Medaile a reklamní předměty ze zinku – způsob, jak zaujmout

Jen málokterá soutěž se obejde bez odměňování vítězů či zúčastněných medailemi. Medaile, jako předmět k vyznamenání či připomínce významné události, se používá od nepaměti a má u nás bohatou tradici. Současně jde také o jeden z mála předmětů, které zůstávají na památku a jsou vystaveny na odiv. Dobře vypadající medaile či jiný typ upomínkového nebo reklamního předmětu je současně ideálním prostředkem ke zviditelnění a sebeprezentaci.

Výroba mincí, upomínkové, originální, kovové, barevné mince  na zakázku

Výroba medailí, ušitých na míru

Existuje řada metod, které se při výrobě medailí uplatňují. Liší se především použitým materiálem a způsobem vyobrazení motivu. Od toho se pak odvíjí další vlastnosti hotového výrobku. Pokud má medaile reprezentovat a navodit dojem profesionality, je dobré volit materiál, který bude stálý, kvalitní a pevný. Společně s vhodným způsobem vyobrazení motivu je výsledkem medaile, za kterou se nikdo nemusí stydět. Z hlediska kvality je z mnoha ohledů nejideálnější výroba medailí ze zinku.

 

Slévárna zinku Zinako s.r.o. se zaměřuje na výrobu medailí a dalších upomínkových a reklamních předmětů metodou lití. Díky tomu je možné na výsledném předmětu vyobrazit i drobné detaily. Forma k odlití pro výrobu medaile se vytváří na míru, podle požadavků klienta. Každý předmět je tak svým způsobem originální, zákazník si sám volí motiv, velikost, ale také povrchovou úpravu či typ stuhy pro zavěšení.

 

Podobný účel splňují i plakety. Na rozdíl od medailí nedisponují plakety očkem, ouškem či dírkou k zavěšení, slouží však ke stejnému záměru – jako odměna, vyznamenání nebo upomínka. Výroba medailí i plaket je však založena na stejném principu, Zinako s.r.o. vám je vytvoří na míru.

Odznak jako způsob sebeprezentace

Hledáte nenásilný způsob, jak dát o sobě, své firmě či organizaci vědět? Skvělým prostředkem k sebeprezentaci je odznak, umístěný na dobře viditelném místě na oděvu. Odznak můžete nosit prakticky kdekoliv a je-li dobře navržený, bezpochyby se stane předmětem zájmu. Výroba odznaků je další oblastí, kterou se Zinako s.r.o. zabývá. Běžně vyrábí odznaky pro školy, města, obce, velké a malé firmy i organizace. Firma také zajistí barvení, které probíhá ručně a může být součástí výroby odznaků. Standardní je taktéž přelití průhlednou glazurou, která chrání předmět proti opotřebení a zvyšuje životnost.

Výroba mincí není spojena jen s ražbou

Pokud přemýšlíte nad zhotovením pamětních mincí, opět se lití zinku jeví jako ideální z mnoha ohledů. Výroba ražených mincí je totiž velmi nákladná a v menším rozsahu se nevyplatí. Lité kovové mince jsou přitom ve výsledku srovnatelné s raženými a jsou cenově dostupnější. Metoda barvení je aplikovatelná i v tomto případě.

 

Hledáte způsob, jak za přijatelnou cenu získat předměty tohoto charakteru ve vysoké kvalitě? Výroba medailí a dalších upomínkových a reklamních předmětů od firmy Zinako s.r.o. pro vás bude ideální. Detailní přehled nabízených produktů, způsoby výroby, návrhu a také inspiraci najdete na www.zinako.cz.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zinako.cz

Vydáno 13.02.2015
608 Zhlédnutí
Topováno 01.07.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Zinako s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zinako s.r.o.
www.zinako.cz
Adresa

Adresa

Hranická 272
Valašské Meziříčí 757 01

info@zinako.cz
+420 777 331 093


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha