Maskérský rekvalifikační kurz, práce s parukami a líčením

Maskérská škola Praha Petr Fadrhons - Fazamakeup

Maskérský rekvalifikační kurz, práce s parukami a líčením

Maskérská škola Praha
Petr Fadrhons - Fazamakeup
Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.

Maskérské kurzy, kurzy speciálních efektů a líčení - Praha

Stát se dobrým maskérem chce čas, píli a usilovné studium

Móda, oblečení a zkrášlování všeho druhu, to jsou věci, které provázejí lidstvo již několik století. Každé období s sebou tak přináší jiné trendy v líčení, péči o vlasy i odívání. A správný maskér, je musí všechny dopodrobna znát. Práce maskéra totiž není pouze o nanášení mnoha vrstev líčidel. K tomu, abyste byli skutečně dobří, potřebujete mnohem více. Své o tom ví i majitel společnosti Faza Makeup Petr Fadrhons. Pouze píle, intenzivní studium a sbírání zkušeností mu totiž umožnili jít úspěšně ve šlépějích svého otce a splnit si dětský sen. Dnes je jeden z předních maskérů české scény a pro jeho preciznost si ho volí režiséři řady muzikálů i filmoví tvůrci.

 

Šikovné ruce maskéra promění člověka téměř v kohokoli. Ať už potřebujete kněžnu z 18. století, hrbatého zvoníka nebo zjizveného lupiče, Petr Fadrhons a jeho tým zařídí jakoukoli proměnu. Právě díky preciznosti, bohatým zkušenostem a víře v to, že nic není nemožné, se stal Petr Fadrhons žádaným maskérem napříč českou uměleckou scénou. V současné době tak spolupracuje na předních českých muzikálech, jako jsou například Marie Antoinetta, Quasimodo nebo Tři mušketýři a podílí se i na tvorbě divadelních a filmových masek.

Pod vedením těch nejlepších se i vy můžete stát maskéry.

Zdá se vám práce Petra Fadrhonse lákavá a rádi byste se něco z jeho řemesla naučili? Maskérské kurzy, které vám nabízíme, vám to umožní. Rekvalifikační maskérský kurz vám nejen rozšíří obzory, ale možná vám i pomůže najít vysněnou práci. V čem tento maskérský kurz spočívá? Během tří měsíců se seznámíte se základy maskérské práce a osvojíte si potřebnou teorii i praxi. Budete tak studovat dějiny umění, módu v jednotlivých historických epochách a zároveň se zdokonalovat v praktické maskérské činnosti. Vyzkoušíte si například práci s parukami i jejich výrobu, poznáte taje civilního i divadelního líčení a naučíte se tvořit nejrůznější účesy či doplňky. Na konci kurzu pak získáte osvědčení, které vám umožní vykonávat maskérskou praxi a otevře vám řadu novým možností.

 

Pokud vás lákají spíše speciální efekty a tvorba netradičních masek, i pro vás máme řešení. Nabízíme maskérské kurzy, které vás naučí vše potřebné pro návrh i realizaci rozličných masek. Naučíte se tak, kreslit, modelovat, odlívat i líčit masky nejrůznějších tvarů a velikostí. Nabyté zkušenosti pak můžete využít u filmu, divadla nebo v jiných uměleckých odvětvích.

 

Přiblížit se umění a úspěchu Petra Fadrhonse bude trvat dlouho. Maskérské kurzy, které vám v našem studiu nabízíme, ale mohou být dobrým začátkem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fazamakeup.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Práce, která mění tváře

Práce, která mění tváře

Profese maskéra se stále vyvíjí. To, co stačilo v dobách první republiky, už je pro dnešního diváka málo. Proto se v této profesi uplatňují lidé s velkým talentem a smyslem pro kreativitu. Jedním z nejlepších je tvůrce dokonalých masek Petr Fadrhons.

Vydáno 14.05.2018
Staňte se maskérem díky kurzu Petra Fadrhonse, maskéra pro divadlo Hybernia

Staňte se maskérem díky kurzu Petra Fadrhonse, maskéra pro divadlo Hybernia

Do tajů maskérství vám umožní proniknout Maskérská škola Praha, kterou vede divadelní a filmový maskér Petr Fadrhons. Jeho domovinou je divadlo Hybernia, kde se podílí na všech muzikálech, nově je to Mefisto a příští měsíc Ferda mravenec, muzikál nejenom pro děti. Kromě práce v divadle poskytuje svým žákům maskérský kurz.

Vydáno 03.03.2017
Muzikál Sibyla, královna ze Sáby - hvězdné herecké obsazení vyžaduje perfektní masky

Muzikál Sibyla, královna ze Sáby - hvězdné herecké obsazení vyžaduje perfektní masky

17. března 2016 čeká divadlo Hybernia velká premiéra historického muzikálu Sibyla, královna ze Sáby. Dlouho očekávaný muzikál bude vyprávět příběh o krásné královně a její velké lásce s králem Šalamounem, plný zvratů a napínavých scén. Na spolupráci s herci se velmi těší také zkušený maskér Petr Fadrhons z pražské maskérské školy FaZa Make Up.

Vydáno 08.02.2016
Od mistrů ze zlaté kapičky k muzikálovým hvězdám

Od mistrů ze zlaté kapičky k muzikálovým hvězdám

Se svým žižkovským sousedem Petrem Fadrhonsem se známe již odjakživa. Takže vím o něm prakticky téměř všechno, tedy i to, že má takové značně neobvyklé povolání. Je maskérem a svoji kariéru začínal přímo v samotné „zlaté kapličce“, tj. Národním divadle, kam mě kdysi, už někdy před dvaceti lety, pozval na návštěvu, abychom si o jeho zajímavém řemesle mohli popovídat.

Vydáno 17.03.2013
Lidské tělo je nepopsané malířské plátno. Limitem je jen vaše fantazie

Lidské tělo je nepopsané malířské plátno. Limitem je jen vaše fantazie

Přistihli jste se někdy při tom, že během sledování filmů nebo při návštěvě divadla přemýšlíte, jak proboha tvůrci vytvořili tak reálně působící zranění? Zombie neexistují, ale ve filmech vypadají více než reálně. Stejně tak příšery, mimozemšťani, vlkodlaci a mnoho dalších. Digitální efekty v dnešní době opravdu pokročily, říkáte si. Ale věřte, že za vším stojí řemeslo o něco starší - maskérství.

Vydáno 12.02.2014Vydáno 20.02.2015
709 Zhlédnutí
Topováno 30.08.2019

Maskérský rekvalifikační kurz

Maskérský rekvalifikační kurz

Maskérský rekvalifikační kurz, práce s parukami a líčením

Základy a tvorba speciálních efektů

Základy a tvorba speciálních efektů

Kurz základů a tvorby speciálních efektů v maskérství

Petr Fadrhons, profesionální maskér

Petr Fadrhons, profesionální maskér

Petr Fadrhons, profesionální maskérské služby pro divadlo, film a televizi