Bc. Helena GrůzováOční optika, to není jen obchod s brýlemi

Zrak patří mezi nejdůležitější lidské smysly. Pokud jsme nějakým způsobem limitováni a tento smysl je oslaben, snažíme se problém vyřešit co nejrychleji. Zhoršení zraku výrazným způsobem mění kvalitu našeho života. Oční optika není dnes jen místem, kde zakoupíme obyčejné dioptrické brýle. I když ty tvoří podstatnou část nabídky, nabízené produkty a služby jsou mnohem rozmanitější.

Oční optika, Top optik Grůzová - Břeclav, Hustopeče, Mikulov, Pohořelice, Uherský Brod, Zlín

Dioptrické brýle zvýrazní vaše přednosti

Dioptrické brýle, které jsou dnes k dispozici, se vyvíjí podle celé řady kritérií. Zatímco v minulosti byla u dioptrických brýlí nejdůležitější funkce a vše ostatní šlo stranou, dnes se klade velký důraz na design, kvalitu i jejich vlastnosti (např. hmotnost). Místem, kde si můžete vybrat z velké škály dioptrických brýlí různých značek i cenových relací, je oční optika Top Optik Grůzová. V nabídce naleznete vysoce kvalitní dioptrické brýle světoznámých značek, jako např. Guess, Ray Ban, Oakley či Bliz, ale také brýle méně známých cenově dostupnějších výrobců.  

Ochrana očí před sluncem se podceňuje

Oční optika Top Optik Grůzová má ve své nabídce také nepřeberné množství brýlí slunečních. Ačkoliv je oční optika běžně spojována s dioptrickými brýlemi, sluneční brýle jsou pro zdraví a ochranu zraku stejně důležité. Nejsou jen designovým doplňkem, ale oči skutečně chrání před nebezpečným zářením. Dioptrické i nedioptrické brýle mohou být opatřeny polarizační úpravou, díky které nebude docházet k zrcadlení či oslnění. Tuto úpravu oceňují především řidiči, kteří nejsou zaskočeni oslněním odrazu z vozovky.

Multifokální brýlové čočky pro maximální komfort

Máte problém s viděním na dálku i na krátké vzdálenosti? Pokud vás unavuje neustálé střídání obou typů dioptrických brýlí podle konkrétní situace, můžete problém vyřešit jednou provždy. Oční optika Top Optik Grůzová nabízí mimo jiné i multifokální brýlové čočky, které zaručí ostré vidění na všechny vzdálenosti. Vystačíte si tak s jedním typem dioptrických brýlí, které budete nosit po celý den. Multifokální brýlové čočky jsou stále vyhledávanější. Díky moderní technologii mění multifokální brýlové čočky plynule svou dioptrickou hodnotu, díky čemuž je zajištěno kvalitní ostré vidění na všechny vzdálenosti. Nejznámější v této oblasti jsou brýlové čočky Varilux, které patří mezi absolutní špičku. Naše společnost si již několik let drží pozici „Varilux specialista“, což je prestižní ocenění za vysokou kvalitu vyrobených multifokálních brýlí. 

Další moderní technologie, které oční optika nabízí

Výše zmíněné jasně potvrzuje, že služby oční optiky nekončí výběrem obyčejných dioptrických brýlí. Možností je spousta. Stále vyhledávanější jsou např. dioptrické čočky sensity, které jsou samozabarvovací a spojují tak funkce dioptrických brýlí se slunečními. Velký úspěch také sklízí nová technologie blue control, která chrání zrak před modrým zářením, které vycházení ze všech obrazovek, monitorů o LED světel.

Dioptrické brýle různých typů, včetně multifokálních brýlových čoček, můžete na vlastní oči vidět v kamenných pobočkách Top Optik Grůzová, kde vám také velice rádi váš zrak přeměří a doporučí vhodné řešení. Oční optika Top Optik Grůzová má své pobočky v Břeclavi, Hustopečích, Mikulově, Uherském Brodu, Pohořelicích a ve Zlíně. Kompletní nabídku také naleznete na www.topoptik.cz.   


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.topoptik.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Oční optika – měření zraku a dioptrické brýle pro každého

Oční optika – měření zraku a dioptrické brýle pro každého

Máte pocit, že do dálky vidíte hůř, než dříve a nebo se vám naopak špatně čte na blízko? Nosíte-li naopak dioptrické brýle již dlouho, ale potřebujete nová skla s jiným počtem dioptrií, nebo jednoduše jejich modernější model, navštivte jednu z našich poboček.

Vydáno 05.01.2016Vydáno 03.03.2015
268 Zhlédnutí
Topováno 13.12.2016