Elektrická polohovací postel usnadní každodenní život nemocnému i jeho pečovateli

Když zdraví slouží, je to paráda. Jakmile ale sloužit přestane, hledáme každý výdobytek moderní doby, který by nám pomohl. Velmi užitečnými pomocníky pro použití nejen v nemocnicích, domovech pro seniory, ale také domácnostech s pacienty s omezenou pohyblivostí, tak nacházejí své uplatnění třeba elektrické polohovací postele a postele s polohovacími rošty.


Polohovací rošt pro zdravý spánek a dokonalou relaxaci

Na elektrické polohovací postele, výrobu polohovacích roštů a mnoha dalších produktů zakázkové kovovýroby se zaměřuje také jedna česká společnost. Sídlí v Kloboukách u Brna, na našem trhu se pohybuje od roku 2001 a její název zní CMT CZ.

Motorové polohovací rošty vyrábíme se dvěma výkonnými motory prověřeného dánského výrobce LINAK, které umožňují docílit přesně takovou polohu, ve které se vám nebo vašemu pacientovi bude nejlépe odpočívat. Polohovací rošt může výrazným způsobem pomoci nejen při řešení například bolestí zad, ale také třeba cévních obtíží nebo při potížích s dýcháním. Zajímavostí je, že pro případ výpadku elektrické energie mají naše polohovací rošty také záložní baterku, která v případě nutnosti vrátí na vaše přání rošt do původní polohy.

Elektrická polohovací postel k zapůjčení

Staráte-li se doma o pacienta, který má omezenou pohyblivost, ale nechcete nebo si nemůžete dovolit přímo investovat do koupě elektrické polohovací postele, pak je pro vás určena naše nabídka zapůjčení těchto zařízení. Za překvapivě zajímavé ceny tak svému nemocnému i sobě můžete dopřát elektrickou polohovací postel včetně její montáže přímo u vás doma. Motorický polohovací rošt je možné zapůjčit také samostatně a umístit jej tak do vašeho stávajícího lůžka.

Kromě elektrických polohovacích postelí a polohovacích roštů v CMT CZ vyrábíme ale třeba také schodiště na zakázku, nejrůznější brány a mříže, kovový nábytek, ale třeba také závěsné kontejnery nebo kovové prvky používané v důlním průmyslu. Pro výrobu elektrických polohovacích postelí, polohovacích roštů a dalších produktů používáme takovou technologii, jako jsou například speciální výstředníkové lisy, strojní ohýbačka, tabulové nůžky nebo svářečky CO2.

Polohovací postele pro seniory jsou skvělým pomocníkem

Pro více informací o výrobě elektrických polohovacích postelí a dalších produktů z oblasti zakázkové kovovýroby navštivte webové stránky www.cmtcz.eu, kde také najdete veškeré kontakty na nás. Vybrat si u nás můžete také z celé řady zdravotních matrací.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.cmtcz.eu

Vydáno 30.01.2015
1741 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Polohovací zdravotnická lůžka a postele

Polohovací zdravotnická lůžka a postele
Naše firma působí na trhu již od roku 2001. Specializujeme se na výrobu motorických polohovacích roštů a zdravotnických postelí do domovů, penzionů, nemocnic, ale také pro domácí péči. Polohovací postele je možné také zapůjčit. Víme, že každý není tak movitý, aby si ihned po onemocnění mohl koupit ...
PODSTRÁNKY

Výroba zdravotnických polohovacích lůžek

Výroba zdravotnických polohovacích lůžek
Výroba zdravotnických polohovacích lůžek pro domácnosti, nemocnice, penziony a domovy pro seniory

Pronájem polohovacích zdravotnických lůžek

Pronájem polohovacích zdravotnických lůžek
Pronájem motorických zdravotnických lůžek, kvalitní matrace jako prevence proti otlakům

Motorické lamelové rošty pro postele

Motorické lamelové rošty pro postele
Motorické lamelové rošty pro pacienty i seniory s omezenou schopností pohybu
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CMT CZ s.r.o. zakázková kovovýroba
WEBOVÁ STRÁNKA
CMT CZ s.r.o.
www.cmtcz.eu
Adresa

Adresa

Nádražní 692/80
Klobouky u Brna 691 72

cmtcz@raz-dva.cz
+420 774 666 610


Najdete nás také zde:

ARES
captcha