Efektivní topení i větrání domu? Vyzkoušejte naše teplená čerpadla a systém vzduchotechniky

Přiměřené teplo a zdravý, čerstvý vzduch, tak přesně tyto proměnné považujeme v každé domácnosti za zásadní. Máte stejný názor? Pak se obraťte na společnost ARCTIS Čeleda. Nabízíme kompletní řešení vytápění, klimatizaci a cirkulace vzduchu pro novostavby, starší domy i průmyslové objekty. Vzduchotechnika i tepelná čerpadla z naší nabídky vám tak zajistí příjemné a zdravé bydlení.

Tepelná čerpadla, ARCTIS Čeleda, s.r.o.

Tepelná čerpadla nestojí víc než kvalitní kotel a jsou mnohem úspornější

V dnešní době, kdy jsou náklady na vytápění stále vyšší, řeší mnoho domácností otázku, jaký způsob topení je pro ně nejlepší. Mnozí stále sázejí na klasiku a topí uhlím nebo dřevem. Tento typ vytápění sice nemusí být až tak nákladný, stojí vás ale spoustu námahy, ať už při skládání uhlí nebo vybírání popela. Topení plynem je na druhé straně velmi snadné. Ceny plynu jsou však stále vyšší a nikdo neví, kam ještě porostou. Ptáte se, jak problém s efektivním vytápěním vyřešit? Ve společnosti ARCTIS Čeleda to víme. Nabízíme vám spolehlivá tepelná čerpadla od osvědčených českých i zahraničních výrobců. Tepelná čerpadla pořídíte v cenovém rozmezí od 147 do 198 tisíc korun, a to včetně montáže a uvedení do provozu. Přijdou vás tak na stejné peníze jako nový automatický kotel na uhlí, topení pomocí tepelných čerpadel však bude mnohem úspornější a snazší.

Tepelná čerpadla se hodí do novostaveb i starších domků

K vytopení vašeho domu téměř po celý rok postačí energie z okolního prostředí. Zdá se vám to nemožné? Pak ještě neznáte tepelná čerpadla společnosti ARCTIS Čeleda. Tepelná čerpadla vzduch–vzduch totiž pracují pouze se vzduchem z venkovního prostředí, který ohřejí nebo zchladí přesně podle vašich aktuálních požadavků. Takto ekonomicky a šetrně tak můžete vytápět dům i při venkovní teplotě -15°C a snižovat tak náklady na klasické vytápění. Máme pro vás ale i další druhy tepelných čerpadel. Vybrat si můžete také úsporná tepelná čerpadla vzduch–voda nebo země–voda od osvědčených českých i zahraničních výrobců jako jsou například ACOND nebo TOSHIBA.

Vzduchotechnika pročistí vzduch, rekuperace ho pak pomůže efektně využít

Výfukové plyny, polétavý prach či zplodiny z okolních továren, to vše dýcháme pokaždé, když otevřeme okno. Může to být ale jinak. Ve společnosti ARCTIS Čeleda nabízíme kompletní vzduchotechnické řešení pro průmyslové objekty, ale i rodinné domy. Čistý a zdravý vzduch tak můžete mít doma i vy.

Vzduchotechnika od společnosti ARCTIS Čeleda vám pomůže nejen větrat, ale také ušetřit na topení. Nevěříte? Pak jste ještě neslyšeli o rekuperaci vzduchu. Rekuperace vzduchu totiž umožní zpětně využít unášené teplo pro vytápění prostor. Vzduchotechnika tak nejen čistí a filtruje vzduch v místnosti, pomocí rekuperačního filtru pak navíc umožní teplo z tohoto vzduchu efektivně využít. Už nikdy tak nebudete závislí na kvalitě venkovního vzduchu a síle větru. Čistý a příjemný vzduch v každé situaci vám zajistí naše moderní vzduchotechnika.

Zaujala vás naše nabídka? Pak navštivte naše webové stránky a zjistěte ještě dnes, co můžete dělat pro efektivní vytápění i větrání vašeho domu.
Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.arctis.cz

Vydáno 03.03.2015
309 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zelená úsporám - tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny

Zelená úsporám -  tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny
Tepelná čerpadla umí, na rozdíl od klimatizace, kromě chlazení i topit. A to tak, že čerpají energii z jednoho prostoru do druhého - odtud slovo tepelná čerpadla. Zatímco principem klimatizace je transport energie a tepla, tepelná čerpadla teplo pouze odebírají a přesouvají o kousek dál, což ...

Prodej, montáž a servis klimatizace pro letní období

Prodej, montáž a servis klimatizace pro letní období
Milujete léto, ale tropické vedra vás nenechají v noci v klidu spát? Abyste si léto mohli užívat nejen venku při vodě, ale také v interiéru doma nebo v zaměstnání, pomůže vám kvalitní klimatizace. Klimatizační technologii všech druhů poskytuje svým zákazníkům společnost Arctis Čeleda, s.r.o. se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARCTIS Čeleda, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ARCTIS Čeleda, s.r.o.
arctis.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Chlazení
Adresa

Adresa

Fryštátská 901/5
Havířov - Prostřední Suchá 735 64

info@arctis.cz
+420 596 440 231


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha