REMING – profesionální pasířské práce

Již více než čtvrt století spolupráce s odborníky z řad architektů a projektantů na realizaci velmi náročných a atypických zámečnických prací na zakázku. Důraz na každý detail a precizní řemeslné provedení. Tak by se stručně dala popsat činnost společnosti REMING Brno, specialisty na zámečnické a pasířské práce.

REMING, spol. s r.o. - pasířské práce: kasino Moskva - mosazné zábradlí

Pasířské práce pro měděné, nerezové i mosazné výrobky

Přestože řada lidí neví, co si pod pojmem pasířství představit, jsou to právě moderní pasířské práce, které se při zařizování interiérů i exteriérů našich příbytků dostávají velmi často ke slovu. Například právě brněnská společnost REMING, která se zaměřuje na profesionální pasířské práce především z takových materiálů, jako je nerez, mosaz či měď, nabízí svým zákazníkům originální zpracování těchto výrobků z oboru pasířství:

  • okrasné mříže ke krbům i obklady krbových těles
  • nejrůznější pasířsky zpracované zábradlí, balustrády, lampy
  • interiérové doplňky i doplňky do exteriéru
  • reliéfy, plastiky, svícny
  • poštovní schránky, vývěsní štíty, nápisy nejrůznějšího druhu a další

 

Pasířství v pojetí REMING: Individuální přístup ke každé zakázce

V rámci pasířských prací provádíme také k pasířství související činnosti, jako je kovotlačitelství a patinování, a to v celé řadě odstínů. Pro naše pasířské práce je typické to, že se zpravidla jedná o zcela individuální zakázky na přání našich zákazníků, kterými jsou velmi často také architekti.

 

Pasířské práce nebo třeba pohyblivé dno bazénu

Pokud nemáte úplně přesnou představu o tom, jak by váš výrobek měl vypadat, nevadí – projekční tým REMING vám s návrhy pro pasířství pomůže k vaší plné spokojenosti. Kromě toho, že se společnost specializuje na pasířské práce, však provádí také celou řadu dalších činností, jako je zakázková kovovýroba, zámečnická výroba, strojírenská výroba a další. V portfoliu vyráběných produktů tak najdete například pohyblivá dna bazénů či sedátka do výtahů, ale i skutečně velkorysá architektonická řešení.

 

Brněnský REMING dodává pasířské práce i do zahraničí

Sídlo společnosti REMING specializující se na pasířské práce najdete na adrese Kytnerova 18 v Brně – Medlánkách. Pro více informací neváhejte navštívit také naše webové stránky, kde se mimo jiného můžete dočíst také o některých realizovaných pasířských pracích. Z těch přímo brněnských můžeme stručně jmenovat například práci na interiérech Domu Pánů z Lipé, OD Baťa, některých pavilonů brněnského výstaviště nebo třeba Moravské zemské knihovny. Ve všech těchto budovách jsme totiž realizovali právě pasířsky opláštěné ocelové stěny. Jde však pouze o zlomek z realizací, které máme za sebou a velká část našich zakázek putuje také do zahraničí, tedy například do zemí jako je Rakousko, Německo nebo Slovensko.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.reming.cz

Vydáno 17.02.2015
189 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

REMING spol. s r.o.: Tam, kde mnozí v technickém řešení končí, my teprve začínáme

REMING spol. s r.o.: Tam, kde mnozí v technickém řešení končí, my teprve začínáme
Naše výrobní firma je na trhu přes 20 let a specializujeme se na výrobu atypických, exklusivních výrobků s vysokou technickou náročností. Nad každou takovou realizací strávíme mnoho projekčních hodin a často vyhotovujeme modely, protože každý takový výrobek je originální. Díky dlouhodobé výrobní ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REMING, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
REMING, spol. s r.o.
www.reming.cz
Adresa

Adresa

Kytnerova 18
Brno - Medlánky 621 00

poptavkareming@seznam.cz
+420 541 225 384


Najdete nás také zde:

ARES
captcha