Termická gastro technika eshop – široký výběr profesionálního vybavení

GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha

Termická gastro technika eshop – široký výběr profesionálního vybavení

GASTROART CZ, spol. s r.o.
Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

Chystáte se podnikat v gastronomii nebo už jste ostříleným šéfem gastro provozu? Chcete pro svou kuchyni a tím samozřejmě i pro své hosty jen to nejlepší, ale zároveň se nechcete nechat zruinovat? Pak vás jistě nenechá klidným nabídka gastro vybavení a také gastro bazar společnosti GASTROART CZ.


Kompletní gastro vybavení od sporáků až po profesionální mrazničky

V ohromujícím počtu více než 7000 výrobků, které máme v GASTROART CZ skladem, najdete kompletní gastro vybavení všeho druhu – od varné techniky, konvektomatů, sporáků, varných kotlů, lávových grilů, fritéz, zařízení pro přepravu hotových pokrmů, chladicí, mrazicí a samozřejmě také mycí techniky, nábytek z nerezu a náčiní, až po nádobí, sklo a porcelán. Nenechte se ale zmást, nejsme jen tak ledajaký internetový obchod s gastro vybavením, ale renomovaná firma podnikající v oboru již přes 15 let.

Chybí vám hotovost? Máme pro vás gastro vybavení na splátky

Chcete rozjet nový byznys v gastronomii, nebo jen nutně potřebujete pořídit nové gastro vybavení a chybí vám peníze? Nevadí, díky podmínkám, které svým zákazníkům GASTROART CZ nabízí, můžete snadno nakoupit gastro vybavení na splátky.

Gastro bazar se zárukou a bezkonkurenčními cenami

Další a velmi oblíbenou variantou, jak ušetřit, je využití služeb našeho gastro bazaru, ve kterém lze nakoupit za bezkonkurenční ceny kvalitní gastro vybavení, které sloužilo například jako předváděcí model. Náš gastro bazar se tak stává skvělou volbou pro ty, kdo se chtějí chovat nanejvýš ekonomicky a zároveň nechtějí u gastro vybavení, které kupují pro svou restauraci či kavárnu, ubírat na požadované kvalitě. Aktuální nabídku dostupných modelů gastro vybavení v našem gastro bazaru za zvýhodněné ceny najdete vždy na našem webu.

Jaké značky špičkového gastro vybavení v GASTROART CZ najdete?

GASTROART je přímým dovozcem gastro vybavení, jako jsou konvektomaty Rational, varné technologie Angelo Po a Bertos, salamandrů a holdomatů Giorik nebo třeba myček DIHR. V naší nabídce ale najdete také například pánve Frima, myčky Winterhalfer nebo varnou technologii MKN a téměř nekonečnou řadu dalších produktů.

Kulinářské semináře s našim gastro vybavením v Jesenici u Prahy

Zúčastněte se kulinářských seminářů v našem studiu i vy a poznejte kompletní sortiment našeho gastro vybavení. Kromě kuchyňského inventáře si zde můžete doslova osahat i námi prodávané sklo a porcelán do gastro zařízení.

Pro více informací o výrobcích a službách společnosti GASTROART CZ, která se specializuje na špičkové gastro vybavení a provozuje také gastro bazar, navštivte přímo web společnosti, naši pobočku v Praze nebo Vlašimi.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gastroart.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám poskytne ryze česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Vydáno 12.07.2017
Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání

Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání

Velké, ale ani drobné firmy či živnostníci, pracující v oblasti gastronomie, se bez kvalitního profesionálního gastro vybavení neobejdou. Nejjednodušší cestou je vyhledat místa, odkud bude možné pořídit veškeré vybavení pro gastronomii najednou a vyhnout se tak nutnosti využívat více obchodních kanálů. Skvělým spolupracovníkem v oblasti gastronomie je firma GASTRO ART spol. s r.o., působící na trhu již 19 let.

Vydáno 13.07.2015
Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni

Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni

Potřebujete spolehlivé gastrovybavení do restaurací, hotelů, nemocnic, škol či jiných zařízení, kde je důležité, aby v kuchyni vše klapalo a fungovalo perfektně a bez problémů? Gastrovybavení Electrolux od společnosti GASTROART CZ vám poslouží přesně podle vašich představ.

Vydáno 29.06.2016
E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR

E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR

Společnost GASTRO ART CZ se již více než 15 let zabývá prodejem a servisem gastro vybavení restaurací, hotelů, firemních stravovacích zařízení, škol a dalších gastro provozů po celé České republice. Přehledný internetový obchod umožňuje zákazníkům pohodlně vybrat z několika tisíc položek a nakoupit v krátkém čase vše, co jim zefektivní podnikání.

Vydáno 28.07.2014Vydáno 30.11.2013
1104 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2016

Vitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii, salátové bary i chladicí a mrazicí skříně

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux - chladicí, mrazicí, mycí i varná technika

Nerezové kuchyně

Nerezové kuchyně

Nerezový gastro nábytek, vybavení pro kuchyně i výdej jídla