prohlédnout širokou škálu materiálů i barev, se kterými v naší firmě pracujeme. Naši odborníci vám poradí s kompletním návrhem interiéru a pro lepší představu vám také vytvoří podrobný 3D model. S rekonstrukcí kuchyně tak už nemusíte otálet. U nás seženete originální nábytek i potřebné vestavné spotřebiče za velmi příznivé ceny. Veškerý nábytek vám navíc nejen na míru vyrobíme a nalakujeme, na vaše přání vám ho také kompletně smontujeme a spotřebiče uvedeme do provozu. Stačí jen navštívit naše interiérové studio a vybrat si nábytek podle svých představ.

Interiérové studio v Brně je Vám zcela k dispozici


Reklamní stojany využijete v kanceláři i obchodním domě

Firma Draft Inc ale nenabízí pouze lakovaná dvířka a jejich výrobu. Chceme vám vždy nabídnout i něco navíc, a proto u nás seženete také praktické reklamní stojany. Reklamní stojany skvěle dotvoří prostor vaší kanceláře či hotelu a nabídnou vašim hostům dokonalý přehled o nabízených službách. Vyrábíme hned několik variant reklamních stojanů od jednoduchých stojanů na letáky až po prostorné stojany, které obstojí i v luxusním interiéru. U všech reklamních stojanů si zakládáme na kvalitním materiálu, ale také na příjemném a moderním vzhledu, který dá vašim prostorám šmrnc.

Zaujala vás naše nabídka? Pak nás navštivte v našem interiérovém studiu v Brně, nebo se podívejte na webové stránky firmy a nebudete litovat. Výroba a lakování kuchyňský dvířek, atypického nábytku, ale i dalších praktických doplňků je totiž naše parketa.

Výroba a lakování kuchyňských dvířek


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.draft.cz

Vydáno 30.01.2015
585 Zhlédnutí
Topováno 08.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Frézované úchytky kuchyňských dvířek a kuchyní

Frézované úchytky kuchyňských dvířek a kuchyní
Kuchyně a kuchyňské linky jsou součástí každého interiéru v domácnosti a jsou jedním z hlavních bodů prostředí. Proto i pozornost na ně je vysoce důležitá a jde i o ten nejmenší detail jako jsou třeba úchytky na dvířka. O dokonalost kuchyní se ve všech směrech postará firma Draft Inc., s.r.o., ...
PODSTRÁNKY

Lakovaná kuchyňská dvířka

Lakovaná kuchyňská dvířka
Luxusní kuchyňské linky, lakování kuchyňských dvířek, výroba kuchyní na míru

Frézované zapuštěné úchytky kuchyně

Frézované zapuštěné úchytky kuchyně
Frézované zapuštěné úchytky dotvoří design každé moderní kuchyně

Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka

Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka
Oblouková ohýbaná kuchyňská dvířka - novinka ve výrobě kuchyňského nábytku
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Draft Inc., s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Draft Inc., s.r.o.
www.draft.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 733 - provozovna
Židlochovice 667 01

draft@draft.cz
+420 602 408 144


Najdete nás také zde:

ARES
captcha