Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco pro celoroční použití

Robert Bílka - Zahradní technika

Snadno ovladatelné žací, zahradní traktory Seco pro celoroční použití

Dokonale upravený trávník bez námahy zajistí robotická sekačka

Je krásný den, vy si užíváte chvíle odpočinku s rodinou a vaše sekačka mezitím sama pracuje na zahradě. Zdá se vám to nemožné? Tak to ještě neznáte robotické sekačky na trávu Gardena, které vám nabízíme v prodejně zahradní techniky Robert Bílka. Díky této revoluční robotické sekačce si i vy můžete splnit sen o krásné zahradě a dokonalém trávníku. A nemusíte při tom hnout ani prstem, sekačka na trávu Gardena pracuje za vás.

Robotická sekačka na trávu Gardena

Dokonale upravený trávník za každého počasí

Robotická sekačka Gardena dává péči o zahradu zcela nový rozměr. Už nikdy se nemusíte plahočit z těžkou sekačkou na trávu a strávit hodiny úpravou trávníku, který stejně nikdy nevypadá tak, jak jste si představovali. Nyní stačí na přehledném displeji nastavit potřebné parametry a robotická sekačka Gardena trávník poseká přesně podle vašich představ. Pracuje efektivně, rychle a navíc za sebou nezanechává žádné vyjeté koleje. Potřebujete posekat přerostlý trávník, ale venku je již několik dní deštivo? Pro robotickou sekačku Gardena to není žádný problém. Za každého počasí je připravena odvést perfektní práci. Vy se tak z tepla domova můžete koukat, jak se váš trávník mění v dokonale upravenou plochu.

Robotická sekačka Gardena


Inteligentní sekačka na trávu se v případě potřeby sama dobije

Provoz robotické sekačky Gardena je výhodný po všech směrech. Výkonný akumulátor NiMH zajistí dostatečný výkon, ale zároveň úsporný a ekologický provoz sekačky. Máte tak nejen jistotu minimální spotřeby energie, jednou pro vždy se také můžete rozloučit s nepříjemným hlukem, který jste vždy při sekání museli snášet. Sekačka na trávu Gardena totiž pracuje velmi tiše a ani v brzkých ranních hodinách nebude nikoho rušit. To ale stále není vše. Tato revoluční robotická sekačka je natolik vyspělá, že se v případě potřeby sama dobije. Jednoduše přijede do nabíjecí stanice, doplní potřebnou energii a pak se opět vrátí k práci. To vše zcela sama.

Sekačka na trávu Gardena


Robotická sekačka Gardena zvládne velké plochy i strmé kopce

Říkáte si, že robotická sekačka je vhodná maximálně pro menší zahrádky, ale s velkou plochou by si neporadila? Tak to jste na omylu. Naše sekačky si díky své konstrukci poradí se stoupáním až 35% a zvládnou posekat i velmi členitý terén. Velká kola s hlubokým vzorkem navíc zajistí dokonalý pohyb sekačky i na velmi kluzkém a nerovném terénu. Citlivé kolizní senzory a ohraničující vodič zase pomáhají sekačce vyhnout se všem překážkám.Sekání trávy zkrátka nikdy nebylo snazší. Jednoduše nastavíte výšku a čas sekání a robotická sekačka Gardena se už o vše ostatní postará. Trávu navíc nemusíte hrabat ani složitě uklízet. Ostré břity sekačky rovnoměrně zastřihnou trávník a drobné kousky trávy poslouží jako perfektní přírodní hnojivo. Dejte sbohem namáhavému a hlučnému sekání trávy. Navštivte prodejnu zahradní techniky Robert Bílka a pořiďte si inovativní robotickou sekačku Gardena, která se o vaši zahradu postará za každého počasí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradni-technika.biz

Vydáno 07.02.2015
582 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zahradní technika – prodej i servis na jednom místě

Zahradní technika – prodej i servis na jednom místě
Prodejců zahradní techniky je v České republice celá řada. Servis zahradní techniky ale nabízí málokdo. V případě, že se vám vaše zahradní technika rozbije, musíte hledat vhodného opraváře a přiděláváte si starosti. U společnosti Robert Bílka je to ale jinak. Naším oborem je zahradní technika, a to ...

Zahradní technika – Robert Bílka Modrá: Servis zahradní techniky

Zahradní technika – Robert Bílka Modrá: Servis zahradní techniky
Ačkoli to za okny ještě tak nevypadá, je nejvyšší čas na servis zahradní techniky a její přípravu na jaro a novou sezónu. Postará se o to firma Zahradní technika – Robert Bílka, která poskytuje kompletní služby v oblasti zahradní techniky pro region Uherské Hradiště. Zajišťujeme jak prodej zahradní ...
PODSTRÁNKY

Zahradní technika

Zahradní technika
Zahradní technika – sekačky, traktory, křovinořezy, pily prodej a servis

Lesní technika

Lesní technika
Lesní technika – prodej, autorizovaný záruční a pozáruční servis, náhradní díly

AKU technika

AKU technika
Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Robert Bílka - Zahradní technika
WEBOVÁ STRÁNKA
Robert Bílka - Zahradní technika
www.zahradni-technika.biz
Adresa

Adresa

Modrá 81
Modrá 687 06

info@zahradni-technika.biz
+420 739 293 022


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha