Betonárna, stavebniny a sypký materiál od Opavy

Při stavebních pracích je jedním z nejdůležitějších faktorů materiál. Ten musí být jednak kvalitní, ale také dostupný. Jedním z dodavatelů, u kterého veškerý potřebný materiál najdete na jednom místě, je společnost ANDRLA CZ s.r.o., sídlící v Brance u Opavy. Firma nabízí své služby kutilům, ale také drobným stavebníkům a stavebním firmám, pro které si připravila řadu slev.

Andrla CZ s.r.o. Opava: sypké materiály, písek, štěrk, okrasné kameny, stavebniny

Různé druhy písku

Společnost ANDRLA CZ s.r.o. nabízí dva druhy písku podle způsobu užití. Nejčastější a nejvyhledávanější je tříděný písek frakce 0-2 D. Tento typ písku je ideální pro použití na stavební účely – omítky, zdění a podobně. Druhým dostupným typem písku je písek slévárenský frakce 0-32Ch. Ten je naopak ideální pro zapískování zámkové dlažby.

Kromě písku firma nabízí také štěrk a okrasné kameny. Prodej sypkých materiálů obecně patří k hlavní činnosti firmy. V roce 2010 bylo prodáno přes 55 000 tun sypkého materiálu. Písek, štěrk, lomové drtě a další sypké materiály budou dovezeny až k vám. K dispozici má firma 4 velké vozy MAN s nosností 15 tun a také řadu menších vozů, s převozem stavebního materiálu k vám tak nebude žádný problém. Ačkoliv je Opava hlavním centrem, kam je materiál dovážen, je možné se domluvit i na jiných, vzdálenějších místech.

Více druhů písku a kamenů


Výroba betonových směsí

Kromě prodeje písku, štěrku a dalšího sypkého materiálu se společnost od roku 1998 zabývá výrobou betonových směsí. Během nedávné doby došlo k velké rekonstrukci a modernizaci betonárny, díky čemuž je firma schopna poskytnout větší množství betonu za kratší čas. Betonová směs vám bude v betonárně namíchána dle vašich požadavků. Kromě standardních směsí vyrábí i směsi odlehčené. Namíchaný beton v betonárně pak bude následně dopraven na vámi požadované místo. Firma má k dispozici rozsáhlý vozový park, který zajistí bezproblémový a rychlý transport betonu z betonárny.


Stavebniny – vše na jednom místě

Aby byly služby společnosti ANDRLA s.r.o. kompletní, byla v roce 2011 otevřena prodejna stavebnin v bývalém objektu cihelny. Díky tomu je tak veškerý stavební materiál dostupný na jednom místě - betonárna, sypké materiály i stavebniny. Branky u Opavy se tak staly střediskem stavebnictví široko daleko.

Jen těžko budete v okolí Opavy hledat rozsáhlejší a rozmanitější místo se stavebním materiálem. Výrobou betonu, prodejem stavebnin, písku, štěrku a veškerého sypkého materiálu se společnost zabývá řadu let a zná požadavky dnešních stavebních firem i drobných stavebníků. Chcete-li se dozvědět o nabízeném sortimentu více, navštivte www.andrla.cz.

Písek, štěrk, betonové bloky, stavebniny


Více informací naleznete na našich stránkách  https://andrla.cz/

Vydáno 18.02.2015
721 Zhlédnutí
Topováno 30.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba betonu - betonové směsi včetně rozvozu domíchávači a čerpání betonu až k vám na stavbu

Výroba betonu - betonové směsi včetně rozvozu domíchávači a čerpání betonu až k vám na stavbu
Dostatek betonu pro každého! Potřebujete zajistit beton na stavbu rodinného domu? Či na výstavbu betonových základů nějaké firmy, haly, průmyslového objektu? V tom případě vás potěší firma Andrla CZ s.r.o. Opava, která má dostatek betonu pro každého. Firma Andrla je, kromě jiného, také betonárna, ...

Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ

Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ
Chystáte se stavět, a chcete pro své potřeby využít kvalitní sypké materiály od spolehlivého dodavatele? Opavská společnost Andrla CZ se zabývá prodejem sypkých materiálů pro velké stavební firmy i menší stavitele. Každý rok tato firma prodá desítky tisíc tun těchto materiálů, což svědčí o jejich ...
PODSTRÁNKY

Sypký materiál, štěrk, písek, kámen, kamenivo

Sypký materiál, štěrk, písek, kámen, kamenivo
Sypký materiál, štěrk, písek, kámen, kamenivo

Uhelné sklady, autodoprava, pneuservis

Uhelné sklady, autodoprava, pneuservis
Prodej paliv, uhlí, briket a dřeva. Provoz autoopravny, nákladního pneuservisu

BETONÁRNA, SPEDICE, AUTODOPRAVA

BETONÁRNA, SPEDICE, AUTODOPRAVA
Prodej betonu a betonových směsí, spedice, autodoprava
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Andrla CZ s.r.o. Opava Štěrk, písek, beton Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Andrla CZ s.r.o. Opava
andrla.cz
Adresa

Adresa

Cihelní 260
Branka u Opavy 747 41

andrla@andrla.cz
+420 553 787 306


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha