Oční optika LESA: Dioptrické brýle do kanceláře i na sport

Máte problémy se zrakem a potřebovali byste přeměřit dioptrie? Uvažujete, že vyměníte dioptrické brýle? Pak se stavte k nám, Oční optika LESA vám nabízí komplexní služby. U nás seženete dioptrické brýle na blízku i dálku, do kanceláře i na sport za senzační ceny!

Oční optika Uherské Hradiště, značkové sluneční brýle, dioptrické brýle

Kam pro brýle? Našim sídlem je Uherské Hradiště

Míváte problém vybrat si brýle ze stále nabídky? Trápí vás specifická šířka hlavy nebo máte jen zvláštní požadavky? Oční optika LESA vám ráda vyhoví! Zhotovíme vám nové brýle přesně podle vašeho přání. Brýle navíc vyrobíme v krátkém termínu, a tak nebudete muset na výsledek dlouho čekat. Naši klienti se k nám rádi vracejí nejen kvůli profesionálnímu přístupu, ale i za pravidelnými akčními nabídkami. V současnosti nabízíme následující akci – kupte si u nás brýle a získáte 50 % slevu na sluneční brýle. A to už se vyplatí!

Oční optika LESA


Dioptrické brýle pro každého

Výběr brýlí je pro mnoho lidí náročný úkol. Dioptrické brýle mají mnoho parametrů, které musí splňovat, abyste s nimi byli každý den maximálně spokojení. Musí mít dokonale padnoucí obroučky, příjemný design a v neposlední řadě se v nich musíte cítit dobře. V Oční optice LESA bude výběr brýlí hračka! Nabízíme vám brýle od mnoha špičkových výrobců, takže si u nás vybere každý. V naší nabídce najdete brýle pro běžné nošení, do kanceláře i na sportování. Nabízíme brýle v jednoduchém stylu, značkové brýle pro módní nadšence a naše nabídka uspokojí i milovníky výrazných obrouček.

U nás zakoupíte brýle od následujících výrobců:

- RUDY PROJECT (sportovní brýle vhodné nejen pro cyklistiku)
- RAY BEN (brýle s moderním designem pro každodenní nošení)
- PRADA (pro každého, kdo žije pro módu)
- ZIGGY (zajímavé obroučky zvýrazní váš obličej)
- COGAN (brýle, které skvěle doplní kancelářský outfit)


Přeměření dioptrií i objednání k lékaři zajistí oční optika

Potřebujete nové brýle? Stavte se do Oční optiky LESA. Naším sídlem je Uherské Hradiště, najdete nás na ulici Františkánská 167. Nabízíme vám odborné a komplexní služby. I to je důvod, proč se k nám naši klienti tak rádi vracejí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.optiklesa.cz

Vydáno 21.02.2015
330 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2023
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Oční optika Lesa, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Oční optika Lesa, s.r.o.
www.optiklesa.cz
Adresa

Adresa

Josefa Stancla 151
Uherské Hradiště 686 01

info@optiklesa.cz
+420 572 540 270


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha