Změna účetní firmy může mít zásadní vliv na výsledky vaší práce

Volba pečlivé a spolehlivé účetní firmy hraje zásadní roli pro vaše podnikání. Je proto dobré zamyslet se, je-li vaše aktuální účetní firma, která vám účetnictví či daňové poradenství vykonává, ideální. Dobrá komunikace, spolehlivost, rychlost a přesnost je pro úspěch či neúspěch ve vašem podnikání zásadní. Pokud nejste spokojeni, přechod k nové účetní firmě pro vás bude novým začátkem. Společnost Ú.D.P. Olomouc s.r.o. je na přechod od jiných firem zvyklá a ví, jak postupovat.

Pohled na účetní kancelář, Ú.D.P. Olomouc, s.r.o.: účetnictví, daňové poradenství, účetní firma

Přes 20 let praxe v oblasti účetnictví

Firma se sídlem v Olomouci vznikla již v roce 1990. Od té doby se plně věnuje oblastem účetnictví a daňové poradenství. Zajímají-li vás historická fakta firmy a detailnější informace o ní, zavítejte na jejich internetové stránky. Za dobu svého působení na trhu si vybudovala velké portfolio stálých spokojených klientů, a to nejen v okolí Olomouce. Klienty jsou firmy z celé Moravy, ale také několik klientů z Prahy, což vypovídá o rozsahu a kvalitě nabízených služeb. Ve velké míře se Ú.D.P. Olomouc s.r.o. věnuje právě klientům, kteří se rozhodli změnit účetní firmu a posunout se dopředu. 

Kdy provést přechod k nové účetní firmě

Pokud jste se rozhodli změnit účetní firmu, ideální je tento krok provést k 1.1. Odpadá tím řada komplikací a nová účetní firma může začít prakticky od začátku a nemusí se zaobírat nedokončenou či ne zcela dobře vykonanou prací. Může se však stát, že přechod k tomuto datu není možný a je třeba změnit účetní firmu a vedení účetnictví mnohem dříve. Na to je společnost Ú.D.P. Olomouc s.r.o. zvyklá, nejedná se o nic neobvyklého.

 

Zmíněná účetní společnost z Olomouce používá pro vedení účetnictví systém Pohoda. Pokud bylo účetnictví doposud vedeno v tomto systému, je přechod k nové účetní firmě velmi rychlý a bezproblémový, ovšem ani účetnictví vedené na jiné bázi v jiném systému není pro Ú.D.P. Olomouc s.r.o. překážkou.

Na co se při převodu účetnictví připravit

Pokud má být převod účetnictví a nové daňové poradenství co nejrychlejší a bezproblémové, je třeba se na něj dopředu připravit. Je třeba mít uzávěrku měsíce ještě před převodem účetnictví. Převod uzavřených účtů provádí společnost zdarma, v případě, že se nelze na uzávěrce s aktuální firmou domluvit, bude převod a cena řešena individuálně. U daňové evidence je potřeba mít stavy pohledávek, závazků a zásob, u účetnictví pak také počáteční stavy jednotlivých účtů a inventarizace.

Společnost také klade velký důraz na kontrolní inventarizaci všech účtů. Jen díky tomu tak může být další vedení účetnictví bezchybné a správné. Je také třeba upozornit na to, že za zpracování účetnictví firma Ú.D.P. Olomouc s.r.o. odpovídá v plném rozsahu a má uzavřenou pojistku profesní odpovědnosti za způsobené škody až do výše 500 tisíc korun za jednu pojistnou událost.

 

Ať už se chystáte změnit účetní firmu nebo začít s vedením účetnictví od začátku, Ú.D.P. Olomouc s.r.o. je ideální volbou. Kromě výše zmíněného nabízí daňové poradenství, zpracování mezd, personalistiky, všech druhů daňových přiznání. Mimo to také možnost zastupování na úřadech. Společnost spolupracuje s OSVČ, dále s obchodními společnostmi, neziskovými organizacemi a také se společenstvími vlastníků bytů. Kompletní přehled nabízených služeb, reference, ceník i kontakty naleznete na www.udpol.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.udpol.cz

Vydáno 16.02.2015
261 Zhlédnutí
Topováno 24.07.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ú.D.P. Olomouc, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ú.D.P. Olomouc, s.r.o.
www.udpol.cz
Adresa

Adresa

Náves Svobody 35/47
Olomouc - Holice 779 00

info@udpol.cz
+420 775 001 071


Najdete nás také zde:

ARES
captcha