Technické služby Opava pečují o veřejné osvětlení, údržbu komunikací i pořádek ve městě

Čisté ulice bez odpadků, upravené silnice a fungující veřejné osvětlení v Opavě i okolí. O to všechno se již dlouhá léta starají Technické služby Opava. Zajišťujeme pořádek ve městě a pečujeme o veřejná prostranství tak, aby se v Opavě líbilo starým, mladým i turistům.

Technické služby Opava s.r.o., údržba - veřejná zeleň a městské parky

Technické služby Opava mají tradici již desítky let. Za dobu naší činnosti jsme nasbírali mnoho zkušeností, učili se i z chyb, a dnes vám nabízíme komplexní systém hned devíti provozoven s nabídkou širokého portfolia prací a služeb.  Ty se starají o správu a údržbu městského majetku, ale zajišťují také služby pro místní občany. Údržba komunikací, veřejného osvětlení nebo dětských hřišť a parků? To vše zajistí Technické služby Opava.

Údržba komunikací je důležitá nejen v zimě

Známe to asi všichni. Napadne první sníh a řidiči, mnohdy nepřipravení na zimu a postrádající zimní vybavení, lamentují nad tím, že sněží apod. Technické služby Opava jsou však na podobné situace připravené. Provádíme pravidelnou údržbu komunikací po celém městě, a to nejen v zimě. Staráme se tak o odklízení sněhu, spadaného listí, ale i sekání trávy či úpravu stromů, které mohou bezpečnost komunikací ohrozit. Údržba komunikací je pro nás jednou z priorit, protože víme, že silnice a chodníky využívají denně tisíce občanů. Pomocí moderních strojů a zkušených zaměstnanců proto pečujeme o více než 140 km vozovky a další veřejné plochy. Po celý rok se tak můžete spolehnout, že komunikace, tedy vozovky i chodníky, jenž jsou majetkem Statutárního města Opavy, budou v celém městě a městských částech upravené a bezpečné.

Správně fungující veřejné osvětlení je základ

Veřejné osvětlení dodává nočnímu městu tu správnou atmosféru. Je ale důležité i z mnoha dalších důvodů. Umožňuje lidem bezpečný návrat domů, řidičům dává přehled o situaci na silnici, osvětluje temná zákoutí. Ve společnosti Technické služby Opava to víme, a proto věnujeme správě veřejného osvětlení maximální péči. Dohlížíme nejen na tisíce lamp v ulicích města, máme na starosti také správné fungování osvětlení křižovatek a přechodů, a každoročně zajišťujeme i vánoční osvětlení města. Jak je možné veřejné osvětlení pravidelně kontrolovat? Jednoduše. Díky propracovanému monitorovacímu systému máme dokonalý přehled o každém světélku a v případě poruchy jsme schopni ihned zasáhnout.

Technické služby Opava se starají o vaše pohodlí při cestě do práce i ve volném čase

Technické služby Opava, to ale není pouze údržba komunikací a veřejného osvětlení. Pro spokojenost občanů i návštěvníků města děláme mnohem více. Zajištujeme například pravidelný svoz a úklid odpadu, staráme se také o veřejnou zeleň a městské parky. V perfektním stavu udržujeme také dětská hřiště, bazény a další sportoviště, kde můžete trávit čas s přáteli i rodinou. Technické služby Opava se zkrátka starají o váš dokonalý komfort po celý rok. Čistá a bezpečná Opava? To zajistí naše technické služby. 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tsopava.cz

Vydáno 17.02.2015
128 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Technické služby Opava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Technické služby Opava s.r.o.
www.tsopava.cz
Adresa

Adresa

Těšínská 71
Opava 746 01

ts.opava@tsopava.cz
+420 553 759 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha