Nepodceňujte péči o svou studnu. Pravidelné čištění a montáž kvalitní vodárny se vám vyplatí

Chcete být nezávislí a dopřávat si čerstvou pitnou vodu z vlastních zdrojů? Pak je pro vás studna tou správnou volbou. Také o studnu je ale třeba pravidelně pečovat a udržovat ji v dobrém stavu. Že nevíte, jak na to? Ve společnosti Pavla Páleníčka vám rádi poradíme. Nabízíme vrtání a čistění studní, ale i dodávku a montáž náhradních dílů, spolehlivých čerpadel či vodáren.

Studnařské práce - studny kopané, vrtané, ražené

Čištění studní zbaví vodu nečistot i usazenin

Kvalitní pitná voda je pro náš život velmi důležitá. Právě kvalita vody ve studni se ale může velmi rychle zhoršit, obzvláště pokud je studna ve špatném technickém stavu. Období tání či přívalových dešťů pak znamená velké riziko kontaminace vody, ať už listím, zeminou či drobnými živočichy. Nepodceňujte proto péči o vaši studnu a obraťte se včas na naši společnost. Zajistíme kompletní čištění studní od vzniklých usazenin i nečistot, postaráme se také o zabezpečení svrchní části studny tak, aby se zabránilo průniku nežádoucích látek. Vaše voda tak bude po našem zásahu čistá a především zdravá.

Čištění studní


ravidelná kontrola studny je nezbytností

Chcete mít perfektně fungující studnu, která vám poskytne kvalitní vodu po celý rok? Pak nesmíte podcenit její pravidelnou údržbu. V naší společnosti to víme, a proto vám nabízíme nejen čištění vody od plovoucích nečistot, my se zabýváme také kontrolou funkčnosti jednotlivých částí studny. Ověříme, zda je studna vodotěsně kryta, správně uzamčena a prozkoumáme také nezávadnost okolí studny. V případě, že jste studnu už dlouho nepoužívali, zajistíme také opravy pláště studny, výměnu sacích potrubí, košů či čerpadel. Stačí tak málo a i velmi zanedbaná studna může opět skvěle fungovat.

Čištění vody od různých nečistot


Zajistíme vrtání studní i montáž spolehlivé vodárny

Ve společnosti Ing. Ludka Páleníčka to ale čištěním studní ani zdaleka nekončí. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám nabízíme také odborné vrtání studní a kompletní dodávku a montáž všeho potřebného. Uvažujete o vybudování studny kopané, vrtané či ražené? My zařídíme vše od počátečního plánování až po finální úpravy.

Specializujeme se také na dodávku spolehlivého příslušenství. Najdete u nás tak nejrůznější čerpadla a vodárny, které vám zajistí kvalitní zásobu vody pro celou domácnost. Spolupracujeme pouze s osvědčenými výrobci, jakou jsou například GRUNDFOS, CALPEDA, nebo SIGMA. Vodárny a čerpadla, které vám nabízíme vás tak zaručeně nezklamou. Kompletní služby od vrtání studní, přes montáž vodárny a čerpadla až po následné čistění vody, tak najdete u jediné firmy. Neváhejte proto a navštivte naše webové stránky pro více informací. Ve společnosti Pavla Páleníčka totiž studnám skutečně rozumíme.

Vodárny a čerpadlaVydáno 03.02.2015
970 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce
Pokud vlastníte studnu, byla by velká škoda ji nepoužívat. Studny však vyžadují pravidelnou údržbu a v případě několikaletého nevyužívání i náročnější opravu. Studna může sloužit jako zdroj pitné vody, stejně jako zdroj vody zahradní. Je jen na vás, jak potenciálu studny využijete. Potřebujete-li ...
PODSTRÁNKY

Zemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce
Výkopové a zemní práce vlastním otočným bagrem, úprava terénů

Čištění a regenerace studní

Čištění a regenerace studní
Čištění studní, údržba a opravy studní, dodávka čerpadla nebo vodárny

Topení voda plyn montáž a servis

Topení voda plyn montáž a servis
Topenářské a vodoinstalatérské práce, plynoinstalace, montáže, servis, opravy
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Luděk Páleníček, Ph.D.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Luděk Páleníček, Ph.D.
www.palenicek-lp.cz
Adresa

Adresa

Martinice 182
Martinice 769 01

info@stavinpalenicek.cz
+420 737 852 286


Najdete nás také zde:

ARES
captcha