Prodej moderních značkových dioptrických brýlí - Prada, Dolce Gabbana, Mr. Gain

Cairoo – oční optika

Prodej moderních značkových dioptrických brýlí - Prada, Dolce Gabbana, Mr. Gain

Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas

Kdyby se vás někdo zeptal, jaký z 5 smyslů je pro vás ten nejdůležitější, který byste vybrali? Většina z nás by odpověděla zrak. Ne vždy se ale k našemu nejdůležitějšímu smyslu chováme tak, jak by zasluhoval. Nestačí jen zařadit do svého jídelníčku mrkev, důležité jsou také pravidelné návštěvy očního lékaře.

Dětské, sportovní dioptrické brýle, brýlové obruby Uherské Hradiště

Šetrné měření zraku v oční optice CAIROO

Pocházíte-li z okolí Uherského Hradiště, pak to nejlepší, co můžete pro svůj zrak udělat, je návštěva oční optiky CAIROO. Nezabýváme se jen prodejem brýlí, ale poskytujeme komplexní služby v péči o zrak. Vše začíná vyšetřením očí, tzv. měřením zraku. Součástí týmu našich zaměstnanců je i oční lékař, který toto vyšetření provádí. Měření zraku je naprosto bezbolestná metoda vyšetření. Pokud si oči necháte zkontrolovat včas, můžete zabránit rozšíření nemocí a navýšení dioptrií.

Navštivte oční optiku CAIROO


Jak probíhá vyšetření očí

A jak tedy vyšetření očí probíhá? Oční optika CAIROO disponuje automatickým přístrojem, tzv. autorefraktometrem. Díky němu může oční lékař diagnostikovat velikost vady. V naší oční optice vám navíc lékař vyšetří i oční tlak pomocí bezkontaktního tonometru. Abychom nezanedbali vyšetření a zjistili jakékoliv vady, vyšetříme také oční pozadí. Oční optika CAIROO v Uherském Hradišti tedy nabízí komplexní služby v oblasti měření zraku. A co je úplně nejlepší, měření zraku v oční optice CAIROO je naprosto zdarma. Zaručíme vám také přednostní termín pro vyšetření očí.
- Na základě vyšetření očí určí lékař stav vašeho zraku.
- Na základě diagnostiky vám v případě nároku na slevu od vaší pojišťovny lékař vypíše poukaz na brýle. Ten můžete využít rovnou v naší oční optice.
- Na základě poukazu vám poskytneme slevu.


Oční optika s širokým výběrem brýlí

Oční optika CAIROO Uherské Hradiště vám nabízí bezkonkurenční výběr brýlí různých značek. U nás si vybere opravdu každý. Nabízíme brýle za příznivé ceny i luxusní modely. Vybírat tak můžete z brýlí značek Gucci, Ferrari, Roberto Cavalli, Dior, Vogue, Polaroid a mnoho dalších.

Nabízíme veškeré typy brýlových obrub - s i bez očnic nebo poloobruby. Při volbě obrub si nechte poradit od profesionálů z oční optiky CAIROO. Ti vám poradí nejen to, jaký druh obruby se hodí k vašemu typu obličeje, ale navíc správným výběrem brýlí zabrání zdravotním komplikacím. Nevhodně zvolené brýlové obruby se totiž můžou zařezávat do kůže v oblasti spánků. Mohou vyústit i ve velice nepříjemné zdravotní komplikace, jako je bolest hlavy, nevolnost až mdloby. Při výběru správných brýlí tedy spolupracujte s personálem oční optiky CAIROO a jakýkoliv nepříjemný pocit při nošení brýlí oznamte. Jedině tak dojdeme k vzájemné shodě a nové brýle budou optimální nejenom vašemu stavu zraku, ale také typu obličeje.

Různé typy brýlí za příznivé ceny


Vyberte si u nás i kontaktní čočky

Čím dál oblíbenější kontaktní čočky jsou také v sortimentu oční optiky CAIROO. U nás nakoupíte kontaktní čočky společnosti BAUSCH & LOMB, stejně tak i oční roztoky od stejného výrobce.

Oční optika CAIROO Uherské Hradiště se postará o váš zrak a správným výběrem brýlí udělají z vašeho nedostatku vysoce módní záležitost. Navštivte nás, těšíme se na vás.

Oční čočky i oční roztokyVydáno 13.02.2015
242 Zhlédnutí
Topováno 09.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce
V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří ...
PODSTRÁNKY

Oční optika

Oční optika
Oční optika Cairoo v Uherském Hradišti a Otrokovicích, odborné poradenství

Dioptrické, sportovní a sluneční brýle

Dioptrické, sportovní a sluneční brýle
Moderní dioptrické brýle, sluneční a sportovní brýle, brýle pro řidiče

Měření zraku

Měření zraku
Kompletní vyšetření zraku, měření refrakce oka a nitroočního tlaku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Cairoo – oční optika
WEBOVÁ STRÁNKA
Cairoo – oční optika
www.cairoo-optika.cz
Adresa

Adresa

Obchodní 1507
Uherské Hradiště 686 01

cairoo-optik@seznam.cz
+420 607 474 757


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha