Zadřený nebo zanesený motor je minulostí. Začněte používat kvalitní oleje a filtry

Co je nejdůležitější pro správnou funkci automobilů, motorek či zahradní techniky? Je to jistě správně fungující motor. Ať už ale máte výkonný naftový motor, nebo dáváte přednost benzínové variantě, pro jeho bezproblémový chod potřebujete kvalitní a osvědčené oleje a maziva. Kde je seženete? No přece u společnosti ADAMEC – ADRO s.r.o. Nabízíme vám oleje a maziva pro všechny druhy motorů, seženete u nás ale i spolehlivé filtry a trysky, které zajistí, aby vše fungovalo přesně tak, jak má.

Kvalitní oleje a maziva, filtry, trysky Opava

Oleje a maziva z naší nabídky využijete na silnici i na zahradě

Co uděláte jako první, pokud je s vaším autem něco v nepořádku? Zkontrolujete olej. Právě dostatek kvalitního oleje je pro fungování každého motorového vozidla zásadní. Ne nadarmo se říká, že kdo maže, ten jede. Olej totiž zajistí dlouhodobou životnost a správnou funkčnost i těch nejmenších součástek, zabraňuje zadření motoru a následnému zničení celého auta. Ve společnosti ADAMEC – ADRO s.r.o. to víme, a proto vám nabízíme oleje a maziva od osvědčených výrobců, jako jsou Shell nebo Mogul. Seženete u nás tak klasické motorové, či motocyklové oleje, ale i oleje hydraulické, kompresorové nebo převodové. Myslíme ale i na ostatní motorové přístroje a nabízíme vám i oleje pro zahradní techniku a další maziva a vazelíny, které využijete v domácí dílně i profesionálním provozu.

Oleje a maziva


Filtry zbaví váš vůz nežádoucích látek

I když víme, jak moc jsou oleje pro motorové vozy důležité, je třeba dbát na to, aby se do motoru nedostaly nežádoucí částice. Oleje a nejen ty, totiž obsahují drobné nečistoty, které mohou v útrobách auta či motocyklu napáchat velké škody. Pro takové případy jsou tu filtry od společnosti ADAMEC – ADRO s.r.o. Máme pro vás olejové a palivové filtry, které zachytí i ty nejmenší nečistoty a zajistí, aby se nežádoucí částice nedostaly tam, kam nemají. Stejně důležité jsou i filtry chladicích kapalin. Seženete u nás ale i filtry vzduchové, které chrání motor vozu před nečistotami z vnějšího okolí. Průniku prachu, pylu a dalších nečistot do kabiny vozu zase zabrání kabinové filtry, které u nás také seženete. Veškeré filtry, které vám v naší společnosti nabízíme, jsou od osvědčených a světově uznávaných výrobců. Najdete u nás tak filtry desítky tuzemských i zahraničních značek, jako jsou například Agro, John Deere, Škoda či Wabco.

Olejové filtry


ADAMEC – ADRO s.r.o. nabízí nejen oleje a filtry, seženete u nás také spolehlivé trysky

O to, aby se každá tekutina dostala přesně tam, kam má, se starají trysky. A protože vám chceme nabízet komplexní služby, také trysky u nás seženete. Nabízíme vám základní vstřikovací trysky pro všechny druhy vozidel, ale i trysky speciální, nízkoúletové či trysky na tekuté hnojivo.

Zaujala vás naše nabídka olejů, filtrů a dalšího příslušenství? Navštivte naše webové stránky a vyberte si z široké nabídky přesně to, co právě potřebujete. S oleji, filtry a tryskami od společnosti ADAMEC – ADRO s.r.o. vás už nic nezastaví.

Palivové filtry


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.adro.cz/

Vydáno 04.03.2015
223 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu
Zajistit čistotu čelního skla během jízdy je jedním z nejdůležitějších úkolů každého řidiče. Proto máme na automobilech stěrače, proto máme ostřikovače. Aby však byl ostřikovač funkční, musí být naplněn kvalitní kapalinou do ostřikovačů, která zajistí očištění skla. V zimním období je třeba do ...

Prodej průmyslových a zemědělských trysek

Prodej průmyslových a zemědělských trysek
Trysky patří k důležitým částem různých druhů postřikovačů, které se využívají jak v průmyslových odvětvích, tak i v zemědělství. Jejich hlavní funkcí je přesné a efektivní postřikování. Jsou různé typy trysků rozdělené podle konkrétního využití. A s nejvhodnějším výběrem vám pomůže firma ADAMEC – ...

ADAMEC-ADRO: Mazací a čisticí prostředky americké značky Cyclo Industries

ADAMEC-ADRO: Mazací a čisticí prostředky americké značky Cyclo Industries
Mazací a čisticí prostředky pro automobily od americké firmy Cyclo Industries pořídíte v prodejně a na eshopu firmy ADAMEC-ADRO s.r.o. v Opavě. Z našeho širokého sortimentu nejrůznějších produktů s různými funkcemi a účinky si vyberete čisticí prostředky průmyslové, mazací a zkrátka veškeré ...
PODSTRÁNKY

Oleje, maziva, filtry

Oleje, maziva, filtry
Oleje a maziva značek Shell, Mogul, Paramo, filtry vzduchové, palivové, olejové, vodní

Trysky, čerpadla

Trysky, čerpadla
Trysky agri, trysky pro průmysl, trysky Legrom, Lechler, prodej čerpadel

Nanotechnologie

Nanotechnologie
Výrobky nanotechnologie na údržbu, čištění, impregnaci strojů, automobilů, domácností
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš
WEBOVÁ STRÁNKA
ADAMEC - ADRO s.r.o.
www.adro.cz
Adresa

Adresa

Na Vrchovině 331/7
Opava - Komárov 747 70

info@adro.cz
+420 775 985 717


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha