DRL světla i kvalitní autožárovky. Abyste na cestách lépe viděli

Jeli jste někdy autem, které mělo stará nebo zkrátka špatně fungující světla? Pokud ano, pak si jistě dokážete představit, jak moc je taková jízda (byť napůl) naslepo nebezpečná. A to samozřejmě nejen pro vás, ale také ostatní účastníky silničního provozu. Nepodceňujte proto stav vašich světlometů a dbejte na kvalitní autožárovky a další autopříslušenství spadajícího nejen do povinné výbavy. Velkoobchod s tímto autopříslušenstvím provozuje TORIO PLUS, spol. s r.o.

DRL světla, kvalitní autožárovky, autopříslušenství, TORIO PLUS, spol. s r.o., Praha

Autožárovky a autopříslušenství Elta

Protože máme s našimi partnery a dodavateli dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře, můžeme vám nabídnout produkty z oblasti autopříslušenství, autožárovky a další produkty pro váš vůz za skvělé velkoobchodní ceny. Mimo celou řadu dalších značek jsme dodavatelem autožárovek značky Elta – tyto produkty mají velmi dobrý poměr cena/výkon. I proto jsou mezi veřejností velmi oblíbené. Vedle klasických autožárovek si na oblibě získávají také odolné a úsporné LED autožárovky.

Oblíbená DRL světla i v našem e-shopu

Novinkou v sortimentu autopříslušenství TORIO Plus, která přibyla i do našeho e-shopu v lednu 2015, jsou nová DRL světla hned ve dvou typech – jak od výrobce Osram, tak DRL světla MyCarr. Oba typy DRL světel fungují na principu distribuce světla prostřednictvím takzvaného optického vodiče. Díky tomu u takovéhoto DRL světla nejde vidět jednotlivé LED diody, ale světlo působí jednolitě. Velkým plusem a důvodem pro oblíbenost DRL světel je jejich elegantní design, snadná montáž a samozřejmě také nízká spotřeba energie (přičemž napájení je 12V).

Autopříslušenství od autobaterie po stěrače

Kromě světel a autožárovek však v e-shopu TORIO Plus najdete také celou řadu dalšího autopříslušenství, bez kterého se vaše auto neobejde. Specifickou skupinou produktů, které e-shop TORIO Plus nabízí, je pak autopříslušenství Lucas, jehož je společnost výhradním dovozcem do České republiky. Pod značkou Lucas v naší nabídce najdete například vysoce kvalitní autobaterie, stěrače nebo majáky či autožárovky.

Co vše ještě patří do autopříslušenství?

Z bohaté nabídky autopříslušenství našeho e-shopu dále můžete vybírat třeba tyto produkty:

·         pojistky

·         povinná výbava (bezpečnostní vesty, autolékárničky, lana,..)

·         kabely

·         měniče napětí

·         odrazky

·         světla

·         majáky

·         a mnoho dalšího

 

Kromě pohodlného nákupu autožárovek a dalšího autopříslušenství prostřednictvím našeho e-shopu můžete samozřejmě využít klasického způsobu nákupu v TORIO Plus face to face. Rádi vás přivítáme v naší provozovně na adrese Štúrova 1307, Praha 4.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.torioplus.cz

Vydáno 02.03.2015
197 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nabídka elektro potřeb pro každého řidiče

Nabídka elektro potřeb pro každého řidiče
Elektrická energie se stala nedílnou součástí našich životů. Potřebujeme různé žárovky, baterie a další technické vymoženosti moderního světa. Prodejem těchto potřeb se zabývá mnoho zahraničních i tuzemských firem. Jak si mezi nimi vybrat? Rozhodně podle kvality.

Montážní lampy - osvětlení pro těžko dostupná místa i bez přívodu elektřiny

Montážní lampy - osvětlení pro těžko dostupná místa i bez přívodu elektřiny
Jsou situace, kde klasické osvětlení nestačí, nebo by montáž běžného světla nebyla možná - třeba když je potřeba si pořádně posvítit na stavbě, mít dostatek světla v dílně nebo v podvečer při práci na zahradě, kde není možný přívod elektřiny. V takových chvílích jsou cenným pomocníkem montážní ...

Montážní lampy pro práci ve tmě nebo za šera

Montážní lampy pro práci ve tmě nebo za šera
Potřebovali jste někdy mít ve tmě nebo za šera silný zdroj světla a mít při tom volné ruce? Montážní lampa je jednoduchou funkční pomůckou, která vám toto poskytne. Je jedno, budete-li potřebovat nahlédnout pod kapotu auta či něco opravit ve sklepě. Montážní lampy vychází ze snahy poskytnout ...

TORIO PLUS, spol. s r.o.: velkoobchod s kvalitním autopříslušenstvím

TORIO PLUS, spol. s r.o.: velkoobchod s kvalitním autopříslušenstvím
Certifikovaný velkoobchod TORIO PLUS nabízí autožárovky a další autopříslušenství pro bezpečnou jízdu od renomovaných značek garantujících prvotřídní kvalitu za příznivé ceny.

Torio Plus to je prodej auto žárovek v Praze

Torio Plus to je prodej auto žárovek v Praze
Chlubit se mohou svou předností jako výhradní dovozci britské značky Elta Lighting, to jsou auto žárovky, pojistky, měřiče napětí a další produkty nebo také značkou Lucas, která zprostředkovává auto žárovky, majáky a další příslušenství. Mají ovšem i široké množství ostatních značek a různých druhů ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TORIO PLUS, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TORIO PLUS, spol. s r.o.
www.torioplus.cz
Adresa

Adresa

Štúrova 1307/8
Praha 4 - Krč 142 00

info@torioplus.cz
+420 241 721 410


Najdete nás také zde:

ARES
captcha