Křídlová garážová vrata zaujmou svými uživatelskými vlastnostmi i vzhledem

Rodinný vůz, náhradní pneumatiky, nářadí, lyže,... V garáži můžeme najít nejrůznější věci. Jak ale zařídit, aby vaše poklady byly za každých okolností v bezpečí? Odpověď známe ve společnosti Jimi Tore Kroměříž. Nabízíme vám plně funkční a odolná garážová vrata různých typů i povrchových úprav, která skvěle vypadají a můžete se na ně stoprocentně spolehnout.

Křídlová garážová vrata

Vrata všeho druhu jsou pro naši společnost centrem zájmu již od roku 2006. Víme totiž, že správně zvolená garážová vrata mohou být nejen funkčním, ale i designově velmi zajímavým doplňkem domu. Naše ryze česká rodinná firma dodává garážová vrata pro domy, bytovky i rekreační chaty v okrese Kroměříž, ale i po celé České republice, Slovensku, Německu či Rakousku. Myslíme však i na velké podniky a dodáváme spolehlivá průmyslová vrata, která splňují všechny potřebné standardy. To vše díky dlouholetým zkušenostem, kvalitnímu materiálu a také moderním technologiím, na které ve společnosti Jimi Tore vsázíme.

Křídlová garážová vrata - klasika, která má stále co nabídnout

Garážová vrata Jimi Tore nabízí hned několik způsobů řešení. Zvolit si můžete sekční garážová vrata, vrata rolovací, nebo posuvná. Klasickou a stále velmi oblíbenou alternativou jsou však křídlová garážová vrata. Ptáte se, jaké výhody křídlová garážová vrata mají? Je jich hned několik. Garážová vrata jsou tvořena kvalitními hliníkovými profily a spolehlivými panty, které vydrží i časté používání a velkou zátěž. Křídlová garážová vrata se navíc snadno montují a jsou tak vhodná i pro garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Křídlová garážová vrata také nezaberou téměř žádné místo a jejich ovládání je naprosto jednoduché a tiché.  Hodí se tak i pro hůře dostupné garáže, nebo garážové vjezdy u domu.

Garážová vrata nemusí být nudná, ozvláštní je okénko nebo netradiční povrchová úprava

Zdá se vám, že křídlová garážová vrata už jsou poněkud okoukaná? Tak to jste na velkém omylu. Ve společnosti Jimi Tore Kroměříž vám totiž nabízíme řadu možností, jak i z obyčejných garážových vrat udělat jedinečný kousek, který perfektně doplní celkový vzhled vašeho domu. Křídlová garážová vrata například můžeme opatřit praktickými a velmi efektními okénky. Stačí si vybrat jejich tvar a umístění a vaše garážová vrata mohou být zase o něco zajímavější.

Také v případě povrchové úpravy garážových vrat se nedržíme zpátky a nabízíme vám širokou škálu možností. Pro milovníky minimalismu a čistého designu máme rovné garážové panely, ti co dávají přednost zajímavým detailům, zase ocení kazetová garážová vrata nebo vrata se středovou drážkou. Přesvědčivou imitaci dřeva v nejrůznějších odstínech pak nabízí naše lamelová garážová vrata. Stačí si tak vybrat, jaká úprava garážových vrat vám vyhovuje, a my vám vaše přání splníme.

Chcete i vy nová garážová vrata, která vám budou všichni závidět? Pak navštivte naše webové stránky a prohlédněte si křídlová garážová vrata i další sortiment naší společnosti. Jimy Tore Kroměříž, to jsou vhodná vrata pro každou garáž.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jimi-tore.cz

Vydáno 18.02.2015
1049 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní sekční vrata zajistí bezpečnost a komfort bydlení i průmyslovému provozu

Kvalitní sekční vrata zajistí bezpečnost a komfort bydlení i průmyslovému provozu
Společnost JIMI TORE, zabývající se výrobou sekčních garážových a průmyslových vrat, navazuje na tradici kvalitní architektury a precizního zpracování materiálů prvotřídní jakosti, kterou lze spatřit všude kolem jejího sídla v Kroměříži. Garážová a průmyslová vrata jsou nejen vysoce odolná, ale ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jimi Tore s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Jimi Tore s.r.o.
www.jimi-tore.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Garážová vrata
Adresa

Adresa

Altýře 3285/1B
Kroměříž 767 01

info@jimi-tore.cz
+420 573 335 480


Najdete nás také zde:

ARES
captcha