Plastový bazén + zdarma kompletní izolace, ruční vysavač a chemie

Bazény Kostelec Plastové bazény na klíč - akční sety

Plastový bazén + zdarma kompletní izolace, ruční vysavač a chemie

Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností díky nejmodernější technologii

Bazény dnes vyrábí a nabízí mnoho různých firem, od velkých řetězců po drobné podnikatele. Specializovaných firem, u nichž se můžete spolehnout na kvalitu, je však pomálu. Společnost Bazény Kostelec, specialista výhradně na plastové bazény, s tradicí již od roku 1994, je jednou z nich. Její majitel, pan Josef Hrubý, nám dal několik typů a rad, jak se zorientovat se v široké nabídce bazénů, a na co si dát při výběru pozor, pokud chcete, aby Vám bazén sloužil bez problémů dlouhá léta.

Bazény na klíč se zastřešením

Výroba plastových bazénů na NC stroji

Velmi záleží na tom, na jakých strojích bazén vzniká. Rozdíl mezi "ruční" výrobou a NC strojem je natolik markantní, že je vidět pouhým okem. Společnost Bazény Kostelec jako jedna z mála v České republice si proto pořídila automatické svařovací zařízení WORK SP 4000, které je zárukou té nejvyšší kvality. Zaručuje pevnost, tuhost a geometrickou přesnost bazénu, ale hlavně také hladkost všech spojů, díky níž se neusazují nečistoty na dně bazénu. Svařování na tomto stroji probíhá automaticky, stroj řídí procesor, který provádí neustálou průběžnou kontrolu svařovacího procesu. Zařízení umožňuje svařovat jak rovinné plochy, tak i pláště kruhových nádob. Vyrobit je tak možné bazén jakéhokoliv tvaru a velikosti - od kulatého, přes oválný a obdélníkový až po rozličné atypické tvary.

Nevěříte-li, pak přijďte porovnat rozdíl přímo do společnosti Bazény Kostelec, která sídlí v Jiřicích (nedaleko od Prahy), v okrese Mělník. Na zde vyráběných bazénech nenajdete žádné vystupující sváry (ani v rozích).

Bazény Kostelec - Kostelec nad Labem


Materiály používané k výrobě bazénu

Důležitá je také volba použitého materiálu. Ta ovlivňuje nejen kvalitu, ale hlavně životnost Vašeho bazénu. Důležitá je ekologická a zdravotní nezávadnost materiálů a odolnost proti slunečnímu záření. Jako velmi vhodné se ukazuje použití polypropylenu o síle 5 a 8 mm, který splňuje všechny výše naznačené parametry a přitom dosahuje životnosti 30-50 let. Jeho cena je navíc velmi příznivá.

Není však polypropylen jako polypropylen. Společnost Bazény Kostelec odebírá výhradně od firem IMG Bohemia nebo Röchling, které nabízí v Evropě nejkvalitnější PP desky. Rovněž používaná technologie a chemie patří ke špičce v oboru. Firmy Vágner, Hanscraft a Proxim jsou toho zárukou.


Co nejefektivnější využití prostoru pro Váš bazén

Hned na začátku je potřeba vymezit prostor, který pro bazén máte, a podle něj následně vybírat. Někde se více hodí kulatý bazén, který je možné instalovat také "nadzemně", jinde je to bazén obdélníkový či oválný. Jsou ale místa, kde je potřeba atypický tvar. V každém případě Vám ve společnosti Bazény Kostelec rádi poradí a bazén na míru vyrobí. Pokud Vám stačí typizovaný bazén, pak můžete vybírat z cenově výhodných setů bazénů pro rok 2015 vč. zastřešení.

Bazény nejrůznějších tvarů a velikostí


Další služby bazénových společností

V neposlední řadě je velmi důležité, jaké všechny další služby Vám prodejce bazénů poskytne.

Dopraví Vám zakoupený bazén?

Zajistí Vám přípravu a stavební a výkopové práce spojené s instalací bazénu?

Provede také elektrikářské práce?

Dodá veškeré příslušenství vč. bazénové chemie?

Dokáže instalovat zastřešení, ohřev či protiproud?

Zajistí následný servis a údržbu Vašeho bazénu?

To je pouze nástin otázek, na které byste měli znát odpověď dříve, než se rozhodnete nový bazén objednat. Všechny tyto služby Vám může zajistit skutečně jen bazénový specialista, jako je společnost Bazény Kostelec.

Článek zakončíme jejím sloganem: "S námi jsou koupaliště zbytečná..."


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bazeny-kostelec.cz

Vydáno 02.03.2015
1295 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové
Přemýšlíte, že uděláte své rodince radost krásným novým bazénem? Skvělý nápad! Dejte si ale pozor, abyste zvolili ideální řešení odpovídající vašim požadavkům. Pokud si přejete bazén, který bude mít dlouhou životnost a nebude vás stát mnoho peněz ani starostí, jsou ideální volbou plastové bazény. ...

Servis bazénů kompletně zajistí Bazény Kostelec

Servis bazénů kompletně zajistí Bazény Kostelec
Jste hrdými majiteli bazénu, ale občas si s ním nevíte rady? Obáváte se zazimování bazénu nebo jeho údržby, čištění či snad dalších složitějších prací? Nastat mohou různé situace včetně rozbití některého ze zařízení. Netušíte, na koho se v takovém případě obrátit a proto si raději bazén ani ...

Bazény na klíč evropské kvality včetně dlažeb a stavebních prací | Praha

Bazény na klíč evropské kvality včetně dlažeb a stavebních prací | Praha
Horké letní dny jsou obdobím, kdy koupání v bazénu jistě každého velmi potěší. Pokud sice milujete koupání, ale neradi navštěvujete přeplněné veřejné bazény, není nic jednoduššího, než si postavit vlastní oázu odpočinku a osvěžení přímo u sebe na zahradě. Naše společnost Bazény Kostelec (dříve ...
PODSTRÁNKY

Plastové bazény na klíč

Plastové bazény na klíč
Výroba plastových bazénů na klíč, tvary bazénů a příslušenství

Filtrační a vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže

Filtrační a vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže
Filtrační šachty, vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže

Zastřešení bazénů, stavební práce při instalaci

Zastřešení bazénů, stavební práce při instalaci
Zastřešení bazénů, příslušenství a stavební práce při instalaci
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bazény Kostelec Plastové bazény na klíč - akční sety
WEBOVÁ STRÁNKA
Bazény Kostelec
www.bazeny-kostelec.cz
Adresa

Adresa

Brandýská 1152
Kostelec nad Labem 277 13

bazeny.kostelec@seznam.cz
+420 736 671 831


Najdete nás také zde:

Facebookwww.bazen-zastreseni.czARES
captcha