Kvalitní matrace jsou klíčem k dobrému spánku

Máte problémy ráno včas vstát? Problém možná nebude ve vaší lenosti, ale ve špatném spánku. Ten je způsobený nekvalitní matrací a roštem. Změňte svůj život a kupte si novou matraci a rošt. Bude vám stačit spát méně a ráno se vzbudíte ještě před zazvoněním budíku.

Matrace cellpur

V nábytku Miloš Máca vám poradí jak vybrat správnou matraci

Investujete do sportu, kultury, automobilu nebo dobrého jídla? Tak proč neinvestujete i do kvalitní matrace?  V posteli stráví běžný člověk až třetinu svého života. Pokud vás trápí častá bolest zad nebo nekvalitní spánek, pak je načase změnit matraci. Od toho je tu nábytek Miloš Máca, který nabízí kvalitní české matrace už od roku 1996. Kombinace postele s vhodným lamelovým roštem a matrací vám pomůže ráno vstávat s úsměvem a bez bolesti zad.

Kvalitní matrace musí tělu poskytovat dostatečnou oporu

Správná matrace by měla vydržet mnoho let, poskytovat vašemu tělu dostatečnou oporu a neměla by se prohýbat. S tím jak vybrat matraci, vám rádi pomůžeme. V naší nabídce najdete klasické pěnové matrace i unikátní novinku. Jedná se o speciální matraci ŘEŠETO navrženou podle nejmodernějších technologií. A jak matrace vypadá? Má v sobě umístěné inovativní vertikální otvory, které zaručují správnou cirkulaci vzduchu. Lidský organismus se tak během noci nepřehřívá a spánek je daleko zdravější. Kromě toho je matrace ŘEŠETO hygieničtější a vydrží déle než běžné matrace.

Vyzkoušení na prodejně: Klíč k tomu, jak vybrat matraci

V naší nabídce najdete mnoho typů matrací. Pokud si nejste jistí, která je pro vás nejvhodnější, neváhejte se na nás obrátit! Rádi vám pomůžeme vybrat matraci, kterou si zamilujete! Víme, že vybírat tak důležitou součást každodenního života přes internet není ono. Člověk si chce matraci osahat, lehnout si na ni a vše si vyzkoušet. Proto si můžete veškeré matrace, rošty i další příslušenství otestovat na naší prodejně v Jaroměřici nad Rokytnou, a to každý všední den včetně soboty!

Nabízíme vám následující kvalitní matrace:

  • pěnové matrace
  • pružinové matrace
  • latexové matrace
  • dětské matrace
  • krycí matrace
  • akční nabídka a kolekce matrací ŘEŠETO

Jak vybrat vhodnou matraci i rošt? Z naší akční nabídky

V naší akční nabídce nenajdete jen kvalitní matrace, ale i lamelové a laťové rošty. Je to nezbytná součást postele potřebná pro váš každodenní kvalitní spánek. Zvolit si můžete z mechanických i motorových roštů, které snadno umístíte pod vaši matraci. Správný rošt napomáhá ke zdravému spánku a vhodnému držení těla.

Netrapte už vaše tělo špatným spánkem a udělejte správný krok pro vaše zdraví. Přijďte k nám na prodejnu nebo si kvalitní matraci vyberte z pohodlí vašeho domova. Je to investice, která se vám zhodnotí každý den!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.maca.cz

Vydáno 07.02.2015
566 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní české sedací soupravy a matrace pro pohodlný odpočinek i spánek

Kvalitní české sedací soupravy a matrace pro pohodlný odpočinek i spánek
Zařizování nového bytu je vždycky náročné. Člověk si musí dát pozor, aby zvolil nábytek kvalitní a funkční. U sedací soupravy či postele to pak platí dvojnásob. Pro zdravý spánek jsou správné matrace nepostradatelné a pro pohodlí strávené u televize či s přáteli musíte mít zase dobrou sedačku. ...

Vybírejte sedačku pro vaši domácnost správně a s rozmyslem

Vybírejte sedačku pro vaši domácnost správně a s rozmyslem
Sedací souprava je důležitým prvkem každé domácnosti. Lidé na ní tráví hodně času, ať už odpočívají, dívají se na televizi, užívají si chvíle pohody s přáteli, čtou si či cokoli jiného. Někteří dokonce sedací soupravy využívají ke stálému spaní. Když se rozhodnete pro koupi nové sedačky, je proto ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Miloš Máca s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Miloš Máca s.r.o.
www.maca.cz
Adresa

Adresa

Poděbradova 567
Jaroměřice nad Rokytnou 675 51

info@maca.cz
+420 568 440 202


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha