Nepřestávejte se vzdělávat ani v dospělosti! Rekvalifikační kurzy naší masérské školy jsou tady pro vás

Chcete dál rozvíjet své dovednosti, posunout se někam dál, ale nevíte, jak na to? Zajímáte se o zdravý životní styl, učaroval vám svět masáží nebo tradiční čínská medicína? Naše rekvalifikační masérské kurzy, postgraduální kurzy i zahraniční studijní pobyty vám to umožní.


Masérská škola i rekvalifikační kurzy pro kosmetičky

Naše škola se snaží předávat vědění a umění masáže směrem k co nejširšímu spektru zájemců. Vedle masérských kurzů však organizujeme celou řadu dalších kurzů. V naší nabídce najdete několik rekvalifikačních kurzů, jako například rekvalifikační masérské kurzy, rekvalifikační kurzy pro trenéry fitness, rekvalifikační kurzy pro výživové poradce a také rekvalifikační kurzy pro kosmetičky. Dva z nich, masérský kurz a kurz výživový poradce, vám nyní představíme trochu detailněji.

Rekvalifikační masérský kurz jako vstupní brána do světa profesionálních masáží

Úžasná profese umění masáže vás ve vašem životě posune nejen v oblasti zručnosti a možnosti pomáhat druhým, ale také po stránce duševní. Po absolvování rekvalifikačního masérského kurzu budete moci pracovat či přímo podnikat v masérských a regeneračních službách. Vědomosti nabyté v tomto kurzu samozřejmě můžete dále rozvíjet a stavět na tomto základním kameni pro práci ve světě masáží. Rozhodnete–li se pro rekvalifikační masérský kurz, jistě si vyberete z jeho několika variant, které jsme pro vás připravili – k dispozici máte víkendový kurz, intenzivní kurz, večerní nebo také večerní dálkový masérský kurz.

Rekvalifikační kurz zaměřený na výživové poradenství vás naučí pomáhat poradit, jak správně jíst

Rekvalifikační kurz výživový poradce je určený pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Je vhodný zejména pro trenéry fitness, kteří zde mohou prohloubit své znalosti v oblasti skladby jídelníčku, pro terapeuty v oblasti masáží, tradiční čínské medicíny, pro aktivní sportovce, ale v podstatě pro všechny laiky samouky a každého, kdo má zájem zdravě se stravovat. V našem rekvalifikačním kurzu výživový poradce se naučíte základy výživy, správné sestavení jídelníčku, vše o makroživinách a mikroživinách, zásady vztahu mezi klientem a výživovým poradcem, fyziologii živin, ale své místo si v kurzu výživový poradce najde také používání doplňku stravy nebo třeba psychoterapie nadváhy a obezity.

Naše masérská škola však pořádá celé spektrum kurzů a vzdělávacích programů, proto neváhejte navštívit přímo náš web, na kterém najdete kompletní informace o nabídce rekvalifikačních kurzů, postgraduálních kurzů, kurzů tradiční čínské medicíny i námi organizovaných zahraničních studijních pobytů a dalších služeb. Přidejte se k nám a rozvíjejte své schopnosti a dovednosti!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.maserskaskola.cz

Vydáno 02.12.2013
401 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA
WEBOVÁ STRÁNKA
Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA
www.maserskaskola.cz
Adresa

Adresa

Teyschlova 1124/29
Brno 635 00

maserskaskola@seznam.cz
+420 545 211 691


Najdete nás také zde:

ARES
captcha