Komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí od stavební firmy Rudolf Malina

Stavební firma Rudolf Malina je specialistou na veškeré stavební práce včetně rekonstrukcí bytů, domů i celých objektů. Poskytuje kvalitní a komplexní služby, od projekční činnosti, přes samotnou realizaci, až po navržení interiéru a jeho prvků. Díky ucelené nabídce služeb nemusíte oslovovat více firem, ale vše najdete pod jednou střechou pro maximální úsporu času i peněz.


Stavební firma s dlouholetou tradicí

Více než 20 let zkušeností v oblasti staveb a rekonstrukcí domů, bytů i komerčních objektů, a také sledování a uplatňování nových technologií, zajišťuje stavební firmě Rudolf Malina pevné místo na trhu. Kvalifikovaní pracovníci se postarají nejen o veškeré stavební práce, ale máme odborníky i na vypracování projektové dokumentace, rádi poradíme s řešením interiéru a jeho doplňků, samozřejmostí je i odborné poradenství po celou dobu realizace zakázky.

V rámci stavby či rekonstrukce zajistíme také dodávku a montáž oken a dveří z plastu, hliníku či dřeva prověřených značek pro vaši maximální úsporu nákladů na energie.

Naší předností je komplexnost nabízených služeb, které vždy řešíme s klientem individuálně dle jeho potřeb a požadavků.

Stavba rodinného domu od zkušených profesionálů

Nejen stavbu rodinného domu, ale i rekonstrukce všeho druhu je dobré realizovat u odborníků, kteří dokáží navrhnout optimální řešení všech etap stavby. Stavební firma Rudolf Malina zajišťuje:

·         Stavby rodinných domů, bytů a jiných budov

Dle individuálních požadavků vypracujeme projekt, postaráme se o dodávku materiálu, realizaci stavby i dokončovací práce. V případě zájmu navrhneme interiér, doporučíme doplňky z pestrého výběru produktů a vše dodáme dle domluvy s klientem a v krátkém termínu.

·         Rekonstrukce domů bytů a jiných budov

Ať už jde o rekonstrukci bytového jádra, zateplení domu, vybourání oken či jiné práce, dodáme vám kvalitní materiály i služby, na nichž si zakládáme.

·         Prodej a montáž oken a dveří od renomovaných výrobců

Plastová okna a dveře jsou jedním z mnoha odvětví naší činnosti, ve kterém zaujímáme jedno z předních postavení v tomto oboru. Stovky realizovaných zakázek a tisíce spokojených zákazníků jsou tou nejlepší referencí, na kterou se můžete spolehnout při výběru stavební firmy.

·         Řemeslné práce

Postaráme se také o veškeré služby z oblasti řemesel, jako jsou podlahářské, tesařské, klempířské, instalatérské a jiné práce související se stavbou či rekonstrukcí.

Chcete-li získat více informací o stavební firmě Rudolf Malina, navštivte webové stránky www.malinastavby.cz. Rádi vás přivítáme i na pobočkách ve Valašském Meziříčí a Hranicích na Moravě.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.malinastavby.cz

Vydáno 30.11.2013
367 Zhlédnutí
Topováno 27.11.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérové dveře za bezkonkurenční ceny

Interiérové dveře za bezkonkurenční ceny
Problém s příliš otevřeným prostorem vyřeší společnost Rudolf Malina. Dodá vám totiž interiérové dveře nejvyšší kvality. Vybírat můžete z velkého množství druhů a vzorů, ty své dveře si zde zkrátka najde každý. Zabýváme se dodávkou a montáží dveří od 3 osvědčených výrobců. Nyní navíc ve výhodném ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Rudolf Malina
WEBOVÁ STRÁNKA
Rudolf Malina
www.malinastavby.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 87
Hranice 757 01

malina.okna@seznam.cz
+420 724 254 528


Najdete nás také zde:

ARES
captcha