Hezká papírová krabice prodá výrobek za vás

I něco tak obyčejného, jako jsou papírové obaly, může vypadat luxusně. V dnešní době se spotřebitelé nezaměřují pouze na samotný výrobek, který kupují. Soustředí se i na skutečnost, jak je produkt zabalený. Nejenom, že se tímto zvyšuje zájem zákazníka o výrobek – také se zvýší jeho důvěra ve vaši firmu a značku. Vzniká tak přidaná hodnota nejen pro zákazníka, ale také pro vaši společnost, která si jednoduše buduje jméno na trhu.

Obal na hranolky a colu – ofset,  papírové obaly,  Akart CZ spol. s r.o.

Pokud chcete, aby i vaše produkty vytvářely dobrý první dojem, není nic jednoduššího, než oslovit profesionály. Výroba prodejních obalů, spotřebních obalů a skládačkových krabiček je odvětvím, kterým se zabývá firma Akart. Pokud potřebujete pokrýt sériové dodávky a hledáte kvalitní servis, Akart vše zajistí, ať už jste zájemce z tuzemska či zahraničí.

Obaly přesně podle představ

Papírové krabice v obchodě osloví zákazníka za vás. Vy tam nebudete, abyste klientovi vysvětlili, proč je váš produkt lepší než konkurenční výrobek ležící v regálu vedle. Ovšem pěkně vyrobený obal může tuto funkci zastoupit. Výroba prodejních obalů se provádí ze speciální hladké nebo vlnité lepenky, která se následně povrchově upravuje – potiskem či se takzvaně kašíruje. Vyrábíme a dodáváme také ušlechtilé obaly s rafinovanou úpravou kašírováním a ražbou, samozřejmostí jsou i speciální úpravy povrchů, ať už se jedná o metalické efekty, matné, lesklé laky, 3D ražbu nebo laminace.

Služeb společnosti Akart využívají většinou firmy orientující se na kosmetický, potravinářský či spotřební průmysl. Papírové obaly nabízejí ve formě kartonových obalů, skládačkových krabiček, reklamních nebo spotřebitelských obalů. Další řadu obalů tvoří přepravní a ochranné krabice a boxy z vlnitých lepenek. Jestli však máte o produktech vlastní představu a přáli byste si zhotovení na míru, Akart se plně přizpůsobí. Navrhnou vám a vyrobí kvalitní papírové krabice přesně pro váš výrobek.

Logistika, na kterou je spoleh

Když už se váš podnik rozhodne zlepšit vizuální stránku propagace formou vzhledných krabic, není ještě kompletní proces u konce. Výroba papírových obalů je pouze prvním krokem na cestě za úspěchem. Dalším důležitým faktorem je zajistit včasné dopravení konečného produktu k vám do firmy. U firmy Akart se ale nemusíte o nic starat. Všechny zakázky rozvážejí pomocí vlastních vozů či s výpomocí ověřených doručovatelských firem. Celý proces logistiky je sice řízený z centra firmy, samotné dodávky už z jednotlivých skladů. Každý ze skladů má své strategické umístění, aby rozvoz všech obalů probíhal co nejefektivněji. V Akart vědí, jak důležité je mít objednané zboží připravené včas k použití – o to se stará jejich služba nazvaná „just in time“. Poslední krok pak už bude na vás. Zboží do přichystané krabice zabalit a honem k zákazníkovi.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.akart.cz

Vydáno 12.02.2015
318 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Náhradní plnění

Náhradní plnění
Náhradní plnění – pro některé lidi španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo ...

Zabalte svoje výrobky do kvalitních a na míru dělaných krabic

Zabalte svoje výrobky do kvalitních a na míru dělaných krabic
Najít použitou krabici nebo karton doma, či ve firmě asi není problém. Ale odpovídá takové balení o kvalitách vaší firmy? Nezhrozí se zákazník, když mu objednané zboží přijde v pomačkané a popsané krabici, kterou užíval již někdo před ním? Vyhněte se zbytečným nepříjemnostem a trapasům a objednejte ...

Nepodceňujte sílu papírové krabice

Nepodceňujte sílu papírové krabice
V čase, kdy vzhled hraje ve světě obchodu a reklamy významnou roli, je kladen velký důraz také na design obalů včetně krabic. Neúprosný trh zkrátka vyžaduje, aby tištěné obaly a obalové produkty měly vysoce reprezentativní vzhled. Zajímavě řešený obal nebo krabice s potiskem zkrátka zaujme a na tom ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Akart CZ spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Akart CZ spol. s r.o.
www.akart.cz
Adresa

Adresa

Bystřička 384
Bystřička 756 24

info@akart.cz
+420 774 500 656


Najdete nás také zde:

ARES
captcha