Sanitární příčky – základ pro soukromí ve veřejných prostorech

Asi těžko si dokážeme představit veřejné prostory, které jsou vybaveny toaletami, sprchami či šatnami, bez prostředků sloužících k ochraně soukromí. Důraz na zajištění soukromí v těchto prostorech je mnohem výraznější než kdekoliv jinde. Proto je třeba si uvědomit důležitost sanitárních příček, které jsou v takových prostorech prakticky jediným prostředkem k udržení soukromí. Proto by se výběr, konstrukce a montáž sanitárních příček a sanitárních a oddělovacích stěn neměl podceňovat.

Sanitární příčky – základ pro soukromí ve veřejných prostorech

Sanitární příčky mohou i dobře vypadat

Ačkoliv je základní funkcí sanitárních příček zajištění soukromí, na mnoha místech je neméně důležitý apel na estetiku. Na trhu existují sanitární příčky, převlékací kabiny či oddělovací stěny, u kterých se klade důraz nejen na kvalitu použitého materiálu, ale také na jejich vzhled. Díky tomu je možné vybírat z celé řady barevných provedení, nechat si navrhnout např. převlékací kabiny s různou povrchovou úpravou a doplňky či detaily.

 

Ne každá firma, zabývající se tímto typem sortimentu, dokáže zajistit kvalitní a designové sanitární příčky. Chcete jít na jistotu? Firma Ing. Vladimír Rosenbaum RVR se tímto typem sortimentu zabývá více než 15 let, má bohaté zkušenosti a velký výběr konkrétních produktů.

Důraz na kvalitu sanitárních příček a oddělovacích stěn

Veškerý sortiment tohoto typu (sanitární příčky, převlékací kabiny, oddělovací stěny apod.) bývají často vystavovány velkému náporu. Právě proto je důležité zaměřit se na kvalitu materiálu. To je nezbytné, chceme-li aby sanitární příčky vydržely řadu let. Firma Ing. Vladimír Rosenbaum RVR nabízí sanitární příčky a převlékací kabiny od značek Palme a Elmaplan. Jde o značky s mnohaletou tradicí a se všemi potřebnými atesty.

 

Sanitární stěny jsou navrženy tak, aby bylo možné jejich univerzální použití. Lze je libovolně přeskupovat a snadně smontovat. Materiál je opatřen povrchovou úpravou, díky které je odolný vůči vodě. Díky tomu je možné použít tyto sanitární příčky i pro oddělení hromadných sprch.

Variabilita systému umožňuje všestranné použití

Systémy Palme a Elmaplan, které firma Ing. Vladimír Rosenbaum RVR poskytuje, vyniká díky variabilitě svou univerzálností. Právě proto jsou tyto systémy oblíbené u řady architektů, které jimi mohou vyřešit prakticky jakýkoliv interiér bez omezení. Navíc jsou sanitární příčky a sanitární stěny navrženy tak, aby je bylo možné bez problémů osadit dalším sanitárním zařízením – věšáky, držáky toaletního papíru apod.

 

Zaujala vás variabilita, univerzálnost a designové provedení těchto sanitárních příček? Zavítáte-li na internetové stránky zmiňované firmy, dozvíte se detailnější informace o poskytovaných systémech. Také si můžete domluvit individuální konzultace v kancelářích v Praze a v Brně.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rvrjilove.cz

Vydáno 08.03.2015
511 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sprchové kouty, které budou slušet každé koupelně

Sprchové kouty, které budou slušet každé koupelně
Sprchový kout pro mnohé představuje nedílnou součást koupelny. Často nahrazuje vanu, ať už z důvodu úspory místa nebo zkrátka podle preferencí majitele. Pokud i vy hledáte to pravé řešení pro vaši koupelnu, obraťte se na firmu ing. Vladimír Rosenbaum RVR. Na českém trhu působíme od roku 1998 a ...

Společnost RVR dodá krásné interiérové dveře, praktické sanitární příčky i sprchové kouty

Společnost RVR dodá krásné interiérové dveře, praktické sanitární příčky i sprchové kouty
Sanitární příčky od RVR jsou ideálním řešením oddělení společných sprch, toalet nebo převlékacích kabin. Kromě nich se společnost RVR zabývá i návrhem, výrobou a montáží sprchových koutů a interiérových dveří. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která dodržuje termíny i cenovou kalkulaci a navíc si ...

Moderní sanitární příčky mají univerzální využití

Moderní sanitární příčky mají univerzální využití
Nevzhledné šedé kabinky v prostorách zařízení pro širokou veřejnost už jsou minulostí. Dnes už existuje řešení, které splňuje nejen hygienické, ale i estetické požadavky. Řeč je o moderních sanitárních příčkách, které splňují veškeré požadavky pro použití v tzv. suchých i mokrých interiérech.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR
www.rvrjilove.cz
Adresa

Adresa

Holíkova 471
Jílové u Prahy 254 01

r.v.r@worldonline.cz
+420 241 951 361


Najdete nás také zde:

ARES
captcha