JUNG.CZ a.s.JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení

Co kdybychom vám řekli, že zatímco máte nohy na stole a vychutnáváte si kávičku, váš vysněný dům získává svou podobu? Stavba domu vyžaduje značné úsilí – vy ale nemusíte hnout ani prstem. Stačí, když se obrátíte na společnost JUNG.CZ. Zajistíme vám totiž pozemek a postavíme dům.

JUNG.CZ – postaráme se o vaše bydlení: rodinné domy Unhošť

Rodinný dům je na dosah

Uniknout z džungle velkoměsta, najít si svoje klidné místo k bydlení, a přesto být nablízko městskému kolotoči pracovních i dalších povinností. JUNG.CZ vám tento váš sen splní. K prodeji totiž nabízíme rodinné domy hned ve třech strategicky ideálních umístěních:

  • Unhošť – se nachází mezi městy Praha a Kladno, lokalita tedy nabízí snadnou dostupnost obou měst (např. do Prahy se autobusem či vlakem dostanete za 15 minut). Zároveň se v Unhošti vyhnete hlavním silničním tahům, takže můžete prožívat svou poklidnou idylku. Potřebujete nakoupit, nebo nechcete, aby děti dojížděly samy do školy? Kvůli tomu nemusíte jezdit do hlavního města, Unhošť je totiž soběstačné město, ve kterém najdete státní správu, mateřskou i základní školu, zdravotní péči, obchody, fitcentrum a mnoho dalších služeb. Na své si přijdou i milovníci krajiny, která Unhošť obklopuje.
  • Velvary – malebné městečko nacházející se na severozápad od Prahy. Nachází se v něm velká koncentrace škol. Zejména děti budou milovat bydlení ve Velvarech, protože zde najdou všemožná vyžití. Dospělí zase ocení přítomnost praktických lékařů, zubařů, veterináře, banky a pošty. Najdete zde potraviny a různé specializované obchody, restaurace i hospody. Fanoušci aktivního pohybu zase ocení možnost cykloturistiky a v zimě běžky.
  • Dolní Kamenice – nachází se v těsné blízkosti Velvar.

Prodej domů, ve kterých by chtěl žít každý

Zaujaly vás lokality, ve kterých JUNG.CZ nabízí možnost bydlení? Pak si určitě zamilujete i levné rodinné domy, které v nich prodáváme. V Unhošti pro vás nabízíme hned dva druhy domů – variabilní a dvoupodlažní. Variabilní rodinné domy můžete získat buď s přípravou pro podkroví - byty jsou 1+kk, 3+1 nebo 3+kk, nebo s dokončeným podkrovím, které nabízíme ve variantách 2+kk, 4+1 nebo 5+kk. Všechny typy rodinných domů zahrnují garáž. V Unhošti nabízíme také prodej dvoupodlažních rodinných domů s plnohodnotným druhým patrem. Vždy jsou 4+kk s obývacím pokojem a kuchyní v přízemí a se třemi pokoji v patře. I tyto rodinné domy jsou vybaveny garáží.

Ani v lokalitě Velvary nebudete mít o kvalitní rodinné domy nouzi. JUNG.CZ i ve Velvarech totiž nabízí prodej mnoha druhů rodinných domů. Vybere si určitě každý. A konečně v Dolní Kamenici nabízíme celkem pět zcela nových rodinných domků. Tak neváhejte a zajistěte si své vysněné bydlení v poklidné lokalitě už dnes.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jung.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej levných pozemků v blízkosti Prahy? To není pohádka!

Prodej levných pozemků v blízkosti Prahy? To není pohádka!

Hodláte stavět a nemůžete najít vhodný pozemek? Pak jste určitě ještě nekontaktovali společnost JUNG.CZ. Našim klientům totiž nabízíme bohatý výběr pozemků k prodeji. Máme pro vás připraveny atraktivní lokality, které bývají jinak rychle zabrané. Díky nám se můžete stát jedním z majitelů pozemků na místech, kde by si své snové bydlení dokázal představit každý.

Vydáno 03.12.2014
Levné bydlení v okolí Prahy? Rodinné domy Unhošť jsou pro vás jako stvořené

Levné bydlení v okolí Prahy? Rodinné domy Unhošť jsou pro vás jako stvořené

Vlastní rodinný domek za Prahou je snem každého druhého pracujícího člověka ve Středních Čechách. Velmi zajímavou variantou, jak zůstat v kontaktu s výhodnými pracovními příležitostmi hlavního města a zároveň mít dostatek soukromí a prostoru pro rodinný život, jsou rodinné domy Unhošť. Nenechte se však zmást. Jde o plnohodnotné bydlení za Prahou se všemi jeho výhodami, nikoli o klasický satelit se špatnou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Rodinné domy Unhošť jsou úplně jiná liga a díky společnosti JUNG.CZ a.s. je nyní toto variabilní bydlení za Prahou na dosah ruky i vám!

Vydáno 14.12.2013Vydáno 03.03.2015
197 Zhlédnutí
Topováno 03.01.2018