Novinky v hasičském vybavení na českém trhu

Chránit lidské životy a zdraví je velmi důležitým úkolem hasičů, policie či armády. Právě pro ně nabízí firma EuroFire, spol. s.r.o. prostředky osobní ochrany i bohatou nabídku produktů potřebných k výkonu jejich práce. Nároky na kvalitu a spolehlivost zboží pro tyto skupiny lidí jsou samozřejmě velmi vysoké, a proto firma EuroFire poskytuje hasičské vybavení a další produkty vyrobené z nejlepších materiálů. Neustále hledá nové produkty, které splňují ta nejpřísnější kritéria, a v současné době přichází s novinkou v podobě kombinovaných proudnic Ultimatic a Quadrafog či lafetových proudnic Vector a Partner, které jsou oblíbené po celém světě.

Novinky v hasičském vybavení na českém trhu: Monitor Crossfire

Nový dodavatel hasičského vybavení Task Force Tips

Široký sortiment hasičského vybavení, vybavení pro policii či armádu nabízí firma EuroFire už léta. Spousta spokojených zákazníků se vrací nakupovat své oblíbené zboží. Nyní může nabídnout opět něco navíc. Stala se totiž zástupcem firmy Task Force Tips, jejíž proudnice Ultimatic či lafetové proudnice Vector znají a používají hasiči po celém světě. Jedná se o americkou společnost, která vyrábí především širokou škálu různých druhů proudnic. V nabídce však najdete i jiné výrobky a příslušenství i pro nejnáročnější klienty. Dodavatel hasičského vybavení Task Force Tips tak doplnil řadu stávajících dodavatelů, kteří s firmou EuroFire spolupracují, a obohatil tak sortiment o nové produkty.

Světoznámé proudnice Ultimatic, Quadrafog, Vector či Partner nyní i v ČR

Obrovským přínosem je nabídka kombinovaných proudnic Ultimatic a Quadrafog, které patří mezi nejprodávanější proudnice v Evropě. Díky firmě EuroFire tak máte skvělou možnost zakoupit tyto oblíbené proudnice nyní i v České republice. Kromě nich firma nově disponuje i lafetovými proudnicemi Vector a Partner, které se ve světě těší stejné oblibě jako proudnice Ultimatic a Quadrafog.

Nejen hasičské vybavení online - pohodlně, rychle a snadno

Další novinkou, kterou klienti jistě uvítají, je spuštěni nového e-shopu nabízejícího produkty pro hasiče a záchranáře. Vybírat zde můžete ze široké nabídky armatur, savic, oděvů, obuvi, přileb, čerpadel, přetlakových ventilátorů, elektrocentrál, desinfekcí, ale také produktů ochrany dýchání, zraku, sluchu a hlavy. Nyní má navíc každý nově registrovaný zákazník slevu 5% na nákup.

V EuroFire zákazníci dostanou kvalitní hasičské vybavení i odborné rady

Jelikož si firma EuroFire zakládá na poskytování komplexních služeb v oblasti osobní ochrany, nabízí mimo produkty také odborné poradenství. Její pracovníci jsou ve svém oboru perfektně vzdělaní a i díky tomu patří EuroFire mezi špičku v oblasti řešení a realizace osobní bezpečnosti.  Více informací naleznete přímo na webových stránkách.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.eurofire.cz

Vydáno 04.03.2015
213 Zhlédnutí
Topováno 29.07.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

EuroFire se postará o vaše dokonalé bezpečí i v těch nejnáročnějších podmínkách

EuroFire se postará o vaše dokonalé bezpečí i v těch nejnáročnějších podmínkách
Hledáte ochranné prostředky špičkové kvality a za rozumnou cenu? Obraťte se na profesionály v oboru, kteří dodávají produkty chránící bezpečnost a zdraví např. pro ministerstvo vnitra ČR, Armádu ČR, HZS podniků, měst a obcí. V nabídce najdete veškeré ochranné prostředky od zásahových přileb pro ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EuroFire, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EuroFire, spol. s r.o.
www.eurofire.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Cyrilometodějská 851
Valašské Klobouky 766 01

eurofire@eurofire.cz
+420 577 320 382


Najdete nás také zde:

ARES
captcha