Hanoka - Ing. Hanzl
Garážová vrata a brány Kladno
Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků

Chcete efektivně chránit svůj majetek? Nemusíte utrácet za drahé kamery a bezpečnostní systémy. Řešením jsou garážová vrata a brány od společnosti Hanoka. Nabízíme vše od klasických garážových vrat, přes funkční brány a oplocení až po spolehlivá průmyslová vrata s elektromotorem. Spolupracujeme s těmi nejkvalitnějšími výrobci. Jsme parterem společnosti SOMFY, významného dodavatele pohonů. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru vám navíc poskytujeme nejen odbornou montáž, ale i kompletní servis vašich vrat a kvalitní náhradní díly.

Výklopná garážová vrata - klasika, která nezklame

Garážová vrata vám ušetří místo, námahu i peníze

Prodeji, montáži a opravám garážových vrat se naše společnost úspěšně věnuje již řadu let. Přesně tak víme, které řešení je pro vás to nejlepší a nabízíme vám hned několik druhů spolehlivých garážových vrat, která jsou bezpečná, ale také skvěle vypadají. Dáváte přednost klasickým vratům, které nestojí moc peněz? Pak jistě oceníte tradiční výklopná či křídlová garážová vrata, která jsou dokonalým spojením tradiční konstrukce a moderních materiálů. Pro ty, co řeší problém s nedostatkem prostoru, zase máme kvalitní sekční a rolovací garážová vrata, která šetří místo a díky dálkovému ovládání také váš čas. Veškerá garážová vrata jsou navíc vyrobena z osvědčených a kvalitních materiálů. Poskytnou vám tak perfektní izolaci i ochranu před hlukem.

Garážová vrata od společnosti Hanoka


Průmyslová vrata nabízí řešení pro soukromníky i velké společnosti

Ochrana majetku, bezpečí a hlavně jednoduché ovládání. To jsou základní parametry, které musí průmyslová vrata splňovat. V naší společnosti to víme a máme pro vás optimální řešení. Průmyslová vrata z naší nabídky se díky flexibilnímu systému kování přizpůsobí každé stavbě. Torzní pružiny pak zajistí snadný a bezpečný pohyb vrat i ve velmi náročných podmínkách. Stačí si tak vybrat správnou velikost a vzhled a spolehlivá průmyslová vrata mohou být vaše.

Průmyslová vrata od společnosti Hanoka


Brány i vrata vám dodáme, namontujeme i opravíme

Ve společnosti Hanoka myslíme skutečně na každého. Kromě garážových a průmyslových vrat vám proto nabízíme také kvalitní oplocení a vstupní brány, které skvěle vypadají a snadno se ovládají. Na výběr máte z velkého množství materiálů i barevných variant. Přejete si bránu dřevěnou, kovanou nebo plechovou? My vám ji vyrobíme přesně na míru.


Kvalitní výrobky, odborná montáž, záruční i pozáruční servis.

Vše dodáváme od kvalitních výrobců Trido, Olymps-door, Hörmann, Wišniowski ad. Také jsme partnerem společnosti SOMFY, významného dodavatele pohonů.

To ale stále není vše. My vám nenabízíme pouze kvalitní výrobky, ale také jejich odbornou montáž a záruční i pozáruční servis. Jsme vybaveni všemi potřebnými náhradními díly a především dlouholetými zkušenostmi v oboru. Obrátit se na nás tak můžete skutečně s jakýmkoli problémem. Dodáváme náhradní pružiny, lanka i celé sekce. Montujeme a opravujeme také garážové a bránové pohony na dálkové ovládání.

Jsme partnerem společnosti SOMFY, významného dodavatele pohonů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hanoka.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Garážová vrata, brány, průmyslová vrata, sekční, výklopná, sklopná, rolovací, odsuvná i dvoukřídlá vrata. To všechno prodává a montuje firma Hanoka Kladno. Dodáváme také příslušenství, pohony pro garážová vrata i včetně dálkového ovládání a mnohé další. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Vydáno 03.10.2016
Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy

Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy

Máte už nová garážová vrata nebo luxusní bránu? Věděli jste, že od společnosti Hanoka, která vyrábí, prodává a montuje právě garážová vrata a různé další doplňky, je možné si zakoupit i náhradní díly? Jsou k dostání po celé Evropě. Nemusíte se tak ničeho obávat, pokud se vám pokazí nějaký díl, nemusíte měnit hned celý produkt. Velice snadno vymění nebo opraví stávající závadu a vás to bude stát jen malé finanční náklady.

Vydáno 24.07.2017
Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Garážová vrata vyžadují díky častému používání, mechanickému namáhání a provozu motoru pravidelný odborný servis. Servis garážových vrat je přitom spojen jak s klasickou údržbou a prevencí, tak s opravou konkrétních závad. Je třeba upozornit, že pravidelný servis garážových vrat může vést k prodloužení životnosti. Své o tom ví firma Hanoka, která se prodejem, opravou i servisem garážových vrat zabývá.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 08.03.2015
386 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2017

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů

Záruční a pozáruční servis vrat, bran a jejich pohonů, prodej příslušenství

Oplocení objektů, závory a automatické dveře

Oplocení objektů, závory a automatické dveře

Oplocení zahrad a pozemků, automatické závory a automatické dveře

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony

Garážová vrata, průmyslová vrata, brány a pohony pro vrata a brány