Pivovar Rohozec: Už vás nebaví obligátní svařák? Zkuste pivní punč!

Konzumaci piva, lahodného chmelového moku, se rádi oddáváme v průběhu celého roku. Začne-li se ale rtuť teploměru blížit k bodu mrazu nebo pod něj dokonce klesne, často se raději zahřejeme teplými nápoji. Svařené víno, vánoční punč apod. Kdo by je neznal? Skvělou variantou je ale také novinka – pivní punč z Pivovaru Rohozec, který zaujme skalní pivaře, ale i fanoušky svařeného vína. Jaké je tajemství pivního punče?


Voňavý pivní punč nadchne i ostřílené pivní znalce

Pivovar Rohozec připravuje pivní punč z tmavého piva. A ne tak ledajakého piva, ale doslova šampiona soutěží. Pivní punč lze podávat jak v horké, tak také ve studené variantě, je sycený a neobsahuje tolik procent alkoholu, jako třeba už zmíněný svařák. V pivním punči najdeme pouze něco mezi 4 a 5 procenty alkoholu, proto je na „běžné“ popíjení vhodnější a nepředstavuje pro tělo takovou zátěž. Pokud tedy hledáte něco lehčího na zahřátí, pivní punč pro vás jistě bude tou správnou volbou.

Jak vlastně pivní punč chutná?

Chuťově je pivní punč velmi zajímavý – v Rohozci jej ochucují tradičním kořením, jako je skořice, hřebíček, ale patří do něj třeba také citrusy, zázvor nebo jablko. „Řekli jsme si, že nemůžeme přes zimu vyklidit pole a přenechat ho svařáku. Právě naopak,“ hlásí hrdě ředitel Pivovaru Rohozec František Jungmann a nezbývá, než mu dát za pravdu. Pivní punč se bude do restaurací a občerstvení distribuovat v sudech a bude také jeho lahvová varianta. Představa je to lákavá, nemyslíte?

Pivovar Rohozec sbírá ocenění, jen letos jich získal jedenáct

Nabídka piv a pivních speciálů v Rohozci je však velmi široká a neomezuje se pouze na novinku, kterou je představovaný pivní punč. Také co do kvality piva se rozhodně Pivovar Rohozec nemá za co stydět. Jeho pivo, tmavá desítka s tajemným názvem Rohozec X, se stalo vítězem soutěže Regionální potravina a vyhrálo i v soutěži Výrobek Libereckého kraje ale i ostatní piva ze širokého sortimentu jsou úspěšná v degustačních soutěžích.

A za kolik pivní punč pořídíte?

Cena pivního punče pro zákazníky restaurací a oblíbených stánků s občerstvením se bude pohybovat okolo 25 korun, což je jistě velmi zajímavá cena. Více informací o pivním punči a dalších produktech Pivovaru Rohozec najdete přímo na webových stránkách www.pivorohozec.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pivorohozec.cz

Vydáno 04.12.2013
871 Zhlédnutí
Topováno 07.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ocenění pivovaru roku 2017

Ocenění pivovaru roku 2017
Pivo je v České republice tradičním nápojem, který se zde připravuje hned v několika světově známých verzích, a proto se není co divit, že Češi také tohoto lahodného moku vypijí skoro nejvíc na světě. Každý rok se toto číslo mění, ale už mnohokrát jsme byli v pití piva na špici a stále se na ...

Tradiční pivo Rohozec dostalo zbrusu nový kabát

Tradiční pivo Rohozec dostalo zbrusu nový kabát
Změna je život, a proto jsme se i my v Pivovaru Rohozec rozhodli dát našim výrobkům novou podobu. Výsledek v podobě inovovaného loga a nových etiket je tu. Na trh se dostaly lahve vašeho oblíbeného piva s novými a přehlednějšími etiketami. Ale nebojte se, jeho lahodná chuť zůstala zachována.
PODSTRÁNKY

Pivo světlé, tmavé, řezané

Pivo světlé, tmavé, řezané
Pivo světlé, tmavé, řezané, novinky pivovaru Rohozec

Nealko pivo, výroba limonád s příchutí

Nealko pivo, výroba limonád s příchutí
Nealko pivo, výroba limonád a nealkoholických nápojů

Pivní prodejna, pronájem výčepního zařízení

Pivní prodejna, pronájem výčepního zařízení
Pivovarská pohotovost, pivní prodejna, pronájem výčepního zařízení
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PIVOVAR ROHOZEC, a.s Prodej, výroba piva a limonád Turnov
WEBOVÁ STRÁNKA
PIVOVAR ROHOZEC, a.s
www.pivniambulance.cz
Adresa

Adresa

Malý Rohozec 29
Turnov 511 01

pivorohozec@pivorohozec.cz
+420 604 787 900


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha