Dbejte na svou bezpečnost při práci – správná pracovní obuv je základem

Jednou z výhod života ve 21. století je i důraz na ochranu bezpečnosti zaměstnanců. Dříve v historii se zaměstnavatelé o své pracovníky příliš nestarali. Když se některý zranil, nahradili ho zkrátka jiným. Dnes jsou však ze zákona povinni jejich bezpečnost chránit a je proto důležité, aby jim zajištovali kvalitní a spolehlivé pracovní pomůcky i prostředí. Jednou z důležitých věcí pro výkon mnoha profesí je nepochybně správná pracovní a bezpečnostní obuv. Právě takovou nabízí společnost Z-STYLE CZ a.s.

BENNON ORLANDO - polobotka trekového charakteru, bezpečnostní obuv, pracovní obuv, Z-STYLE CZ a.s., Zlín

Ochrana a bezpečnost zaměstnanců je jedním z cílů správného zaměstnavatele

Od dob, kdy ze zákona existuje povinnost chránit bezpečnost zaměstnanců, je pokrok ve výrobě pracovní obuvi rychlý. Mění se nejen technologie výroby, ale také materiály, které jsou pro pracovní obuv používány. Cíl zůstává ale stejný – co nejlépe zajistit bezpečnost pracovníka při výkonu jeho práce. Dnes už jsou obuvníci schopni vyrobit natolik kvalitní pracovní i bezpečnostní obuv, že se v ní člověk cítí opravdu pohodlně a může se na ni spolehnout. Právě takové jsou i výrobky značek BENNON a ADAMANT, tedy vlastních značek firmy Z-Style CZ a.s. Ta se specializuje nejen na prodej, ale také na vývoj a výrobu pracovní a bezpečnostní obuvi. V jejich sortimentu je možné vybírat z řady modelů, na které jsou během vývoje kladeny ty největší nároky, a představují tak špičku ve svém druhu. Vývojáři firmy Z-Style CZ a.s. dbají na konkrétní požadavky klientů, což ve spojení s výbornými znalostmi a četnými zkušenostmi v oboru přináší obuv pro zákazníka skutečně optimální.

Obuv pracovní, bezpečnostní, ale i sportovní či treková obuv

I když je ochrana a bezpečnost při práci hlavním cílem společnost Z-Style CZ a.s., nabízí svým zákazníkům i další druhy obutí. Jejich kolekce pokrývá celkově oblast bezpečnostní a pracovní obuvi značek BENNON a ADAMANT, kromě toho nabízí ale také obuv sportovní, volnočasovou, military, či holínky. Také treková obuv je významnou komoditou firmy a těší se mezi zákazníky velkým úspěchům. Mimo obuvi nabízí společnost i široký sortiment doplňků jako jsou šněrovadla, stélky, ošetřující přípravky, vyživující přípravky či ponožky.

Kvalita materiálu je základem správné obuvi

Při výrobě nejen pracovní a bezpečnostní, ale i trekové obuvi a dalších je pro dosažení správného výsledku nutné používat materiály kvalitní a s dlouhou životností. Proto firma Z-Style pracuje pouze s materiály odpovídajícími požadavkům evropských norem. Pro výrobu obuvi využívá jak standardní, tak i nejmodernější obuvnické technologie. Nejkvalitnější materiály a postupy přináší obuv, která má na trhu mezi konkurencí nesporné výhody, jako je například odolnost vůči uklouznutí, odolnost podešve proti pohonným látkám či propíchnutí, odolnost proti vodě, odolnost podešve vůči kontaktnímu teplu až do 300 °C a spoustu dalších.

K absolutní spokojenosti zákazníků se společnost Z-Style CZ a.s. snaží nabízet kromě pracovní obuvi i další služby, jako je například zakázková výroba nadměrných velikostí či komplexní obuvnický informační servis a odborné poradenství. Firma navazuje partnerství výhradně s velkoodběrateli a nabízí výraznou zákaznickou podporu.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.z-style.cz

Vydáno 04.03.2015
256 Zhlédnutí
Topováno 05.10.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Z-STYLE CZ, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Z-STYLE CZ, a.s.
www.z-style.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog produktů
Adresa

Adresa

Šedesátá 7015
Zlín 760 01

sekretariat@z-style.cz
+420 571 819 381


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha