Nízké náklady a rychlá výstavba? To jsou montované rodinné domy

Uvažujete o výstavbě rodinného domu? A už jste přemýšleli, jaké jsou alternativy ke klasickému zděnému domu? Jsou to montované rodinné domy. Na jejich výstavbu se specializuje stavební firma Stanislav Otépka – společnost s více jak 10 letou praxí. Zajišťujeme stavby na klíč všeho druhu. Dbáme na rychlost, kvalitu a seriózní jednání. Domy dodáváme nejen pro Zlín, ale i pro ostatní města v České republice.

Montované rodinné domy, Zlín

Stavby na klíč? Zvolte si například dřevostavbu

Určitě jste o tom už slyšeli. Za velmi krátkou dobu se postaví dům, který je krásný na pohled, funkční a má nízké pořizovací náklady. O co se jedná? Řeč je o dřevostavbách. Tyto domy se těší čím dál větší oblibě u všech generací. Pořizují si je jak mladé rodiny, tak starší manželé. Tyto montované rodinné domy jsou vhodné hlavně pro ty z vás, kteří potřebují uspořit čas a peníze.

Zateplovací systémy i změna interiéru nebude problém

Dřevostavby jsou postavené za velmi krátkou dobu a za nízké náklady. Dům přitom neztrácí na funkčnosti – právě naopak! Díky menší tloušťce zdí získáváte větší plochu k užívání. Bydlení je jednoduché a uživatelsky příjemné. Ať už potřebujete udělat v průběhu užívání stavby na klíč nové zateplení nebo jiné úpravy, změny jsou velmi jednoduché. Zde jsou hlavní výhody staveb ze dřeva:

  • krátká doba výstavby (úspora času)
  • nízké pořizovací náklady (úspora peněz)
  • malé provozní náklady
  • zdravé bydlení a příznivé mikroklima (pozitivní vliv na vaši rodinu)
  • moderní a vkusné bydlení

Montované rodinné domy: Je libo systém K-KONTROL nebo KLASIK?

Pokud si zvolíte pro váš budoucí život bydlení v dřevostavbě, budete mít na výběr ze dvou provedení. První varianta KLASIK má klasickou dřevěnou konstrukci, která je vyplněná minerální izolací. Zaručuje tak bezpečné a dlouhodobé bydlení. Podíl dřeva v konstrukci je v systému KLASIK vyšší než ve variantě K-KONTROL. Tato konstrukce je vyráběná ze zbytkového dřeva, díky tomu se při výrobě uspoří až 70 procent nákladů. Díky tomu se výrazně sníží pořizovací cena, zároveň ale neztrácejí na kvalitě fyzikální vlastnosti této dřevěné konstrukce. Vyberte si ze dvou různých provedení stavby na klíč právě tu vaši!

Zlín i celá Česká republika: Vzdálenost pro nás není problém

Při realizaci klademe důraz na co největší komfort našeho klienta. Zákazník má možnost zvolit si variantu stavby na klíč, která sedne právě jemu. Montované rodinné domy mají hlavní výhodu v obrovské variabilitě. Každý si může zvolit, co mu nejvíce sedí. Na veškeré konstrukce a střešní krytiny navíc poskytujeme záruku až 25 let. S námi bude stavba domu, stejně jako zateplovací systémy a další práce, které nabízíme, hotové rychle a kvalitně. Stavební společnost Stanislav Otépka, to je rychle a kvalitně odvedená práce.

Pokud jste ještě nepřemýšleli nad alternativní možností bydlení, teď je ten správný čas. Nabízíme vám stavby na klíč od profesionální a prověřené společnosti. Každému zákazníku se věnujeme individuálně, klademe důraz na vzájemné pochopení, a proto vám budeme věnovat dostatek času. Zdarma vám navíc sestavíme cenovou nabídku. Vy se tak budete moct v klidu rozhodnout, zda jsou montované rodinné domy to pravé pro vás a vaši rodinu. Kromě výstavby domů zajišťujeme i doplňkové služby, objednat si u nás můžete zateplovací systémy, kompletní rekonstrukci domu i bytu a montáž dlažby i obkladů. Stanislav Otépka, to je sázka na jistotu.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stavby-otepka.tym.cz

Vydáno 04.03.2015
548 Zhlédnutí
Topováno 29.07.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stanislav Otépka Montované domy
WEBOVÁ STRÁNKA
Stanislav Otépka
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Na Gruntech 47
Zlín-Lužkovice 763 11

sotepka@volny.cz
+420 602 504 449


Najdete nás také zde:

ARES
captcha