Nerezový nábytek, vybavení pro gastronomii eshop -  svařované konstrukce pro nejnáročnější provozy

GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha

Nerezový nábytek, vybavení pro gastronomii eshop - svařované konstrukce pro nejnáročnější provozy

Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

Chystáte se podnikat v gastronomii nebo už jste ostříleným šéfem gastro provozu? Chcete pro svou kuchyni a tím samozřejmě i pro své hosty jen to nejlepší, ale zároveň se nechcete nechat zruinovat? Pak vás jistě nenechá klidným nabídka gastro vybavení a také gastro bazar společnosti GASTROART CZ.

Chladící zařízení - GASTROART, spol. s r. o

Kompletní gastro vybavení od sporáků až po profesionální mrazničky

V ohromujícím počtu více než 7000 výrobků, které máme v GASTROART CZ skladem, najdete kompletní gastro vybavení všeho druhu – od varné techniky, konvektomatů, sporáků, varných kotlů, lávových grilů, fritéz, zařízení pro přepravu hotových pokrmů, chladicí, mrazicí a samozřejmě také mycí techniky, nábytek z nerezu a náčiní, až po nádobí, sklo a porcelán. Nenechte se ale zmást, nejsme jen tak ledajaký internetový obchod s gastro vybavením, ale renomovaná firma podnikající v oboru již přes 15 let.

Vše pro gastronomii


Chybí vám hotovost? Máme pro vás gastro vybavení na splátky

Chcete rozjet nový byznys v gastronomii, nebo jen nutně potřebujete pořídit nové gastro vybavení a chybí vám peníze? Nevadí, díky podmínkám, které svým zákazníkům GASTROART CZ nabízí, můžete snadno nakoupit gastro vybavení na splátky.


Gastro bazar se zárukou a bezkonkurenčními cenami

Další a velmi oblíbenou variantou, jak ušetřit, je využití služeb našeho gastro bazaru, ve kterém lze nakoupit za bezkonkurenční ceny kvalitní gastro vybavení, které sloužilo například jako předváděcí model. Náš gastro bazar se tak stává skvělou volbou pro ty, kdo se chtějí chovat nanejvýš ekonomicky a zároveň nechtějí u gastro vybavení, které kupují pro svou restauraci či kavárnu, ubírat na požadované kvalitě. Aktuální nabídku dostupných modelů gastro vybavení v našem gastro bazaru za zvýhodněné ceny najdete vždy na našem webu.

Gastro bazar


Jaké značky špičkového gastro vybavení v GASTROART CZ najdete?

GASTROART je přímým dovozcem gastro vybavení, jako jsou konvektomaty Rational, varné technologie Angelo Po a Bertos, salamandrů a holdomatů Giorik nebo třeba myček DIHR. V naší nabídce ale najdete také například pánve Frima, myčky Winterhalfer nebo varnou technologii MKN a téměř nekonečnou řadu dalších produktů.


Kulinářské semináře s našim gastro vybavením v Jesenici u Prahy

Zúčastněte se kulinářských seminářů v našem studiu i vy a poznejte kompletní sortiment našeho gastro vybavení. Kromě kuchyňského inventáře si zde můžete doslova osahat i námi prodávané sklo a porcelán do gastro zařízení.

Pro více informací o výrobcích a službách společnosti GASTROART CZ, která se specializuje na špičkové gastro vybavení a provozuje také gastro bazar, navštivte přímo web společnosti, naši pobočku v Praze nebo Vlašimi.

Špičkové gastro vybavení


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gastroart.cz

Vydáno 30.11.2013
1295 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů
Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám ...

Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání

Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání
Velké, ale ani drobné firmy či živnostníci, pracující v oblasti gastronomie, se bez kvalitního profesionálního gastro vybavení neobejdou. Nejjednodušší cestou je vyhledat místa, odkud bude možné pořídit veškeré vybavení pro gastronomii najednou a vyhnout se tak nutnosti využívat více obchodních ...

Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni

Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni
Potřebujete spolehlivé gastrovybavení do restaurací, hotelů, nemocnic, škol či jiných zařízení, kde je důležité, aby v kuchyni vše klapalo a fungovalo perfektně a bez problémů? Gastrovybavení Electrolux od společnosti GASTROART CZ vám poslouží přesně podle vašich představ.

E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR

E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR
Společnost GASTRO ART CZ se již více než 15 let zabývá prodejem a servisem gastro vybavení restaurací, hotelů, firemních stravovacích zařízení, škol a dalších gastro provozů po celé České republice. Přehledný internetový obchod umožňuje zákazníkům pohodlně vybrat z několika tisíc položek a nakoupit ...
PODSTRÁNKY

Vitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii
Vitríny pro gastronomii, salátové bary i chladicí a mrazicí skříně

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux
Gastro zařízení Electrolux - chladicí, mrazicí, mycí i varná technika

Nerezové kuchyně

Nerezové kuchyně
Nerezový gastro nábytek, vybavení pro kuchyně i výdej jídla
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
GASTROART CZ, spol. s r.o.
www.gastroart.cz
Adresa

Adresa

Doubek 165
Doubek 251 01

svobodova@gastroart.cz
+420 702 265 266


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha