Interiérové dveře za bezkonkurenční ceny

Problém s příliš otevřeným prostorem vyřeší společnost Rudolf Malina. Dodá vám totiž interiérové dveře nejvyšší kvality. Vybírat můžete z velkého množství druhů a vzorů, ty své dveře si zde zkrátka najde každý. Zabýváme se dodávkou a montáží dveří od 3 osvědčených výrobců. Nyní navíc ve výhodném cenovém setu!

Rudolf Malina, Valašské Meziříčí: Interiérové dveře INVADO

Rudolf Malina sjednotí interiér

Ideálem pro dokonalý interiér je jeho perfektní sladění ve všech aspektech. Lidé se často zaměřují na detaily, barvy nebo nábytek, ale často zapomínají na skutečně důležitou věc při sladění celého interiéru - interiérové dveře.

Pro perfektně sladěný interiér nemusíte mít nutně všechny dveře úplně stejné. Měly by ale obsahovat alespoň jeden sjednocující prvek - nejčastěji interiérové dveře vyrobené ze stejného materiálu. Pak už si můžete vyhrát s detaily. Je jen na vás, jestli chcete jedny interiérové dveře s mléčným sklem nebo druhé s mozaikovou výplní. Důležitým předpokladem pro úspěšné sjednocení interiéru je vybrat si jednoho dodavatele interiérových dveří. Společnost Rudolf Malina, sídlící ve Valašském Meziříčí, je přesně tím, co potřebujete.

Rudolf Malina se zabývá dodávkou, ale také montáží interiérových dveří výrobců INVADO, DRE nebo PORTADOOR. Různí výrobci nabízí různé druhy provedení a odlišné barevné škály. Díky tomu si můžete být jistí, že si vyberete ty ideální interiérové dveře i pro váš dům či byt. Společnost Rudolf Malina nabízí svým zákazníkům vždycky víc. Proto pro vás máme připravenou nabídku, která se neodmítá. Poskytujeme interiérové dveře se zárubní a klikou již od 3 000 korun!

Interiérové dveře všude, kam se podíváš

Jak už jsme zmínili, u společnosti Rudolf Malina ve Valašském Meziříčí najdete opravdu bohatý výběr interiérových dveří. Ty dodáváme v několika variantách:

  • foliované
  • laminátové
  • dýhované
  • skleněné
  • polodrážkové
  • posuvné systémy
  • lámané
  • a další

 

Zákazníci jsou pro nás vždy na prvním místě, proto se snažíme vyhovět veškerým jejich přáním a požadavkům. Zejména co se týče cenové relace námi dodávaných dveří. K interiérovým dveřím, dodávaných společností Rudolf Malina, vám poskytneme rozetovou kliku zcela zdarma! Během roku poskytujeme mnoho slevových akcí, nenechte si ujít ani jednu.

Společnost s poctivým přístupem k řemeslu

Firma Rudolf Malina vznikla v roce 2003 a hlavní činností je poskytování stavebních prací. Součástí našeho týmu jsou zkušení zedníci, kteří odvádí svou práci kvalitně a přistupují k ní zodpovědně. Společnost Rudolf Malina vám tak poskytuje komplexní služby od rekonstrukce bytových jader po zateplení budov. Kromě samotné dodávky a montáže interiérových dveří vám poskytujeme také další nezbytnosti jako plastová okna, dřevěná okna, zimní zahrady, parapety a mnoho dalších. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci s vámi.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.chciplastovaokna.cz

Vydáno 23.02.2015
514 Zhlédnutí
Topováno 29.10.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí od stavební firmy Rudolf Malina

Komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí od stavební firmy Rudolf Malina
Stavební firma Rudolf Malina je specialistou na veškeré stavební práce včetně rekonstrukcí bytů, domů i celých objektů. Poskytuje kvalitní a komplexní služby, od projekční činnosti, přes samotnou realizaci, až po navržení interiéru a jeho prvků. Díky ucelené nabídce služeb nemusíte oslovovat více ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Rudolf Malina
WEBOVÁ STRÁNKA
Rudolf Malina
www.malinastavby.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 87
Hranice 757 01

malina.okna@seznam.cz
+420 724 254 528


Najdete nás také zde:

ARES
captcha