SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se už téměř 20 let zabývá prodejem kopírovacích zařízení a tiskáren. Díky vstřícnému přístupu ke klientům pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP CENTRUM Ostrava v Moravskoslezském kraji. Osobní přístup má vedení firmy i k dění na Ostravsku. Společnost SHARP CENTRUM Ostrava je často generálním sponzorem nejrůznějších charitativních akcí. V září 2014 vedení finančně pomohlo Dětskému centru Čtyřlístek při pořádání dvou akcí na oslavu 60. výročí od založení.

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

SHARP CENTRUM Ostrava jako generální sponzor oslavy 60. výročí Čtyřlístku

Dětské centrum v Havířově letos oslavilo výročí 60 let od založení. Na oslavu se rozhodli uspořádat den otevřených dveří pro veřejnost s bohatým doprovodným programem. Dětské centrum proto oslovilo společnost SHARP CENTRUM Ostrava s žádostí o finanční pomoc. Vedení společnosti v čele s Milošem Völklem se rozhodlo žádosti vyhovět a stalo se generálním sponzorem celého dne.

Dětské centrum Čtyřlístek se otevřelo návštěvníkům

V úterý 23. září se Dětské centrum v Havířově otevřelo veřejnosti. Dopoledne bylo věnováno pouze prohlídkám, odpoledne byly pro návštěvníky připravené dvě divadelní představení. Na své si přišli jak děti, tak dospělí. Oslavy se zúčastnili současní i bývalí spolupracovníci a mnoho dalších hostů z řad odborníků i veřejnosti. Díky sponzorskému daru od společnosti SHARP CENTRUM Ostrava proběhl celý den za všeobecné spokojenosti všech zúčastněných.

Sponzorský dar pomohl pokrýt náklady při pořádání odborné konference

Stěžejní část sponzorského daru však Dětské centrum využilo na jinou událost. V rámci oslav výročí se rozhodlo věnovat jeden den vzdělávání. O dva dny dříve proto uspořádalo odbornou konferenci pro všechny pracovníky z oblasti sociálně-právní ochrany dětí. „Bylo to významné pracovní setkání, na kterém se sešli odborníci z řad oddělení sociálně-právní ochrany dětí, pobytových zařízení pro děti a ambulantních služeb pro rodiny s dětmi,“ řekla o celé konferenci vedoucí pracovnice z Dětského centra Čtyřlístek Simona Šostá Skovajsová. Je to právě finanční dar od společnosti SHARP CENTRUM Ostrava, díky kterému si mohli účastníci konference otevřít obzory a dozvědět se něco nového.

Na konferenci vystoupilo mnoho odborníků z oblasti sociálně-právní ochrany dětí. Každý z nich měl připravený příspěvek na jiné téma. Účastníci za celý den mohli vyslechnout celkem sedm přednášek. Témata se věnovala například práci s pěstounskými rodinami, náhradní rodinné péči nebo reflexi aktuální koncepce sociálně-právní ochrany dětí. Společnost SHARP CENTRUM Ostrava věří, že všechna tato témata jsou velmi důležitá a jejich podpora proto měla smysl!

Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží neustále rozvíjet a posouvat dopředu. To stejné jsme chtěli dopřát i ostatním. I proto jsme se rozhodli finančně podpořit den otevřených dveří i odbornou konferenci Dětského centra Čtyřlístek. Věříme, že podporovat vzdělání má smysl a jsme rádi, že náš sponzorský dar pomohl Čtyřlístku zrealizovat jejich plány.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://sharpostrava.cz

Vydáno 20.02.2015
186 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky
Potřebujete rychle zařídit novou kancelář? Hledáte nejnovější a nejmodernější vybavení? Technicky nenáročné, které bude jednoduché na obsluhu, nebo zařízení, které vydrží vysoké zatížení a bude i nadále spolehlivé? Pak se obraťte na společnost SHARP CENTRUM Ostrava.

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava patří ke společnostem, kterým není lhostejný osud jiných. Proto pomáhá dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let
Letos v létě je to právě dvacet let, co na českém trhu začala působit společnost SHARP CENTRUM Ostrava, stálice v oblasti prodeje kvalitních kopírek a tiskáren. Od samého jejího začátku stojí za úspěchy firmy její majitel Miloš Völkl, který se sám v oboru kopírovacích zařízení a tiskáren pohybuje ...

Co má společné charita a kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Co má společné  charita a  kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.
Pro společnost SHARP CENTRUM Ostrava. s.r.o byl rok 2012 velice zdařilým rokem v oblasti prodeje kopírovacích strojů značky SHARP a společnost znovu obhájila svůj post nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě. A v tomto trendu pokračuje i v letošním roce 2013. A Charita Ostrava nedá na tuto ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.
Toto zajímavé setkání firmy SHARP CENTRUM Ostrava a populární česko-německé zpěvačky Debbi se uskuteční na oslavách 20. výročí založení organizace Církevní středisko volného času sv. Jana Bosky v Havířově v rámci kulturní akce „Don Bosko fest“. Síla této české společnosti SHARP CENTRUM Ostrava tkví ...

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.
Ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je společností, která již řadu let kraluje ve světě kopírek. Rok 2012 byl dalším úspěšným rokem, kdy byla tato společnost vyhodnocena a oceněna jako nejlepší prodejce značky SHARP na Moravě. Společnost kraluje také v oblasti charitativní práce a ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Firma  SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kopírovacího stroje.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
sharpostrava.cz
Adresa

Adresa

Chocholouškova 1238/9
Ostrava-Moravská Ostrava 702 00

v.dolezal@sharpostrava.cz
+420 596 618 540


Najdete nás také zde:

ARES
captcha