Spolehlivé a cenově výhodné vozy Renault a Dacia od Auto Kubíček

Spolehlivý vůz je dnes velmi často základem nejen úspěšného podnikání, ale také určitým předpokladem pro jednodušší osobní a rodinný život. Na auta, která si vybíráme, tedy klademe poměrně vysoké nároky – po automobilu chceme, aby byl spolehlivý, měl co nejlepší poměr cena/kvalita, aby měl přijatelnou spotřebu paliva a podobně. A právě takové jsou vozy Renault a Dacia, jejichž zkušeným dealerem u nás je Auto Kubíček. Tato společnost má více než 25 leté zkušenosti s prodejem vozů značky Renault.

Renault Captur, Auto Kubíček s.r.o., Šumperk

Široká nabídka modelů značek Renault i Dacia. Není možné nenajít ten pravý

V nabídce Auto Kubíček na vás čekají jak nové, tak ojeté vozy Renault a Dacia. Mezi osobními, užitkovými a sportovními vozy můžete vybírat z celé škály oblíbených modelů. U značky Renault jsou to známé modely Twingo, Clio, Captur, Mégane, Scénic, Kangoo, Trafic, Master s širokou škálou možných přestaveb a mnoho dalších modelů. Dacia vás jistě nadchne modely Sandero, Logan, Dokker nebo třeba Duster.

Auto Kubíček s.r.o.: nové i ojeté vozy Renault


Renault a Dacia: Předváděcí vozy za výhodné ceny

Vedle klasických nových a ojetých modelů máme pro naše zákazníky k dispozici také takzvané referentské, neboli předváděcí vozy, které jsou dalším dobrým způsobem, jak ušetřit a rozhodně nekupovat zajíce v pytli. Naše předváděcí vozy jsou totiž úplně nové vozy, které sloužily výhradně k ukázkovému předvedení vlastností vozu zákazníkům na našich pobočkách a nikdy neměly žádného skutečného majitele.


Vozy Renault lákají na spolehlivost

Z výsledků zkoumání agentury ADAC zabývající se shromažďováním a vyhodnocováním informací o výjezdech k poruchám vozů navíc jasně vyplývá jasné plus pro zájemce o vozy značky Renault. Výsledky totiž dokazují, že vozy Renault naprosto vynikají svou spolehlivostí, a to nejen na začátku, ale v celém průběhu svého života. Svými parametry z těchto testů se řadí na úplnou špičku třeba mezi vozy Audi nebo BMW.

Vozy Renault od společnosti Auto Kubíček s.r.o.


Asistenční služba, kompletní servis, náhradní díly Renault i Dacia. Postaráme se o vás!

Samozřejmou součástí nabídky Auto Kubíček je rovněž zajištění financování a pojištění vašeho vozu. A pokud už se vám s vaším autem přihodí nějaký malér, můžete se spolehnout na naši karosárnu a lakovnu, kompletní servis včetně dodávky originálních náhradních dílů a také asistenční službu Renault Assistance, která vám bude k dispozici nonstop. Tuto asistenční službu získáváte k vozu Renault jako součást smluvní záruky poskytované výrobcem na nový vůz a pro některé modely vozidel je dokonce ještě rozšířená o nadstandard.

Rádi byste se dozvěděli o nabídce nových i ojetých vozů Renault a Dacia od Auto Kubíček více? Neváhejte navštívit přímo webové stránky společnosti a kontaktovat nás s vašimi přáními. Rádi pro vás vybereme ten pravý vůz přesně podle vašich snů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autokubicek.cz

Vydáno 03.03.2015
457 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto Kubíček s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto Kubíček s.r.o.
www.autokubicek.cz
Adresa

Adresa

Zábřežská 74
Šumperk 787 01

prodej.sumperk@autokubicek.cz
+420 583 217 905


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha