Konference, kongresy  a firemní akce na hotelu Kraví hora

Hotel Kraví hora Bořetice ****

Konference, kongresy a firemní akce na hotelu Kraví hora

Pro vaše firemní akce zajistíme prostory, občerstvení i bohatý program

Hledáte místo pro firemní akci, školení nebo konferenci, které zaujme řadové zaměstnance i významné firemní partnery? A slyšeli jste už o resortu Kraví hora na jižní Moravě? Náš hotel totiž nabízí vše, co k pořádání úspěšné firemní akce či konference potřebujete – pronájem školicích prostor a potřebné techniky, krásné prostředí, skvělé občerstvení a také řadu volnočasových aktivit.

Pro vaše firemní akce zajistíme prostory, občerstvení i bohatý program

Menší firemní akce nebo velká konference? My si poradíme s obojím

V resortu Kraví hora víme, že každá firemní akce je trochu jiná, máme pro vás proto hned několik salónků a sálů, které zcela přizpůsobíme vašim požadavkům. Ať už tak chcete využít pronájem prostor pro školení, pořádáte menší firemní oslavu nebo se chystáte na velkou konferenci, my vám zařídíme odpovídající prostory i techniku. Pro menší firemní akce je tu Salonek Presúz, který pojme až 38 hostů. Co vám může nabídnout? Především příjemný moderní design a technické vybavení, jako je WiFi, flip chart, plátno či dataprojektor. Pro větší firemní akce zhruba pro 50 lidí pak doporučujeme Salonek Altán. Tento rustikálně zařízený salónek je možné propojit s venkovní terasou, získáte tak nejen perfektně vybavené prostory pro školení, ale i možnost grilování, venkovního posezení a krásný výhled.

Pronájem prostor pro školení


Velký konferenční sál až pro 100 osob

Pořádáte konferenci, na kterou je pozváno až 100 osob? I pro vás máme řešení. Stačí využít náš konferenční sál. Ten je vybaven veškerou technikou, zabudovaným ozvučením a také vlastní místností pro občerstvení. Výhodou konferenčního sálu je i to, že je v přízemí. Snadno se sem tak dostanete z parkoviště a na konferenci můžete vystavit i objemnější stroje, automobily či motorky.


Pro konference i firemní akce zajistíme lahodné občerstvení

Resort Kraví hora vám poskytuje maximální komfort. Vám i vašim firemním partnerům tak v případě zájmu zajistíme pohodlné ubytování v jednom z našich hotelů. Pokoje, které vám nabízíme, jsou čisté, moderní a poskytují vám potřebný komfort. Nezapomínáme ale ani na vaše žaludky. Naši šéfkuchaři vám připraví studené i teplé rauty, občerstvení ke kávě, ale i honosnou večeři pro významné firemní partnery. Na přání vám připravíme i speciální gurmánské menu, při kterém si můžete vychutnat tradiční české pokrmy, ale i lahodná vína, která jižní Morava nabízí.

Hotel Kraví Hora - gurmánský zážitek v tamní restauraci


Teambuilding, na který nezapomenete

Dozvědět se zajímavé věci, bavit se a především stmelit firemní kolektiv, to jsou hlavní úkoly stále oblíbenějších teambuildingů. Jižní Morava je pro podobné akce ideální místo. V našem hotelu totiž najdete perfektní zázemí, pronájem školicích prostor, ale i spoustu možností, jak trávit volný čas. Můžete se vydat na prohlídku malebného okolí, poznávat vinné sklepy a užívat si přírodu. V okolí hotelu najdete víceúčelové hřiště pro sportovní aktivity, jižní Morava ale nabízí i řadu cyklostezek. Stačí si u nás zapůjčit jízdní kolo, elektrokolo či Segway a o zábavu máte postaráno. Pokud dáváte přednost odpočinkovým aktivitám, je tu pro vás naše hotelové wellness.

Teambuilding či jiná firemní akce, na kterou budou všichni dlouho s úsměvem vzpomínat?


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kravihora.cz/

Vydáno 04.03.2015
214 Zhlédnutí
Topováno 24.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví ...

Hotel Kraví Hora Bořetice – ideální pro firemní akce i rodinné dovolené

Hotel Kraví Hora Bořetice – ideální pro firemní akce i rodinné dovolené
Firemní akce, rodinný výlet, romantický víkend plný wellness nebo noc strávená ve vinném sklepě? To vše nabízí Hotel Kraví Hora Bořetice. V našem hotelu najdete pohodlné ubytování, skvělou restauraci, konferenční místnost i řadu možností, jak trávit volný čas, a to po celý rok.

Zpříjemněte si kongresovou turistiku pobytem ve wellness centru

Zpříjemněte si kongresovou turistiku pobytem ve wellness centru
Je důležité umět při práci i relaxovat. K obojímu máte perfektní podmínky v našem čtyřhvězdičkovém hotelu v Bořeticích, který funguje i jako školící centrum. Přes den pracujete v našem konferenčním sále či školícím altánu, a večer relaxujete v našem špičkovém wellness centru. Pěkná představa, že ...
PODSTRÁNKY

Ubytování a restaurace

Ubytování a restaurace
Ubytování a stravování v restauraci moderního Hotelu Kraví Hora na jižní Moravě

Firemní akce a konference

Firemní akce a konference
Hotel Kraví Hora pro pořádání konferencí, kongresů, teambuildingů, firemních akcí

Wellness a vinný sklep

Wellness a vinný sklep
Hotel Kraví Hora na jižní Moravě s wellness zónou a degustací vín ve vinném sklípku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Kraví hora Bořetice ****
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Kraví hora Bořetice ****
www.kravihora.cz
Adresa

Adresa

č. 510
Bořetice 691 08

hotel@kravihora.cz
+420 519 430 090


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha