Autobaterie a autodoplňky na jednom místě

Svůj život si už nedokážeme představit bez spousty moderních vynálezů, které šetří čas i námahu. Jedním takovým vynálezem je automobil. Stal se naším nepostradatelným pomocníkem. Je to složitý stroj, jehož součástí je spousta mechanismů. Ty se mohou časem opotřebit nebo pokazit a vy pak musíte vyhledat služby profesionálů. Důležitou součástí automobilů jsou autobaterie. Kde ale sehnat nejlepšího prodejce a servis?

Nabíječ Ferve, autonabíječky, autobaterie, autodoplňky, Praha

Nepodceňujte výběr autobaterie

Pokud nechcete autobaterii neustále vyměňovat, měli byste se poohlédnout po nějaké kvalitnější. Akumulátorů existuje několik druhů - trakční, staniční nebo záložní. Do automobilů se instalují startovací akumulátory (autobaterie). Na jejich výrobu se zaměřuje společnost SZNAJDER. Autobaterie SZNAJDER se vyznačují vysokou kvalitou, splňující nároky mnoha náročných certifikátů. Díky použití nejnovějších technologií při výrobě a díky konstrukci autobaterií, mají autobaterie SZNAJDER dlouhou životnost. Výčet jejich výhod však nekončí - vyznačují se zvýšeným startovacím proudem díky vyššímu počtu desek a minimální ztrátě proudu. Vaše radost z jízdy se tak znásobí. Autobaterie SZNAJDER najdete v České republice u prodejce THL-Techall.

Kvalitní autobaterie jsou na dosah každému

Autobaterie SZNAJDER se také vyznačují vysokým startovacím proudem, díky kterému nastartujete auto i při nejnižších teplotách. A co je nejlepší, díky své konstrukci se dají uplatnit u více než 85 % všech automobilů. Jsou praktické i z designové stránky - díky vestavěnému držadlu je manipulace s nimi jednoduchá. Přesvědčte se o jejich kvalitách i vy. THL-Techall myslí na své zákazníky, proto má své pobočky rozmístěné po celé České republice. Sídlo společnosti najdete v Praze 4, stejně tak jako centrální servisní středisko pro Čechy. Moravané zase ocení výhody prodeje a servisu autobaterií ve Šternberku u Olomouce a v Šenově u Ostravy. České Budějovice pak zásobují celé jižní Čechy. V těchto pobočkách pak autobaterie nejenom zakoupíte, ale naši technici poskytují i servis nebo likvidaci všech druhů akumulátorů.

Vše pro auto

Nejsou to ale jen servisní místa, kde THL-Techall působí. Všechen jejich sortiment si můžete prohlédnout přehledně na jednom místě - v jejich e-shopu. Dozvíte se tak, že THL-Techall nedodává jen autobaterie, ale taky například autodoplňky. Startovací kabely vám pomohou, když ostatní technika zklame. Dále můžete vybírat z nejrůznější autoelektroniky, do které spadají autožárovky, kleště, svorky nebo zkoušečky. THL-Techall se stará o vaše automobily, manipulační techniku nebo o oblasti jako telekomunikace, energetika, počítače a mnoho dalších už více než dvacet let. Vsaďte na osvědčené profesionály a poznejte kvalitní servis od THL-Techall.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.techall.cz

Vydáno 19.02.2015
399 Zhlédnutí
Topováno 17.02.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA THL-Techall, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
THL-Techall, s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

K Nouzovu 1
Praha 4 143 00


Najdete nás také zde:

ARES
captcha