Masáže a relaxační terapie vás nabíjí novou energií a uleví nejen vašemu tělu

Cítíte se fyzicky i psychicky vyčerpaní? Jste stále ve stresu a chybí vám potřebná energie? Nebo prostě hledáte způsob, jak si odpočinout a zapomenout na starosti všedního dne? Pro všechny případy je tu Energické centrum Dagmar Dévi. Ve městě Zlín vám nabízíme nejrůznější masáže a terapie, které vám uleví na těle i na duši.

Energické centrum Dagmar Dévi: energetická masáž, Swasthya, havajská masáž, masáže, Zlín a Kroměříž

Energická masáž vám pomůže po fyzické i psychické stránce

Stres, únava, spoustu povinností a nedostatek času pro sebe, to jsou příčiny mnoha fyzických, ale i psychických problémů a bloků. V Energickém centru ale víme, jak vám pomoci. Nabízíme vám účinné energické terapie a masáže, které vám pomohou cítit se zase skvěle. Věříme, že lidský organismus se umí s řadou neduhů poprat sám, stačí mu dát jen dostatek informací a potřebnou energii. Přesně k tomu slouží energická masáž. Během masáže aktivujeme potřebnou energii a zbavíme vás všech negativních vzorců. Budete sami překvapeni, jak je energická masáž účinná.

Energická léčebná terapie


Zavítejte na chvíli za exotikou a vychutnejte si pravou havajskou masáž

Dokonalé spojení masáže celého těla, příjemné hudby a exotických vůni, přesně tak by se dala definovat havajská masáž. Pravidelný rytmus hudby a šikovné ruce masérky vám pomohou odstranit napětí vašich svalů a nabijí vás pozitivní energií. Speciální technika masáže, kdy jsou kromě rukou používána i celá předloktí navíc stimuluje váš krevní oběh i lymfatický systém a podporuje přirozenou detoxikaci těla. Havajská masáž vám uleví po všech stránkách a alespoň na chvíli se tak můžete cítit jako na exotické dovolené plné podmanivých vůni a rytmů.

Havajské masáže


Poznejte sebe sama opravdu do hloubky. Swasthya vám v tom pomůže

Jak často trávíte čas pouze sami se sebou, se svými myšlenkami a vnitřními pocity? Ne moc často? Swasthya by to mohla změnit. Tato speciální relaxační metoda doprovázená léčebnou meditací vám pomůže poznat vlastní nitro opravdu do hloubky. Jste tu pouze vy a nikdo jiný, vaše já tady a teď, nezáleží na tom, co na vás čeká venku, jak jste úspěšní nebo co vás zrovna trápí. Zaujala vás Swasthya a chcete do jejich tajů proniknout trochu více? Využijte den Swasthye, který se v našem energickém centru koná každou první sobotu v měsíci. Můžete kdykoli přijít a zase odejít, můžete se zdržet jenom chvíli, nebo využít naší léčebné meditace. Swasthya vás navíc nic nestojí, vstupné je zde dobrovolné. Buďte si ale jistí, že vám dá hodně. Umožní vám totiž soustředit se na vlastní nitro a lépe ho poznat. A to není málo.


Čtyřruční, párové i dětské masáže ve městě Zlín

Zaujala vás naše nabídka? Pak vězte, že havajská nebo energická masáž není ani zdaleka vše, co vám nabízíme. Máme pro vás jedinečné čtyřruční masáže, ale i speciální párové či dětské procedury. Navštivte naše Energické centrum Zlín a dopřejte si odpočinek pro tělo i mysl.

Energické centrum Zlín


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.energickecentrum.cz

Vydáno 16.02.2015
5936 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Energické centrum Dagmar Dévi
WEBOVÁ STRÁNKA
Energické centrum
origodevi.energickecentrum.cz
Adresa

Adresa

Nám. Míru 61
Zlín 760 01

energickecentrum@seznam.cz
+420 732 817 483


Najdete nás také zde:

ARES
captcha