Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě

Dovedete si představit budovu, která by nebyla vybavená dveřmi ani okny? Asi těžko. Dveře a okna nás totiž nejen chrání, ale dotváří také celkový vzhled domu, jejich správný výběr je proto velmi důležitý. Co je ale ještě důležitější? No přece jejich montáž. Jedině se správnými doplňky a vybavením vám budou okna a dveře dlouho sloužit a také vypadat skvěle. Přesně pro takové případy je tu společnost Meesenburg s.r.o. Nabízíme nejrůznější kování oken, kování dveří, venkovní a vnitřní parapety a další příslušenství, které ocení výrobci oken a dveří i jejich dodavatelé.

Venkovní parapety Kladno – hliníkové tažené profily

Velkoobchod se vším, co pro okna a dveře potřebujete

Přesně tak by se dala definovat společnost Meesenburg s.r.o. Naše firma působí na trhu již od roku 1992 a za dobu své existence si vybudovala široké zázemí ze strany dodavatelů i odběratelů. Sídlo firmy je Kladno, ovšem díky našemu e-shopu si můžete nakoupit bez ohledu na to, odkud pocházíte. Zboží si můžete vyzvednout osobně, nebo využít možnosti doručení zboží až domů.

Nákup zboží on-line


Okenní kování, okenice i další drobnosti pro vaše okna

Možná si ani neuvědomujete, jaké drobnosti jsou třeba ke správnému fungování oken. Kování oken, okapnice a nejrůznější kličky, to je jen malý výčet věcí, které budete při výrobě a montáži oken potřebovat. Právě takové drobnosti ale hrají často zásadní roli a proto se je vyplatí vybírat pečlivě a jen u spolehlivých dodavatelů, jako je firma Meesenburg s.r.o. Spolupracujeme totiž pouze s osvědčenými výrobci, jako jsou GUTMANN, SIEGENIA, nebo třeba ASSA ABLOY. Kování oken, okapnice i další zboží zakoupené u nás, vás tak určitě nezklame.

Ve společnosti Meesenburg s.r.o. ale nezapomínáme ani na estetickou stránku. Pro lepší funkčnost a především příjemný vzhled oken vám proto nabízíme vnitřní i venkovní parapety nejrůznějších tvarů i barev. Venkovní parapety pro vás máme v odolném taženém provedení, ani tady se ale nemusíte nechat omezovat. V nabídce je hned několik variant venkovních parapetů ať už ve stříbrné, bronzové nebo hnědé barvě. Vnitřní parapety vám pak nabízíme ve variantě dřevotřískové i plastové, stačí si vybrat, co se pro vaše okna hodí nejvíce.

Kvalitní okenní kování - Praha, Kladno


Výroba a montáž dveří? To si vyžaduje kvalitní dveřní kování a dobré nářadí

Ve společnosti Meesenburg s.r.o. najdou vše potřebné nejen výrobci a dodavatelé oken, ale také ti, co se specializují na dveře. Máme pro vás nejrůznější druhy kování dveří, jako jsou kliky, panty a dveřní závěsy. Myslíme ale i na vaši bezpečnost a nabízíme vícebodové i jednobodové zámky, cylindrické vložky či dveřní prahy. Víme ale, že sebelepší materiál nestačí k tomu, aby montáž dveří či oken proběhla tak jak má. Proto pro vás máme také celou škálu nářadí a příslušenství, které při montáži využijete. Potřebujete montážní šrouby, tmely nebo těsnící pásky? U nás seženete vše potřebné.

Zajímá Vás, co dalšího naše firma nabízí? Není nic jednoduššího než navštívit náš web a přesvědčit se o rozsáhlosti a pestrosti sortimentu na vlastní oči. Výrobci oken a dveří z okresu Kladno i širého okolí nakupují příslušenství u nás, přidejte se k nim i vy.

Kování na dveře a jeho výhody


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.meesenburg.cz

Vydáno 03.02.2015
417 Zhlédnutí
Topováno 14.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg

Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg
Hledáte kvalitní okenní či dveřní kování, které má dlouhou životnost, je funkční a zároveň dobře vypadá? Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí Meesenburg s.r.o., která se právě na okenní a dveřní kování specializuje.

Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, ...

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg
Okenní kování s dlouhou životností, funkčností a bezpečností? To je přesně to, co hledáte. Výrobky od firmy Meesenburg splňují všechny tyto podmínky do puntíku. Problém pro naši firmu nejsou ani dveřní kování, pohony dveří či okapnice. Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí na českém trhu!

Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ

Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ
Okno bez parapetů by působilo neúplně a nehezky. Parapety jsou totiž skvělé doplňky oken, a to nejen po praktické, ale i po estetické stránce. Venkovní parapety chrání fasádu domu, vnitřní parapety pak zase nabízí odkládací prostor pro květináče i jiné interiérové doplňky. Hledáte i vy ideální ...

Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od Meesenburg

Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od  Meesenburg
Okna jsou nedílnou součástí každé budovy. Stavební prvky pro jejich efektivní výrobu zajišťuje firma Meesenburg s.r.o.. Prodáváme kvalitní materiál pro montáž oken, a to plastových, dřevěných i hliníkových, také pro montáž dveří. Sídlíme v Kladně, ale naše služby můžete využít i daleko za hranicemi ...
PODSTRÁNKY

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy
Bezpečnostní zámky, dveřní a okenní kování, dveřní hotelové systémy

Parapety venkovní a vnitřní

Parapety venkovní a vnitřní
Venkovní hliníkové parapety, plastové a dřevotřískové vnitřní parapety

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby
Montážní pěny a těsnící pásky, šrouby, pro montáž oken a dveří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Meesenburg s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Meesenburg s.r.o.
www.meesenburg.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Dveře
Adresa

Adresa

Vrapická 402
Kladno 272 03

eshop@meesenburg.cz
+420 774 405 123


Najdete nás také zde:

ARES
captcha