Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu kvalitní značku krmiv a jejich doplňků. Krmivo pro psy, stejně jako krmivo pro kočky, je zboží, kterého jsou na trhu opravdu spousty. Při výběru toho správného si však dejte pozor, ne ve všech případech totiž naplno platí, že čím dražší značka, tím kvalitnější produkty. Jednou z firem, která přináší prémiová a superprémiová krmiva kvality odpovídající skutečným nárokům domácích mazlíčků je například německá značka Dr.Clauder´s.

Kvalitní krmivo pro psy a kočky Dr.Clauder´s

Šetření na krmivu pro psy a kočky vás může přijít draho

Jedno moudré přísloví praví, že „většina lidí není tak bohatá, aby si mohla kupovat levné věci“. Tohle samozřejmě platí beze zbytku i v tomto případě. Krmivo pro psy a kočky je potřeba vybírat s rozmyslem. Pokud svému zvířátku budete dávat nekvalitní a levné krmivo, musíte počítat s tím, že vynaložíte později velké finance za veterináře, který bude muset léčit jeho zbytečné problémy, ať už se zažíváním, se srstí, se zuby, či s čímkoli dalším. Je to trochu paradox, ale dražší a kvalitnější krmiva vám tedy ve výsledku ušetří mnohem více peněz, než ta nejlevnější ze supermarketu.

Krmiva pro psy a kočky Dr. Clauder´s

To samozřejmě ale neznamená, že je nejlepší sáhnout po nejdražší značce na trhu, a věřit, že bude dokonalá. Správné krmivo musí obsahovat vyváženou stravu a opravdu vše, co zvíře potřebuje pro své zdraví, krásu a vitalitu. Vždy je dobré se o vhodnosti určitého produktu poradit přímo s veterinářem, který ví, co konkrétně vaše zvíře potřebuje. Doporučovanou a oblíbenou značkou krmiv je Dr.Clauder´s, jejímž výhradním distributorem pro ČR/SK je firma Canis Prosper.

Prémiové krmivo pro psy i kočky, se kterým bude vaše zvíře spokojeno

Cílem společnosti Canis Prosper je zdraví, vitalita a spokojenost našich zvířecích kamarádů, a tím pádem i jejich majitelů. Tato firma tedy nabízí široké spektrum produktů, které udělají život vašeho mazlíčka šťastnější. Zákazníci jistě ocení širokou nabídku výrobků značky Dr.Clauder´s, mezi nimiž naleznete i oblíbenou řadu krmiv Best Choice – krmivo pro psy a kočky.

Přípravek na čištění míst kolem očí Augen-pflege

Kromě širokého spektra klasických krmiv pro všechny typy psů i koček různých věkových kategorií, mnoha druhů konzerv a pamlsků zde můžete pořídit také vitamíny pro psy i kočky, minerály a řadu přípravků na uši, zuby či oči. Oblíbenými jsou například Augen-pflege – přípravek k čištění míst kolem očí pro psy a kočky nebo Plaque EX Forte pro psy – doplněk stravy odstraňující zubní plak a snižující riziko jeho vzniku. Značka Dr.Clauder´s nabízí dále produkty zvířecí hygieny, množství pamlsků, doplňků stravy i vitamínů.

Výrobky Dr.Clauder napomáhají ke správné funkci všech orgánů a tím i ke zdraví vašeho mazlíčka. Navštivte proto webové stránky společnosti Canis Prosper a dopřejte svým čtyřnohým kamarádům takovou péči, jakou mají i jejich spokojení zahraniční kolegové.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.canis-prosper.cz

Vydáno 06.02.2015
750 Zhlédnutí
Topováno 23.09.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti ...

Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky
Společnost Canis Prosper prodává krmiva pro psy a kočky, ale i pro ptáky, hlodavce a další zvířata. Kromě toho nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a produktů pro vaše mazlíčky. Na českém trhu působíme od roku 1991. V současnosti máme k dispozici přes 3 000 m2 skladovacích ploch a ...

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma
Každý, kdo má doma psa či kočku jistě ví, že kupovat granule v klasickém obchodě může být problematické, zvláště pokud nevlastníte auto. Krmivo pro kočky a psy se totiž finančně vyplatí nakupovat ve větších baleních. Jenomže nosit domů patnáctikilový pytel granulí asi nechce nikdo. Ideálním řešením ...

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky
Společnost Canis prosper s.r.o. je hlavním dovozcem značek Josera, Best Choice, Dr. Clauder a dalších renomovaných výrobců chovatelských potřeb. Velkoobchod krmiv pro psy a kočky, krmiv pro ptáky, hlodavce a další malá zvířata nabízí pestrou škálu produktů pro vaše mazlíčky.
PODSTRÁNKY

Velkoobchod chovatelské potřeby

Velkoobchod chovatelské potřeby
Velkoobchod s chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky a hospodářská zvířata

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu
E-shop s krmivy pro psy a kočky – Josera, Dr. Clauder´s, Best Choice, Bavaro

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical
Velkoobchod s krmivy a potřebami pro akvária a terária, mořská akvaristika
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Canis Prosper s.r.o. Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby
WEBOVÁ STRÁNKA
Canis Prosper s.r.o.
www.canis-prosper.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

VýprodejNovinky
Adresa

Adresa

Opavská 26
Bohuslavice 747 19

objednavky@canis-prosper.cz
+420 732 257 296


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha