Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků

Chcete efektivně chránit svůj majetek? Nemusíte utrácet za drahé kamery a bezpečnostní systémy. Řešením jsou garážová vrata a brány od společnosti Hanoka. Nabízíme vše od klasických garážových vrat, přes funkční brány a oplocení až po spolehlivá průmyslová vrata s elektromotorem. Spolupracujeme s těmi nejkvalitnějšími výrobci. Jsme parterem společnosti SOMFY, významného dodavatele pohonů. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru vám navíc poskytujeme nejen odbornou montáž, ale i kompletní servis vašich vrat a kvalitní náhradní díly.

Výklopná garážová vrata - klasika, která nezklame

Garážová vrata vám ušetří místo, námahu i peníze

Prodeji, montáži a opravám garážových vrat se naše společnost úspěšně věnuje již řadu let. Přesně tak víme, které řešení je pro vás to nejlepší a nabízíme vám hned několik druhů spolehlivých garážových vrat, která jsou bezpečná, ale také skvěle vypadají. Dáváte přednost klasickým vratům, které nestojí moc peněz? Pak jistě oceníte tradiční výklopná či křídlová garážová vrata, která jsou dokonalým spojením tradiční konstrukce a moderních materiálů. Pro ty, co řeší problém s nedostatkem prostoru, zase máme kvalitní sekční a rolovací garážová vrata, která šetří místo a díky dálkovému ovládání také váš čas. Veškerá garážová vrata jsou navíc vyrobena z osvědčených a kvalitních materiálů. Poskytnou vám tak perfektní izolaci i ochranu před hlukem.

Garážová vrata od společnosti Hanoka


Průmyslová vrata nabízí řešení pro soukromníky i velké společnosti

Ochrana majetku, bezpečí a hlavně jednoduché ovládání. To jsou základní parametry, které musí průmyslová vrata splňovat. V naší společnosti to víme a máme pro vás optimální řešení. Průmyslová vrata z naší nabídky se díky flexibilnímu systému kování přizpůsobí každé stavbě. Torzní pružiny pak zajistí snadný a bezpečný pohyb vrat i ve velmi náročných podmínkách. Stačí si tak vybrat správnou velikost a vzhled a spolehlivá průmyslová vrata mohou být vaše.

Průmyslová vrata od společnosti Hanoka


Brány i vrata vám dodáme, namontujeme i opravíme

Ve společnosti Hanoka myslíme skutečně na každého. Kromě garážových a průmyslových vrat vám proto nabízíme také kvalitní oplocení a vstupní brány, které skvěle vypadají a snadno se ovládají. Na výběr máte z velkého množství materiálů i barevných variant. Přejete si bránu dřevěnou, kovanou nebo plechovou? My vám ji vyrobíme přesně na míru.


Kvalitní výrobky, odborná montáž, záruční i pozáruční servis.

Vše dodáváme od kvalitních výrobců Trido, Olymps-door, Hörmann, Wišniowski ad. Také jsme partnerem společnosti SOMFY, významného dodavatele pohonů.

To ale stále není vše. My vám nenabízíme pouze kvalitní výrobky, ale také jejich odbornou montáž a záruční i pozáruční servis. Jsme vybaveni všemi potřebnými náhradními díly a především dlouholetými zkušenostmi v oboru. Obrátit se na nás tak můžete skutečně s jakýmkoli problémem. Dodáváme náhradní pružiny, lanka i celé sekce. Montujeme a opravujeme také garážové a bránové pohony na dálkové ovládání.

Jsme partnerem společnosti SOMFY, významného dodavatele pohonů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hanoka.cz

Vydáno 08.03.2015
401 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat
Garážová vrata, brány, průmyslová vrata, sekční, výklopná, sklopná, rolovací, odsuvná i dvoukřídlá vrata. To všechno prodává a montuje firma Hanoka Kladno. Dodáváme také příslušenství, pohony pro garážová vrata i včetně dálkového ovládání a mnohé další. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy

Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy
Máte už nová garážová vrata nebo luxusní bránu? Věděli jste, že od společnosti Hanoka, která vyrábí, prodává a montuje právě garážová vrata a různé další doplňky, je možné si zakoupit i náhradní díly? Jsou k dostání po celé Evropě. Nemusíte se tak ničeho obávat, pokud se vám pokazí nějaký díl, ...

Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost
Garážová vrata vyžadují díky častému používání, mechanickému namáhání a provozu motoru pravidelný odborný servis. Servis garážových vrat je přitom spojen jak s klasickou údržbou a prevencí, tak s opravou konkrétních závad. Je třeba upozornit, že pravidelný servis garážových vrat může vést k ...
PODSTRÁNKY

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů
Záruční a pozáruční servis vrat, bran a jejich pohonů, prodej příslušenství

Oplocení objektů, závory a automatické dveře

Oplocení objektů, závory a automatické dveře
Oplocení zahrad a pozemků, automatické závory a automatické dveře

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony
Garážová vrata, průmyslová vrata, brány a pohony pro vrata a brány
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hanoka -  Ing. Hanzl Garážová vrata a brány Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Hanoka - Ing. Hanzl
www.hanoka.cz
Adresa

Adresa

Lidická 143
Kladno 272 03

hanoka@hanoka.cz
+420 312 285 466


Najdete nás také zde:

ARES
captcha